Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ କରୋନା ନେଲା ଆଉ ୨ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ୧୯୨୮ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ୩୦ଜିଲ୍ଲାରୁ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ସଂକ୍ରମିତ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୧୭୪୧ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ନୟାଗଡ଼ : ରେଳ ଷ୍ଟେସନରେ ଲଙ୍କାକାଣ୍ଡ : ବ୍ୟାପକ ପୋଡାଜଳା ଓ ଭଙ୍ଗାରୁଜା, ବିରୋଧ କରିବାରୁ ମ୍ୟାନେଜର ଓ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ
  • ||
  • ଆଜି ୧୧ ଜିଲ୍ଲାରେ କାଳବୈଶାଖି ବର୍ଷା ! ୧୫ ଯାଏଁ ତାତିରୁ ମିଳିବ ତ୍ରାହି
  • ||

ସୋନମଙ୍କ ପାଇଁ ସ୍ୱାମୀ ଆନନ୍ଦଙ୍କ ନୂଆ ନିୟମ, ବେଡ୍‌ରୁମ୍‌ରେ ମନା…

2/09/2020 at 2:41 PM

ମୁମ୍ବାଇ ତା ୦୨/୦୯- ବଲିଉଡ୍ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସୋନମ କପୁର ଜଣେ ସେଲିବ୍ରିଟି। ତାଙ୍କ ପାଇଁ ବି ରହିଛି କିଛି କଡ଼ା ନିୟମ। ନିୟମ ଲାଗୁ କରିଛନ୍ତି ଖୋଦ୍ ସୋନମଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ଆନନ୍ଦ ଆହୁଜା। ଏବେ ସୋନମଙ୍କୁ ଯେମିତି ହେଲେ ତାଙ୍କ ନିୟମ ପାଳନ କରିବାକୁ ହେବ। ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ସୋନମ୍ କହିଥିଲେ ଆନନ୍ଦ ମୋ ପାଇଁ ଓ ନିଜ ପାଇଁ କଡ଼ା ବେଡରୁମ୍ ନିୟମ କରିଛନ୍ତି। ଶୋଇବା ସମୟରେ କେହି ମୋବାଇଲ୍ ବ୍ୟବହାର କରିବେ ନାହିଁ। ଏତିକି ନୁହେଁ ବେଡରୁମରେ ମୋବାଇଲ ଚାର୍ଜରେ ମଧ୍ୟ ବସିବ ନାହିଁ। ଯଦି ଚାର୍ଜ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ ତେବେ ଶୋଇବା ପୂର୍ବରୁ ବାଥରୁମ୍ ନଚେତ୍ ହଲରେ ଚାର୍ଜ ବସାଇବାକୁ ହେବ।

ସାମାଜିକ ଗଣମାଧ୍ୟମରେ ବେଶ୍ ସକ୍ରିୟ ରହନ୍ତି ସୋନମ୍ କପୁର। ରାତିରେ ଶୋଇବା ବେଳେ ମୋବାଇଲରେ ଜଡ଼ିତ ରହିଲେ ନିଦରେ ପ୍ରଭାବ ପଡ଼ିବା ସହ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ମଧ୍ୟ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିବ। ଏ କଥାକୁ ବୋଧେ ବୁଝିପାରିଛନ୍ତି ଆନନ୍ଦ । ସେଥିପାଇଁ ସେ ଏଭଳି ନିୟମ ନିଜ ପାଇଁ ଓ ସୋନମଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଗୁ କରିଛନ୍ତି। ଆନନ୍ଦ ଏ ଉପଦେଶ ଅନ୍ୟ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ପାଳନ କରିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଛନ୍ତି।

   Related Posts