Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସାଲେପୁର : ମକର ଯାତ୍ରାରୁ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଟେକି ନେଇ ନଦୀପଠାରେ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ, ଥାନାରେ ଏତଲା, ଭାଇରାଲ୍ ଭିଡିଓ ନେଇ ପୋଲିସର ଛାନଭିନ୍
  • ||
  • କେନ୍ଦ୍ରାପଡା : ଚିକିତ୍ସା ଅବହେଳାରୁ ରୋଗୀ ମୃତ୍ୟୁ ଅଭିଯୋଗ, ସିଡିଏମ୍‌ଓଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଆଗରେ ମୃତଦେହ ରଖି ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ଧାରଣା
  • ||
  • ବୌଦ୍ଧ : ATMରୁ ବାହାରିଲା କାଗଜ ପେଷ୍ଟ ଥିବା ୨୦ଟି ୫ଶହ ଟଙ୍କିଆ ନୋଟ୍, ଫେରସ୍ତ ନେବାକୁ ମନାକଲା ବ୍ୟାଙ୍କ୍ !
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ବୁଧବାରଠୁ ପୁଣି ଟିକାକରଣ, ଟିକା ନେବେ ବଳକା ୧ ଲକ୍ଷ ୭୩ ହଜାର ୬୩୬ ଜଣ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟକର୍ମୀ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : କିନ୍ନରଙ୍କଠାରୁ ୩ବର୍ଷର ଶିଶୁ କନ୍ୟାକୁ ଉଦ୍ଧାର କଲା ଚାଇଲ୍ଡ ଲାଇନ୍, ଚୋରି ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : STF ପଞ୍ଝାରେ ଧଳା ଜହର ବେପାରୀ, କୋଟିଏରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ବ୍ରାଉନସୁଗାର ଜବତ
  • ||
  • ନବରଙ୍ଗପୁର : ଚଳନ୍ତା କାର୍‌ରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ, ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ ଯାତ୍ରୀ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ହାତୀ ପୁଣି ନେଲା ଆଉ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ଶୌଚ ହେବାକୁ ଯାଇଥିବା କଚାଡି ମାରିଲା ଦନ୍ତା
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର : ବିଚାରାଧୀନ କଏଦୀ ମୃତ, ହତ୍ୟା ମାମଲାରେ ଥିଲେ ଅଭିଯୁକ୍ତ
  • ||
  • ଶହେ ତଳକୁ ଖସିଲା ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୯୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍‌, ୩୩୪୫୨୯ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||

ପ୍ୟାର କା ପଞ୍ଚନାମା ଅଭିନେତ୍ରୀ ସୋନାଲି ସୈଗଲଙ୍କ ବିକିନି ଫଟୋ ଭାଇରାଲ…ଫଟୋ ଦେଖି ଉଡିଯିବ ହୋସ୍

5/01/2020 at 9:19 AM

ମୁମ୍ବାଇ୫|୧: “ପ୍ୟାର କା ପଞ୍ଚନାମା” ଫିଲ୍ମର ଅଭିନେତ୍ରୀ ସୋନାଲି ସୈଗଲଙ୍କ ଗ୍ଲାମରସ ଅବତାର ଆଜିକାଲି ଭାଇରାଲ ହେବାର ଲାଗିଛି। ସୋନାଲି ଏବେ ନିଜ ଆଗାମୀ ଫିଲ୍ମ ‘ଜୟ ମମି ଦି’ ଶୁଟିଂରେ ବ୍ୟସ୍ଥ ଅଛନ୍ତି। ଏହି ଫିଲ୍ମର ଗୀତ ‘ମମି ନୁ ପସନ୍ଦ’ ଏବେ ଟ୍ରେଣ୍ଡ କରୁଛି। ସୋନାଲି ଅଧିକାଂଶ ସମୟରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆର ହଟ୍‌ ଟପିକ୍‌ ଥାନ୍ତି। ତାଙ୍କର ଫଟୋ ଦେଖି ଦର୍ଶକଙ୍କ ହୋସ ଉଡିଯାଏ ।
ସୋନାଲିଙ୍କ ପ୍ରଥମ ଫିଲ୍ମ ୨୦୧୧ ମସିହାରେ ରିଲିଜ ହୋଇଥିଲା। ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ସୋନାଲି ଅଭିନେତା କାର୍ତ୍ତିକ ଆର୍ୟ୍ୟନଙ୍କ ସହ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିଲେ। ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ସୋନାଲି “ରେହା” ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ। ଫିଲ୍ମ ପ୍ୟାର କା ପଞ୍ଚନାମାର ୨ଟି ପାର୍ଟସରେ ଅଭିନୟ କରିଲା ପରେ ସୋନାଲି ବେଶ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଥିଲେ।
ନିକଟରେ ସୋନାଲି ନିଜର ଏକ ଭିଡିଓ ଓ କିଛି ବିକିନି ଫଟୋ ସୋୟାର କରିଛନ୍ତି। ଏହି ଭିଡିଓରେ ସେ ବିକିନି ପିନ୍ଧି ପାଣିକୁ ଡେଇଁବାରେ ଦେଖାଯାଇଛି। ଏହି ଫଟୋ ଗୁଡିକରେ ସୋନାଲି ବହୁତ ସେକ୍ସି ଓ ହଟ୍‌ ଲାଗୁଛନ୍ତି। ଏହି ଫଟୋ ଦେଖି ଦର୍ଶକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ନିଆଁ ଲାଗିଯାଇଛି।
ସିନେମା ଜଗତ ବ୍ୟତୀତ ସୋନାଲି ମଡେଲିଂ କରନ୍ତି। ଏହା ସହ ସେ ଅନେକ ବିଜ୍ଞାପନରେ ମଧ୍ୟ କାମ କରିଛନ୍ତି। ମିସ୍‌ ଇଂଡୟା ୱାଲର୍ଡୱାଇଡ୍‌ କମ୍ପିଟିସନ୍‌ରେ ରାମ୍ପ ମଡେଲିଂ କରିଥିଲେ ସୋନାଲି।
ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କର ବୋଲ୍ଡ ଅନ୍ଦାଜ ପାଇଁ ତାଙ୍କର ବହୁତ ଫ୍ୟାନ ଫଲୋଇଂଗ ଅଛନ୍ତି। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସୋନାଲି ବହୁତ ଆକ୍ଟିଭ ରୁହନ୍ତି। ସେ ନିଜ ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କ ପାଇଁ ଲଗାତାର ଭାବେ ସବୁ ଅପଡେଟ୍‌ କରନ୍ତି।
 
 
 

   Related Posts