Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବ୍ୟାଟସମ୍ୟାନଙ୍କ ପରେ ବିଫଳ ହେଲେ ଆରସିବି ବୋଲର, ‘କର ବା ମର’ ମ୍ୟାଚରେ ୫ ଓ୍ୱିକେଟରେ ଜିତିଲା ହାଇଦ୍ରାବାଦ
  • ||
  • ଗହଣା ଦୋକାନରୁ ଚୋରି, ଛାତ କଣା କରି ଲୁଟିନେଲେ ୨ କିଲୋର ସୁନା ଅଳଙ୍କାର
  • ||
  • ସାରୁଅ ଜମି କେଳେଙ୍କାରୀ : ଓଡିଶା ଇନଫ୍ରାଟେକ୍‌ର ଦୁଇ କର୍ମଚାରୀ ଗିରଫ, ଶ୍ରମିକଙ୍କୁ ଧମକ ଅଭିଯୋଗରେ ବାନ୍ଧିଲା ବାଘମାରୀ ପୋଲିସ
  • ||
  • IPL 2020: ବୁମରା ଓ ବୋଲ୍ଟଙ୍କ ଶାଣିତ ବୋଲିଂ ପରେ ଇଶାନଙ୍କ ଅର୍ଦ୍ଧଶତକ, ୯ ଓ୍ଵିକେଟ୍‌ରେ ଜିତିଲା ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ, ଦିଲ୍ଲୀର କ୍ରମାଗତ ଚତୁର୍ଥ ପରାଜୟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଆସିଲା ଅନଲକ୍ ୬.୦ ଗାଇଡ଼ଲାଇନ୍‌
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୨ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ୧୪୭୦ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ୧୬ତାରିଖରେ ଖୋଲିବ ସ୍କୁଲ, ନବମରୁ ଦ୍ୱାଦଶ ଶ୍ରେଣୀ ଯାଏଁ ପିଲା ପଢିବାକୁ ଆସିବେ
  • ||
  • ଝରକା ତାଡ଼ି ବ୍ୟାଙ୍କରୁ ଲୁଟ୍ ! ପୋଲିସର ତଦନ୍ତ ଜାରି
  • ||
  • ଭୟଙ୍କର ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ତୁର୍କୀ ଓ ଗ୍ରୀସ : ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୧୭କୁ ବୃଦ୍ଧି, ୭ ଶହରୁ ଅଧିକ ଆହତ
  • ||

ବିଦେଶରେ ଫସିଥିବା ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ହାତ ବଢ଼ାଇଲେ ସୋନୁ ସୁଦ୍ : କିର୍ଗିଜସ୍ଥାନରୁ ଫେରିବେ ୩ ହଜାର ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ

21/07/2020 at 12:37 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୨୧/୦୭ : କରୋନା ସଙ୍କଟ ସମୟରେ ଜଣେ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ଯିଏ ଫିଲ୍ମରେ ଭିଲେନ ଚରିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରନ୍ତି, ରିୟଲ ଲାଇଫରେ ସେ ହିରୋ ହୋଇ ଲୋକଙ୍କ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛନ୍ତି | ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ସମସ୍ୟାକୁ ନିଜର ଭାବି ନିଜ ଦ୍ୱାରା ଯେତିକି ସମ୍ଭବ ସାହାଯ୍ୟର ହାତ ବଢ଼ାଇଛନ୍ତି | ଆମେ କହୁଛୁ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ସୋନୁ ସୁଦଙ୍କ କଥା | ଆଜି ସମସ୍ତଙ୍କ ମୁହଁରେ ତାଙ୍କରି ଚର୍ଚ୍ଚା | ମାନବିକତାର ଏକ ଜ୍ୱଳନ୍ତ ଉଦାହରଣ ଦେଇଛନ୍ତି ସୋନୁ | ଲକଡାଉନ ସମୟରେ ମହାରାଷ୍ଟ୍ରରୁ ହଜାର ହଜାର ପ୍ରବାସୀଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ ଗାଁକୁ ପଠାଇଥିଲେ | ଏହାଛଡା କେରଳରେ ଫସି ରହିଥିବା ଓଡ଼ିଆଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଓଡିଶାକୁ ପଠାଇଥିଲେ | ବର୍ତ୍ତମାନ ଦେଶ ବାହାରେ ଫସି ରହିଥିବା ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଦେଶକୁ ଫେରାଇ ଆଣିବାକୁ ଆଉ ଗୋଟିଏ ପାଦ ଆଗକୁ ବାଢ଼ିଛନ୍ତି ସୋନୁ | କିର୍ଗିଜସ୍ଥାନରେ ଫସିଥିବା ଝାରଖଣ୍ଡ ଓ ବିହାରର ୩ ହଜାର ମେଡିକାଲ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କ ପାଇଁ ନିଜ ଦେଶକୁ ଫେରିବାକୁ ଏକ ଆଶାର କିରଣ ଦେଖାଦେଇଛି | ଝାରଖଣ୍ଡର ସଦ୍ଦାମ ଖାନ ଖୁଲାସା କରିଛନ୍ତି ଯେ ସୋନୁ ସୁଦ ବହରାଗୋୖଡାର ପୂର୍ବତନ ବିଧାୟକ କୁନାଲ ସାରଙ୍ଗୀ ଓ ସାମାଜିକ କର୍ମୀ ରେଖା ମିଶ୍ରଙ୍କ ପ୍ରୟାସର ପ୍ରଭାବ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ଏବଂ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଦେଶକୁ ଫେରାଇ ଆଣିବା ପ୍ରକ୍ରିୟା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି |

ମେଡିକାଲ ଛାତ୍ର ସଦ୍ଦାମ ଖାନ ଟ୍ୱିଟ କରି କହିଛନ୍ତି ଯେ, କିର୍ଗିଜସ୍ଥାନର ଏସିଆନ ମେଡିକାଲ ଇନଷ୍ଟିଚ୍ୟୁଟରେ ମେଡିକାଲ ଡିଗ୍ରୀ ହାସଲ କରିବାକୁ ଆସିଥିବା ୩ ହଜାର ଭାରତୀୟ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ସାମୁହିକ ପ୍ରୟାସ ପାଇଁ ସୋନୁ, କୁନାଲ ସାରଙ୍ଗୀ ଓ ରେଖା ମିଶ୍ରଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଜଣାଇଛନ୍ତି | ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଦେଶକୁ ଫେରିବାକୁ ବିମାନ ଶୁଳ୍କ ଦେବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ ବୋଲି ସୋନୁ ସୁଦ ଆଶ୍ୱାସନା ଦେଇଛନ୍ତି |

ହିନ୍ଦୁସ୍ତାନ ଟାଇମ୍ସ ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, କୁନାଲ ସାରଙ୍ଗୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ସେ ଝାରଖଣ୍ଡ ଓ ବିହାରର ପାଖାପାଖି ୨୦ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କ ସମେତ ୩ ହଜାର ଭାରତୀୟ ଛାତ୍ରଛାତୀଙ୍କ ଦୁର୍ଦଶା ଦେଖି ଟ୍ୱିଟ କରିଥିଲେ | ସେ ଟ୍ୱିଟ କରି ବିଦେଶ ମନ୍ତ୍ରାଳୟ ଓ ଝାରଖଣ୍ଡ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ହେମନ୍ତ ସୋରେନଙ୍କୁ ଟ୍ୟାଗ କରି ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଥିଲେ | ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖିବା ପରେ ସୋନୁ ସୁଦ ସେମାନଙ୍କୁ ଯୋଗାଯୋଗ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଫେରାଇ ଆଣିବାକୁ ପ୍ରୟାସ କରିଥିଲେ | ଏକ ଟ୍ୱିଟରେ ସୋନୁ କହିଛନ୍ତି, ‘ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ତୁମମାନକୁ ନିଜ ଗାରକୁ ଫେରାଇ ଅଣାଯିବ | ଭଗବାନ ଆମର ମାର୍ଗ ଦର୍ଶନ କରିବେ ଏବଂ ଆମର ପରିବାରର ପ୍ରାର୍ଥନା ନିଶ୍ଚୟ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବା | କିର୍ଗିଜସ୍ଥାନରୁ ଭାରତ |’

   Related Posts