Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ହରିୟାଣାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ମନ୍ତ୍ରୀ କୋରୋନା ପଜିଟିଭ୍‌ ଚିହ୍ନଟ, ‘କୋଭାକ୍ସିନ୍‌’ର ପରୀକ୍ଷାମୂଳକ ଟିକା ନେଇଥିଲେ ଅନିଲ ଭିଜ୍‌
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୫ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୭୬୫ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୪୦୯ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୩୨୦୮୦୩ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଯାଜପୁର : ରାସ୍ତା ନିର୍ମାଣକୁ କେନ୍ଦ୍ର କରି ଗୋଷ୍ଠୀ ସଂଘର୍ଷ, ୭ ଆହତ
  • ||
  • ବୁର୍ଲା ଭୀମସାରରେ ଅଘଟଣ, ବିଦ୍ୟୁତ ତାର ଛିଣ୍ଡି ପୋଡିଗଲା ରକ୍ତ ଭଣ୍ଡାର ଓ ପ୍ଲାଜମା ବ୍ୟାଙ୍କର ୫ଟି ଫ୍ରିଜର
  • ||

ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ପାଇଁ ମଇଁ‌ଷି କିଣିଲେ ସୁପର ହୀରୋ : କହିଲେ ‘ନିଜ କାର୍ କିଣିବାବେଳେ ବି ଏତେ ଉତ୍ସାହୀ ହୋଇନଥିଲି’

21/08/2020 at 12:09 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୨୧/୮: ଲକଡାଉନରେ ଲୋକଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ କରି ଦେବତା ପାଲଟିଥିବା ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ସୋନୁ ସୁଦଙ୍କୁ ନିଜର ନୂଆ କିକ୍ ମିଳିସାରିଛି ଏବଂ ଏବେ ସେ ତାଙ୍କ ପୂରା ସମୟ ଏହି କାମ ପାଇଁ ଦେଉଛନ୍ତି। ସୋନୁ ଲଗାତାର ଭାବେ ଦେଶ ବିଦେଶରେ ଥିବା ଅଭାବୀ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି। ନିକଟରେ ସେ ବିହାରର ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ମଇଁଷି କିଣି ଦେଇଥିଲେ ଯାହା ବିଷୟରେ ସେ ନିଜ ଟ୍ବିଟର ହ୍ୟାଣ୍ଡଲରେ ଟ୍ବିଟ୍ କରିଛନ୍ତି।

ଜଣେ ଟ୍ବିଟର ୟୁଜର ଟ୍ବିଟ୍ କରି ଲେଖିଥିଲେ ଯେ ଚମ୍ପାରଣର ଭୋଲା ବନ୍ୟାରେ ନିଜ ପୁଅ ଏବଂ ନିଜ ମଇଁଷି ହରାଇଥିଲେ,ଯାହା ତାଙ୍କ ଆମଦାନୀର ଏକମାତ୍ର ଉତ୍ସ ଥିଲା। ତାଙ୍କର ଏହି କ୍ଷତିପୂରଣ ସୋନୁ ସୁଦ ଏବଂ ନୀତି ଗୋୟଲଙ୍କ ଛଡ଼ା ଆଉ କେହି କରିପାରିବେ ନାହିଁ। ତାଙ୍କୁ ଗୋଟିଏ ମଇଁଷି ଦିଅନ୍ତୁ ଯାହା ଫଳରେ ସେ ନିଜ ଜୀବନଯାପନ ପାଇଁ କିଛି ଧନ ଆୟ କରିପାରିବେ ଏବଂ ନିଜ ପିଲାଙ୍କ ଲାଳନପାଳନ କରିପାରିବେ।

ଏହାର ଉତ୍ତରରେ ସୋନୁ ସୁଦ ଟ୍ବିଟ୍ କରି ଲେଖିଥିଲେ ଯେ ,‘ ସେ ଏତେ ଉତ୍ସାହୀ ନିଜ କାର୍ କିଣିବାବେଳେ ହୋଇନଥିଲେ ଯେତେ ଉତ୍ସାହୀ ସେ ତାଙ୍କ ପାଇଁ ନୂଆ ମଇଁଷି କିଣିବାବେଳେ ହୋଇଛି। ଯେତେବେଳେ ସେ ବିହାର ଆସିବେ ସେତେବେଳେ ଗୋଟିଏ ଗ୍ଲାସ୍ ତାଜା ମଇଁଷୀ କ୍ଷୀର ପିଇବେ। ’ ସୋନୁ ସୁଦଙ୍କ ଏହି ଅନ୍ଦାଜରେ ଅନେକ ପ୍ରଶଂସକ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ତାଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରିଛନ୍ତି। ସୋନୁ ସୁଦ ନିକଟରେ କହିଥିଲେ ଯେ ତାଙ୍କ ପାଖକୁ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇଁ ପ୍ରତିଦିନ କେତେ ମ୍ୟାସେଜ ଆସୁଛି।

ସୋନୁ ସୁଦ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ଲକଡାଉନରେ ଶ୍ରମିକଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ଉପରେ ଏକ ପୁସ୍ତକ ଲେଖୁଛନ୍ତି ଯାହା ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଲୋକଙ୍କୁ ମିଳିବ। ଆଗାମୀ ସମୟରେ ଲୋକେ ବୋଧହୁଏ ଏହା ବିଷୟରେ ପଢ଼ିବାକୁ ଚାହିଁବେ।

   Related Posts