Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପୂର୍ବ ଗୋଦାବରୀରେ ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ଓଲଟିଲା ଭ୍ୟାନ୍, ୬ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ବୌଦ୍ଧ : ରାସ୍ତା ଉପରେ ପଡିଛି ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ, ହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ୩୧ରେ ଆଉ ଏକ ଲଘୁଚାପ ! ଉତ୍ତର ଓ ଉପକୂଳ ଓଡିଶାରେ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ସ୍କର୍ପିଓ ଜାଳିଦେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ, ଗାଡିରେ ଥିବା ୩ ଜଣଙ୍କୁ ନିସ୍ତୁକ ମାଡ
  • ||
  • ପରାଜୟ ଧାରା ଭାଙ୍ଗିଲା ଚେନ୍ନାଇ, ୬ ଓ୍ୱିକେଟରେ ହାରିଲା କୋଲକାତା ନାଇଟ ରାଇଡର୍ସ
  • ||

୪ମାସ ପରେ ଘରକୁ ଫେରୁଛନ୍ତି ସୋନାଲି; ନ୍ୟୁୟର୍କରେ ଚାଲିଛି ହାଇଗ୍ରେଡ଼ କ୍ୟାନସରର ଚିକିତ୍ସା

2/12/2018 at 6:01 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୨/୧୨ : ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସୋନାଲି ବେନ୍ଦ୍ରେ ହାଇଗ୍ରେଡ଼ କ୍ୟାନସରରେ ପୀଡିତ ହୋଇ ଗତ ଜୁଲାଇ ମାସରୁ ନ୍ୟୁୟର୍କରେ ଚିକିତ୍ସିତ ହେଉଛନ୍ତି | ଗତ ୫ମାସ ହେଲା ତାଙ୍କର ମେଟାଷ୍ଟେଟିକ କ୍ୟାନସରର ଚିକିତ୍ସା ଚାଲିଛି | ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିଛି ସୋନାଲି କିଛି ଦିନ ପାଇଁ ନିଜ ଦେଶ, ନିଜ ଘରକୁ ଫେରୁଛନ୍ତି | ଏନେଇ ସେ ନିଜେ ତାଙ୍କର ଇନ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି |

ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ” ଦୂରତା ଯୋଗୁଁ ସମ୍ପର୍କ ମଧ୍ୟରେ ଦୂରତା ବଢେ | ଆଉ ଏହା ସତ୍ୟ | ଏହାକୁ ନଜରଅନ୍ଦାଜ କରାଯାଇ ପାରିବନାହିଁ | ତେବେ ଏହି ଦୂରତା କଣ ଶିକ୍ଷା ଦେଇଥାଏ ତାହା ଅନୁଭବ କରିବା ଉଚିତ | ଘରଠୁ ଦୂର ନ୍ୟୁୟର୍କରେ ରହି ମତେ ଅନୁଭବ ହୋଇଛି ଯେମିତି ମୋ ସହିତ କେତେଗୁଡ଼ାଏ କାହାଣୀର କଳ୍ପନା ଚାଲିଛି | ଆଉ ସେହି କାହାଣୀ ଗୁଡିକ ନିଜର ଏକ ଅଧ୍ୟାୟ ଲେଖିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି | ପ୍ରତ୍ୟେକ କାହାଣୀ ସଂଘର୍ଷ କରୁଛି କିନ୍ତୁ ହାର ମାନିବାକୁ ନାରାଜ | ଏବେ ମୁଁ ମୋ ରାସ୍ତାରେ ଅଛି ଯେଉଁଠି ମୋ ହୃଦୟ ଅଛି | ଆଉ ଏହା ଏମିତି ଏକ ଅନୁଭୁତୁ ଯାହାକୁ ଶବ୍ଦରେ ବର୍ଣନା କରିବା ମୁସ୍କିଲ | ତଥାପି ମୁଁ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛି | ମୋ ପରିବାର, ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ପୁଣିଥରେ ସାକ୍ଷାତ କରିବାର ଖୁସି ମୁଁ ବର୍ଣନା କରିପାରୁନାହିଁ | ସଂଘର୍ଷ ସରିନାହିଁ, ଏବେ ମଧ୍ୟ ଜାରି ରହିଛି | କିନ୍ତୁ ମୁଁ ଖୁସି ଅଛି | ଆଉ ଏହି ଅନ୍ତରାଳର ଅପେକ୍ଷା ମୁଁ ବହୁ ଦିନରୁ କରୁଥିଲି | ନିଜ ପରିବାରକୁ ସାକ୍ଷାତ କରିବା ମୁହୂର୍ତ୍ତ ମୋ ପାଇଁ ସାମାନ୍ୟ ନୁହଁ | ସେହି ମୁହୂର୍ତ୍ତକୁ କୁଂଢ଼େଇବା ପାଇଁ ମୁଁ ଅପେକ୍ଷା କରିଛି |”

   Related Posts