Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବାଣ ଗୋଦାମରେ ଭୟଙ୍କର ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ: ୫ ମୃତ, ଅନେକ ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି, କ୍ଷତିପୂରଣ ଘୋଷଣା କଲେ ସିଏମ
  • ||
  • ଆସୁଛି ଲଘୁଚାପ, ୨୮ରୁ ୩ ଦିନ ବର୍ଷିବ: ଦକ୍ଷିଣରେ ହାଲକା ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୪ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୫୮୫ ମୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୨ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୫୪୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଆଜି ମହାପ୍ରଭୁଙ୍କ ବନକଲାଗି ନୀତି, ଅପରାହ୍ନ ୪ଟାରୁ ରାତି ୮ଟା ଯାଏଁ ସାଧାରଣ ଦର୍ଶନ ବନ୍ଦ
  • ||

ସିମ୍ କାର୍ଡରେ ସୋନୁଙ୍କ ଫଟୋ, ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କୁ ମଜାଳିଆ ଜବାବ ଦେଲେ ଅଭିନେତା

8/10/2021 at 12:35 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୦୮/୧୦: ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ସୋନୁ ସୁଦ ସବୁ ଅସୁବିଧା ସତ୍ତ୍ୱେ ଅଭାବୀ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାରେ ନିୟୋଜିତ ଅଛନ୍ତି। ସୋନୁଙ୍କ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ସାହାଯ୍ୟ ମାଗୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ଦିନକୁ ଦିନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବାରେ ଲାଗିଛି। ସୋନୁ ମଧ୍ୟ ସାହାଯ୍ୟକାରୀ ଫଟୋ ଏବଂ ଭିଡିଓ ସେୟାର୍ କରନ୍ତି। ସୋନୁଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍ ଫଲୋଇଂ ବହୁତ ଜବରଦସ୍ତ। ଅନେକ ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନରେ ମସିହା ଭାବରେ ଆସିଥିବା ଅଭିନେତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକ ନୂତନ ଉପାୟରେ ଉପହାର ପଠାଇ କୃତଜ୍ଞତା ଜଣାଉଛନ୍ତି। ସୋନୁଙ୍କ ପୋଷ୍ଟରର ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଅନେକ ଥର ସେୟାର କରାଯାଇଛି, କିନ୍ତୁ ସିମ୍ କାର୍ଡରେ ତାଙ୍କ ଫଟୋ ଦେଖି ଅଭିନେତା ନିଜକୁ ରିଟ୍ୱିଟ କରିବାରେ ରୋକି ପାରିନାହାଁନ୍ତି।

ସୋନୁ ସୁଦଙ୍କ ଜଣେ ପ୍ରଶଂସକ ତାଙ୍କ ଟ୍ୱିଟର ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଏକ ଫଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଏହାର ବିଶେଷତ୍ୱ ​​ହେଉଛି ଏକ ଛୋଟ ସିମ୍ କାର୍ଡରେ ପେଣ୍ଟ ସାହାଯ୍ୟରେ ସୋନୁଙ୍କ ଚେହେରା ତିଆରି କରାଯାଇଛି। ସୋମିନ ନାମକ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ କଳାକୃତି ଦେଖି ସୋନୁ ଏତେ ଖୁସି ହୋଇଗଲେ ଯେ ତାହାକୁ ରିଟ୍ୱିଟ କରି ମଜାଳିଆ କ୍ୟାପସନରେ ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ଫ୍ରି ୧୦ ଜି ନେଟୱାର୍କ’।

ପାପୁଲିରେ ଲାଗିଥିବା ଛୋଟ ସିମ୍ କାର୍ଡରେ ସୋନୁଙ୍କ ଚମତ୍କାର ଫଟୋ ଦେଖିବା ପରେ ପ୍ରଶଂସକ କେବଳ ନିର୍ମାତାଙ୍କୁ ନୁହଁନ୍ତି ବରଂ ଅଭିନେତାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଶଂସା କରୁଛନ୍ତି। ସୋନୁଙ୍କ କ୍ୟାପସନରେ ଜଣେ ପ୍ରଶଂସକ ଲେଖିଛନ୍ତି ‘ତୁମର ସାହାଯ୍ୟ ନେଟୱାର୍କ ଏହାଠାରୁ ଦ୍ରୁତ ଅଟେ’। ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଲେଖିଛନ୍ତି ‘ଏହା ହେଉଛି ଦୁନିଆର ଦ୍ରୁତତମ ନେଟୱାର୍କ’।

   Related Posts