Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୭ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୫୪୫ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଏବେ କମିବନି ବର୍ଷା, ଆସୁଛି ଆଉ ଏକ ଲଘୁଚାପ
  • ||
  • ବଳଙ୍ଗା ଥାନାରେ ବିସ୍ଫୋରଣ : ଫାଟିଗଲା କାନ୍ଥ, ଆସବାବପତ୍ର ନଷ୍ଟ
  • ||
  • କମିଶନରେଟ ପୋଲିସ ପଞ୍ଝାରେ ୩ ଲୁଟେରା, ବାଇକ୍ ଓ ବନ୍ଧୁକ ଜବତ
  • ||
  • ସିଆରପିଏଫ କ୍ୟାମ୍ପ ଉପରେ ନକ୍ସଲ ଆକ୍ରମଣ, ୨ ଘଣ୍ଟା ଧରି ଚାଲିଲା ଗୁଳି ବିନିମୟ
  • ||
  • ଗାଁରେ ପଶିଲା ଭାଲୁ, ଆକ୍ରମଣ କରି ଜଣଙ୍କୁ ଘାଇଲା କଲା…
  • ||
  • ଭୋଟ୍‌ର ୨ ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ପିପିଲିରେ ହିଂସା, ବିଜେପି ଅଫିସ ଉପରେ ବୋମାମାଡ଼ କଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • ୨୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ, ବାତ୍ୟା ସମୟରେ ହେଉଥିଲା ଚାଲାଣ
  • ||
  • ଓଡିଶା ଉପରୁ ଟଳିଲା ବାତ୍ୟା ବିପଦ, ହୋଇନି ବେଶି କ୍ଷୟକ୍ଷତି
  • ||

ଦ୍ବିତୀୟ ବିବାହ ବାର୍ଷିକୀରେ ନିଜ ସ୍ବାମୀଙ୍କ ରାଜ ଖୋଲିଲେ ସୋନମ୍ କପୁର : ଫଟୋ ହେଲା ଭାଇରାଲ୍

8/05/2020 at 2:55 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୮/୫: ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସୋନମ୍ କପୁର ଆଜି ନିଜ ଦ୍ବିତୀୟ ବିବାହ ବାର୍ଷିକୀ ସେଲିବ୍ରେଟ୍ କରୁଛନ୍ତି। ସେ ୨୦୧୮ମସିହା ମେ ୮ତାରିଖରେ ଆନନ୍ଦ ଆହୁଜାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ବିବାହ ବାର୍ଷିକୀ ଅବସରରେ ସୋନମ୍ କପୁରଙ୍କ ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ଫ୍ୟାନ୍ସ୍ ତାଙ୍କୁ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆ ଜରିଆରେ ଶୁଭେଚ୍ଚା ଜଣାଉଛନ୍ତି। ଲକଡାଉନ୍ ମଧ୍ୟରେ ସୋନମ୍ କପୁର ଏବେ ନିଜ ପରିବାର ସହ ଦିଲ୍ଲୀରେ ରହୁଛନ୍ତି। ଦ୍ବିତୀୟ ବିବାହ ବାର୍ଷିକୀରେ ସୋନମ୍ କପୁର ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଖୁବ୍ ଖାସ୍ ପୋଷ୍ଟ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି।

ଅଭିନେତ୍ରୀ ନିଜ ଅଫିସିଆଲ୍ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ସ୍ବାମୀ ଆନନ୍ଦ ଆହୁଜା ଏବଂ ନିଜ ୪ବର୍ଷ ପୁରୁଣା ଫଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଏହି ଫଟୋରେ ସୋନମ୍ କପୁର ଆନନ୍ଦଙ୍କ ଗାଲରେ କିସ୍ କରୁଥିବା ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ସ୍ବାମୀ ଆନନ୍ଦ ଆହୁଜା ଏବଂ ନିଜ ଫଟୋକୁ ସେୟାର କରି ସୋନମ୍ କପୁର ତାଙ୍କୁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଖାସ୍ ଅନ୍ଦାଜରେ ବିବାହ ବାର୍ଷିକୀର ଶୁଭକାମନା ଜଣାଉଛନ୍ତି। ସେ ତାଙ୍କ ପୋଷ୍ଟରେ ଆନନ୍ଦ ଆହୁଜାଙ୍କ ସହ ଜଡ଼ିତ ସ୍ମୃତି ବିଷୟରେ କହିଛନ୍ତି।

ସୋନମ୍ କପୁର ନିଜ ପୋଷ୍ଟରେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ,‘ ଏହା ଏକାଠି ଥିବା ଆମ ପ୍ରଥମ ଫଟୋ। ୪ବର୍ଷ ତଳେ ସେ ଜଣେ ନିରାମିଷାଶୀଙ୍କୁ ଭେଟିଥିଲେ,ଯିଏ କଷ୍ଟ ଯୋଗାଭ୍ୟାସ କରିପାରୁଥିଲେ ଏବଂ ସେତିକି ସହଜରେ ବ୍ୟବସାୟ ବିଷୟରେ କହିପାରୁଥିଲେ। ସେ ତାଙ୍କୁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ବିଶ୍ବାସରେ କୁଲ୍ ଏବଂ ସେକ୍ସି ବୋଲି ଭାବିଥିଲେ। ଆନନ୍ଦ ଆହୁଜାଙ୍କୁ ସେ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ତୁଳନା କରିପାରିବେ ନାହିଁ। ଆନନ୍ଦଙ୍କ ଦୟା,ଉଦାରତା ଏବଂ ସ୍ମାର୍ଟନେସ୍ ଅବିଶ୍ବସନୀୟ ଭାବେ ଆକର୍ଷଣୀୟ।

ସୋନମ୍ କପୁର ପୋଷ୍ଟରେ ଆଗକୁ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ,‘ ୪ବର୍ଷ ଧରି ତାଙ୍କ ପାର୍ଟନର ହେବା ପାଇଁ ଏବଂ ତାଙ୍କ ସହ ସବୁବେଳେ ଛିଡ଼ା ହେବା ପାଇଁ ଧନ୍ୟବାଦ। ସ୍ବାମୀଙ୍କୁ ବିବାହ ବାର୍ଷିକୀର ଶୁଭ କାମନା। ସେ ତାଙ୍କ ସ୍ବାମୀଙ୍କୁ ସବୁବେଳେ ରୋମାଞ୍ଚିତ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ପୂରା ଜୀବନ ଏପରି କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି। ସେ ତାଙ୍କ ସ୍ବାମୀଙ୍କୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଆନ୍ତି ଏବଂ ସେ ଜାଣିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଆନ୍ତି। ତାଙ୍କୁ ସବୁଠୁ ବଡ଼ ଉପହାର ମିଳିଛି।’

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସୋନମ୍ କପୁରଙ୍କ ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଖୁବ୍ ଭାଇରାଲ୍ ହେଉଛି। ସମସ୍ତ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ୟୁଜର୍ସ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍ସ ଏହି ପୋ​ଷ୍ଟକୁ ଖୁବ୍ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ରଖୁଛନ୍ତି। ଆନନ୍ଦ ଆହୁଜା ସୋନମ୍ କପୁରଙ୍କୁ ଏଥର ବିବାହ ବାର୍ଷିକୀରେ ଏକ ଗେମ୍ ଡିଭାଇସ୍ ନିନଟେଣ୍ଡୋ ସ୍ବିଚ୍ ଦେଇଛନ୍ତି।

   Related Posts