Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭାରତୀୟ ଶିକ୍ଷୟିତ୍ରୀଙ୍କ ପାକିସ୍ତାନ ପ୍ରେମ, ଷ୍ଟାଟସ୍ ଦେଲେ ‘ଆମେ ମ୍ୟାଚ୍ ଜିତିଗଲୁ’
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୪୩୩ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ସୀମାପୁରୀରେ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା : ଘରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ, ୪ ମୃତ
  • ||
  • ଏବର୍ଷ ରାଜ୍ୟରେ ହାଡଭଙ୍ଗା ଶୀତ, ଅଧିକ ଦିନ ଥରାଇବ
  • ||
  • ସିଆରପିଏଫ କ୍ୟାମ୍ପରେ ରାତି ବିତାଇଲେ ଶାହ, ଯବାନଙ୍କ ସହ କଲେ ରାତ୍ରି ଭୋଜନ
  • ||
  • ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ମାମଲା : ବିଜେପି ପକ୍ଷରୁ ୧୨ ଘଣ୍ଟିଆ ସମ୍ବଲପୁର ବନ୍ଦ, ସେପଟେ ଡିଜିପି ଅଫିସ ଘେରାଉ କରିବ କଂଗ୍ରେସ
  • ||

୨୫ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ କରୋନା ରୋଗୀଙ୍କ ଦେହାନ୍ତରେ ଭାଙ୍ଗି ପଡିଲେ ସୋନୁ ସୁଦ୍: କହିଲେ,ବାପା-ମାଙ୍କୁ ସତ କହିବାକୁ ମୋର ସାହସ ନାହିଁ

3/06/2021 at 6:57 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୦୩/୦୬: ଅଭିନେତା ସୋନୁ ସୁଦ କରୋନା ମହାମାରୀ ସମୟରେ ଅନେକ ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଦେଖାଯାଏ । ସେ ରୋଗୀମାନଙ୍କ ପାଖରେ ହସ୍ପିଟାଲର୍ ବେଡ୍, ଅକ୍ସିଜେନ୍ ଏବଂ ଔଷଧ ପହଞ୍ଚାଉଛନ୍ତି । ଏଥି ସହିତ ସୋନୁ ସୁଦଙ୍କ ଏକ ଯନ୍ତ୍ରଣାଦାୟକ ପୋଷ୍ଟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ଯେଉଁଥିରେ ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ୨୫ ବର୍ଷ ବୟସର କରୋନା ରୋଗୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଯାଇଛି। ଏହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁରେ ସୋନୁ ଗଭୀର ଦୁଃଖିତ । ସେ ତାଙ୍କ ବାପା-ମାଙ୍କ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବାକୁ ସାହସ କରିବାକୁ ଅସମର୍ଥ ବୋଲି ସେ ଏହି ପୋଷ୍ଟରେ କହିଛନ୍ତି।

ସୋନୁ ସୁଦ ତାଙ୍କ ଟ୍ୱିଟର ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଏକ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି। ଯେଉଁଥିରେ ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି- ‘ଜଣେ ୨୫ ବର୍ଷର ବାଳକ, ଯାହାକୁ ଆମେ ବଞ୍ଚାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିଲୁ, ଆଜି ସେ କୋଭିଡ ଯୁଦ୍ଧରେ ହାରିଗଲା । ଏତେ ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଜାଣିବା ପରେ ମଧ୍ୟ ତାର ବଞ୍ଚିବାର କମ୍ ସମ୍ଭାବନା ଥିଲା, ମୁଁ ପ୍ରତିଦିନ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ସହ ବହୁତ ଆଶା କରି କଥା ହେଉଥିଲି । ତାର ବାପା-ମାଙ୍କୁ ସତ କହିବାକୁ ମୋର ସାହସ ନାହିଁ, ଯେଉଁମାନେ ଜାଣିଥିଲେ କ’ଣ ଘଟିବାକୁ ଯାଉଛି।

ସୋନୁ ଆହୁରି ଲେଖିଛନ୍ତି- ‘ତେଲେଙ୍ଗାନାର ଏକ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ଥିବା ଆଉ ଜଣେ ୨୯ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ଯୁବକ ବଡି ବିଲଡର୍। ମୁଁ ତାଙ୍କ ଚିନ୍ତିତ ଭଉଣୀ ସହିତ ୨୦ ମିନିଟ୍ କଥା ହୋଇସାରିଛି ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ଆଶା ଦେଇଛି । ଏହା ବହୁତ କଷ୍ଟ ଦିଏ, ନିଜ ଚାରିପାଖରେ ଏତେ କଷ୍ଟ ଦେଖି, ଭଗବାନ ଦୟା କର ।’

   Related Posts