Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଖୋର୍ଦ୍ଧା : ଅଂଳେଇ ମନ୍ଦିରରୁ ଦାନବାକ୍ସ ଉଠାଇନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • କୋରାପୁଟ : କୋରାପୁଟ ଜିଲ୍ଲା ସୁନାବେଡ଼ା ଟିଟିଏସରେ ଛାତ୍ର ଅଶାନ୍ତି, ଷ୍ଟାଇପେଣ୍ଡ ଟଙ୍କା ନମିଳିବାରୁ ବିକ୍ଷୋଭ
  • ||
  • ଜଳେଶ୍ବର : ଅବକାରୀ ବିଭାଗ ଦ୍ଵାରା ୪ ଚୋରା ଦେଶୀ ମଦ ବେପାରୀ ଗିରଫ, ୨ଶହ ଲିଟରରୁ ଅଧିକ ଦେଶୀ ମଦ ଜବତ
  • ||
  • ଆନନ୍ଦପୁର : କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲ୍ଲା ଘଷିପୁରା ଥାନା ଦୀପପାଳ ଗାଁରେ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା, ଘର ଭିତରୁ ମିଳିଲା ନବ ବିବାହିତାଙ୍କ ମୃତଦେହ, ବାପଘର ପକ୍ଷରୁ ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • ସାନଖେମୁଣ୍ଡି : ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲ୍ଲା ଧରାକୋଟ ଥାନା ସୁଂଦୁରିଆପଲି ଗାଁ ନିକଟ ଋଷିକୁଲ୍ୟା ନଦୀରେ ବୁଡି ବୃଦ୍ଧା ମୃତ, ଶୌଚ ହେବାକୁ ଯାଇଥିବା ବେଳେ ବୁଡିଗଲେ
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୧୭୯ ମୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୭ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୫୪୫ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଏବେ କମିବନି ବର୍ଷା, ଆସୁଛି ଆଉ ଏକ ଲଘୁଚାପ
  • ||
  • ବଳଙ୍ଗା ଥାନାରେ ବିସ୍ଫୋରଣ : ଫାଟିଗଲା କାନ୍ଥ, ଆସବାବପତ୍ର ନଷ୍ଟ
  • ||

ଘାସ ଗାଲିଚାରେ ସୋନୁଙ୍କ ପ୍ରତିଛବି, ଭାଇରାଲ ହେଉଛି ଭିଡିଓ

2/08/2021 at 11:31 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୦୨/୦୮ : ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ସୋନୁ ସୁଦ କରୋନା କାଳରେ ନିଜର ଉତ୍ତମ କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଗୁଁ ସମସ୍ତଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିପାରିଛନ୍ତି । ଏଥି ସହିତ, ଆଜି ବି ସୋନୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ମାଧ୍ୟମରେ ସାହାଯ୍ୟ ମାଗୁଥିବା ପ୍ରତ୍ୟେକ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ ଯୋଗାଉଥିବାର ମଧ୍ୟ ଦେଖାଯାଉଛି । ଏହି କାରଣରୁ ସମସ୍ତେ ତାଙ୍କୁ ନିଜ ନିଜ ଢଙ୍ଗରେ ଧନ୍ୟବାଦ ଦେଉଛନ୍ତି, କିଛି ସମୟ ପୂର୍ବରୁ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ତାଙ୍କ ଦୋକାନକୁ ସୋନୁ ସୁଦଙ୍କ ନାମରେ ନାମିତ କରିଥିଲେ । ବର୍ତ୍ତମାନ, ଜଣେ ଆର୍ଟିଷ୍ଟ୍ ସୋନୁ ସୁଦଙ୍କ ହଜାର ହଜାର ବର୍ଗଫୁଟ ଲମ୍ବର ଚିତ୍ର ତିଆରି କରି ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିଦେଇଛନ୍ତି ।

ସୋନୁ ସୁଦଙ୍କ ଚିତ୍ରକୁ ନେଇ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଅନେକ ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଛି । ଯାହା ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଆର୍ଟିଷ୍ଟ ବିପୁଲ ମିଶ୍ର ତିଆରି କରିଛନ୍ତି । ଏହି ଚିତ୍ର ୫୦୦୦୦ ବର୍ଗଫୁଟ ଲମ୍ବା, ଯାହାକୁ ଦେଖି ଫ୍ୟାନ୍ସମାନଙ୍କ ସହିତ ସୋନୁ ସୁଦ ମଧ୍ୟ ନିଜେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ । ଏହି ଫଟୋ ପାଇଁ ଆର୍ଟିଷ୍ଟ ଘାସ ପଡିଆକୁ କାନଭାସ୍ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଚିତ୍ର ଆକାରରେ ଏହାକୁ କାଟି ସୋନୁ ସୁଦଙ୍କ ଚେହେରା ତିଆରି କରିଛନ୍ତି । ଏହି ଚିତ୍ର ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଖୁବ୍ ଭାଇରାଲ୍ ହେଉଛି ।

କିଛି ଲୋକ ଏହି ଚିତ୍ରକୁ ଖୁବ୍ ପସନ୍ଦ କରୁଥିବା ବେଳେ ଆଉ କିଛି ଲୋକ ଏହା ଉପରେ କମେଣ୍ଟ ଦେଉଛନ୍ତି । କିଛି ୟୁଜର୍ ସୋନୁଙ୍କୁ ପରବର୍ତ୍ତୀ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ପ୍ରାର୍ଥୀ କହୁଥିବାବେଳେ ଆଉ କେହି ଏହି ଫଟୋରେ ସୋନୁ ସୁଦଙ୍କ ମୁହଁ ବୁଝିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେଉନାହାଁନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ଏହାକୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା ଜୋର ଧରିଛି। ଏବେ ଏହା ଦେଖିବାକୁ ପଡ଼ିବ ଯେ ସୋନୁ ସୁଦ ନିଜେ ଏତେ ଲମ୍ବା ଚିତ୍ରରେ କ’ଣ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଉଛନ୍ତି ।

   Related Posts