Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଗୋପାଳପୁର ବିଧାୟକ ପ୍ରଦୀପ ପାଣିଗ୍ରାହୀ ଗିରଫ
  • ||
  • ମିର୍ଜାପୁରରେ କଂଗ୍ରେସ ନେତା ଦିଗ୍‌ବିଜୟ ସିଂହଙ୍କ ବଡ଼ ବୟାନ, କହିଲେ- ପାକିସ୍ତାନ ଯିବାକୁ ଚାହୁଁଛି
  • ||
  • ରାଜନୀତିରେ ପ୍ରବେଶ କଲେ ସୁପରଷ୍ଟାର୍ ରଜନୀକାନ୍ତ
  • ||
  • ବଢିଲା LPG ସିଲିଣ୍ଡର ଦର ଏବେ ବିନା ସବସିଡି ଉପଭୋକ୍ତାଙ୍କୁ ଦେବାକୁ ପଡିବ ଅଧିକ ୫୦ଟଙ୍କା
  • ||
  • ସାଲେପୁର : ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସକୁ ପିଟିଲା କାର୍, ଡ୍ରାଇଭର ଆହତ
  • ||
  • କଟକ : ସି-ସୋର ଘାଟରୁ ଅଜଣା ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ଭାସି ଆସିଥିବା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ଚଣ୍ଡିଗଡ : ପଦ୍ମ ବିଭୂଷଣ ଫେରାଇଲେ ପଞ୍ଜାବର ପୂର୍ବତନ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ପ୍ରକାଶ ସିଂହ ବାଦଲ
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଅନଲାଇନ୍‌ରେ ହେବନାହିଁ CBSE ବୋର୍ଡ ପରୀକ୍ଷା, ପୂର୍ବଭଳି ପରୀକ୍ଷା ଦେବେ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ
  • ||
  • ଝାରସୁଗୁଡା : ବାପା ନା’ ରାକ୍ଷସ, ନିଶାଶକ୍ତ ଅବସ୍ଥାରେ ୧୧ ବର୍ଷର ଝିଅ ସହ କଲା ଦୁଷ୍କର୍ମ !
  • ||
  • କନ୍ଧମାଳ : ହଜିଗଲା ମା’ର ମମତା, ୪ ବର୍ଷ ଝିଅର ଗାଲ କାଟିଦେଲା ସାବତ ମା’ !
  • ||

ଗାଇବା ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ନମିଳିବାରୁ ସୋନୁ ନିଗମ କହିଲେ ପାକିସ୍ତାନରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିଲେ ଭଲ ହୋଇଥାନ୍ତା

19/12/2018 at 2:49 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୧୯/୧୨ : ସୋନୁ ନିଗମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଜଣେ ସୁନାମଧନ୍ୟ ଗାୟକ | ଏବେ ତାଙ୍କୁ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ କାମ ନମିଳିବାରୁ ସେ ଏକ ବୟାନ ଦେଇ ବିବାଦ ଘେରକୁ ଟାଣି ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି | ଏକ ଚାନେଲ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା ବେଳେ ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଏଠି ଗୀତ ଗାଇବା ପାଇଁ କମ୍ପାନୀକୁ ଟଙ୍କା ଦେବାକୁ ପଡୁଛି | କିନ୍ତୁ ଅନ୍ୟ ଦେଶରେ ଏମିତି କରିବାକୁ ପଡୁନାହିଁ | ସେ କହିଛନ୍ତି ପାକିସ୍ତାନରେ ଯଦି ଜନ୍ମ ହେଇଥାନ୍ତେ ତାହେଲେ ନିଶ୍ଚୟ କାମ ମିଳିଥାନ୍ତା | ଏଭଳି ବିବାଦପୂର୍ଣ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେବା ପରେ l ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ରାଗି ଯାଇଛନ୍ତି | ଏହାସହ ସୋନୁ ନିଗମଙ୍କୁ ଦେଶ ଛାଡିବା ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଛନ୍ତି |

ସୋନୁ ନିଗମ କହିଛନ୍ତି “ଯଦି ପାକିସ୍ତାନରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଥାନ୍ତି ତାହେଲେ ଭାରତରେ ଭଲ କାମ ମିଳିଥାନ୍ତା | କାହିଁକି ନା ଭାରତୀୟ ଗାୟକମାନେ ଶୋ ପାଇଁ ମ୍ୟୁଜିକ କମ୍ପାନୀକୁ ଟଙ୍କା ଦେଉଛନ୍ତି | ଏମିତି ନକଲେ ସେମାନେ ଆପଣଙ୍କ ଗୀତ ବଜେଇବେ ନାହିଁ କି ଆପଣଙ୍କୁ ଗୀତ ଗାଇବାକୁ ସୁଯୋଗ ମଧ୍ୟ ଦେବେ ନାହିଁ | କାହା ସହିତ ମଧ୍ୟ ଏଭଳି ବ୍ୟବହାର କରିବା କଥା ନୁହେଁ | ତେବେ ଆପଣ ଭାରତୀୟ ଗାୟକଙ୍କ ସହ କାହିଁକି ଏଭଳି କରୁଛନ୍ତି |” 

ସୋନୁ ଆହୁରି ଅଭିଯୋଗ କରି କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଅତିଫ ଆସଲମ ତାଙ୍କର ଛୋଟ ଭାଇ ସଦୃଶ | ସେ ବହୁତ ଭଲ ଗୀତ ଗାଆନ୍ତି କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କୁ ଗୀତ ଗାଇବା ପାଇଁ ଟଙ୍କା ଦେବାକୁ ପଡୁନାହିଁ | ରହାତ ଅଲ୍ଲୀଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଟଙ୍କା ଦେବାକୁ ପଡୁନାହିଁ | ଯେଉଁମାନେ ପାକିସ୍ତାନୀ ଗାୟକ ସେମାନଙ୍କୁ ଟଙ୍କା ଦେବାକୁ ପଡୁନାହିଁ | କିନ୍ତୁ ଭାରତୀୟ ଗାୟକଙ୍କୁ ଟଙ୍କା ଦେବାକୁ ପଡୁଛି ବୋଲି ସେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି | ଏଭଳି ସ୍ଥିତିରେ କମ୍ପାନୀଗୁଡିକ ପାକିସ୍ତାନୀ ଗାୟକଙ୍କ ସହ ଆଇନଗତ ବୁଝାମଣା କରିଛନ୍ତି | ସେଥିପାଇଁ  ପାକିସ୍ତାନରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିଲେ ଭଲ ହୋଇଥାନ୍ତା ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି |

ସୋନୁ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଯେ, ପୂର୍ବରୁ ମ୍ୟୁଜିକ କାମ୍ପୋଜର ଗୀତ ତିଆରି କରୁଥିଲେ | କିନ୍ତୁ ଏବେ କମ୍ପାନୀ ନିଜ ହିସାବରେ ଗୀତ ତିଆରି କରୁଛି | ରିମିକ୍ସ ଗୀତ ପାଇଁ ବଲିଉଡ ଚାଲିଛି ଏବଂ ଭଲ ଆୟ ମଧ୍ୟ କରୁଛି | କିନ୍ତୁ ଲୋକେ ଏଭଳି ରିମିକ୍ସ ଗୀତକୁ ଅଧିକ ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମନେ ରଖୁନାହାନ୍ତି କି ଅଧିକ ଦିନ ଜଣେ ଶୁଣିବାକୁ ଭଲ ପାଉନାହାନ୍ତି | ଏପରିକି ଆଜିକାଲି ଗୀତଗୁଡା କେବଳ ଫିଲ୍ମର ପ୍ରମୋସନକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ତିଆରି କରାଯାଉଛି |

ସୋନୁଙ୍କ ଏଭଳି ମନ୍ତବ୍ୟ ପରେ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ୟୁଜର୍ସ ସୋନୁଙ୍କ ଉପରେ ଅଭିମାନ ଜାହିର କରିଛନ୍ତି | କିଛି ଲୋକ ରାଗିଯାଇ ତାଙ୍କୁ ପାକିସ୍ତାନ ଯିବା ପାଇଁ ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି | ଏହାସହ ଲୋକେ ପ୍ରଶ୍ନ କରିଛନ୍ତି ଯେ, ଜଣେ ନାମୀ ଗାୟକଙ୍କୁ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ବିରୋଧରେ କାହିଁକି ଏଭଳି କହିବାକୁ ପଡିଲା | 

   Related Posts