Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିଲଡର୍ ସଂସ୍ଥାର ଘର ଉପରେ ବୋମାମାଡ, ୩ ଶ୍ରମିକ ଆହତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୩ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୪୮୪କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୦ ହଜାର ଉପରେ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୦୪୮୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୪୪୪୦୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୨ ଲକ୍ଷ ୫୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୩୮୫ ମୃତ
  • ||
  • ଖୋଲିଲା ଶିମିଳିପାଳ, ପର୍ଯ୍ୟଟକଙ୍କ ପାଇଁ ଖୁସି ଖବର
  • ||
  • ଆଉ ନାହାଁନ୍ତି ପଦ୍ମଶ୍ରୀ ଶାନ୍ତିଦେବୀ, ୮୮ ବର୍ଷ ବୟସରେ ପରଲୋକ
  • ||
  • କଥକ ସମ୍ରାଟ ବିରଜୁ ମହାରାଜଙ୍କ ପରଲୋକ, ୮୩ ବର୍ଷ ବୟସରେ ଦେହାନ୍ତ
  • ||
  • ତ୍ରିସ୍ତରୀୟ ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ : ସୋମବାରଠୁ ଦାଖଲ ହେବ ପ୍ରାର୍ଥୀପତ୍ର, କରୋନା କଟକଣାରେ ସରିବ ପୁରା ପ୍ରକ୍ରିୟା
  • ||
  • ଆହତ ହାତୀର ଚିକିତ୍ସା କଲା ବନ ବିଭାଗ, ବାରହା ଫାଶରେ ପଡି ଗୋଡରେ ହୋଇଥିଲା କ୍ଷତ
  • ||
  • ଖସିବ ପାରଦ ବଢିବ ଶୀତ, ୧୯ ଯାଏଁ ବିଭିନ୍ନ ଜିଲ୍ଲାରେ ଘନ କୁହୁଡି
  • ||

ବିବାହ କରିବା ପାଇଁ ଯୋଜନା କଲେଣି ସୋନାକ୍ଷୀ ସିହ୍ନା ! ସଲମାନଙ୍କ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କୁ କରୁଛନ୍ତି ଡେଟ୍

28/11/2021 at 11:03 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଳୀ ୨୮।୧୧ : ବର୍ତ୍ତମାନ ବଲିଉଡ୍‌ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ବିହାଜର ଋତୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି । କିଏ ବିବାହ କରୁଛି ତ କାହାର ନିର୍ବନ୍ଧ ହେଉଛି । ନିକଟରେ ରାଜକୁମାର ରାଓ-ପତ୍ରଲେଖା ଏବଂ ଆଦିତ୍ୟ -ଅନୁଷ୍କା ରଂଜନଙ୍କ ବିବାହ ପରେ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଯୋଡି ବିକି- କ୍ୟାଟ୍ରିନା ଏବଂ ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟ-ରଣବୀର କପୁରଙ୍କ ବିବାହ ଦେଖିବାକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି। ପରେ ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିଲା ତାରା ସୁତରିଆ ମଧ୍ୟ କୁଆଡେ ବିବାହରେ ବନ୍ଧି ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ।  ତେବେ, ଆଗାମୀ ବିବାହ ତାଲିକାରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଆଉ ଏକ ନାମକୁ ସାମିଲ୍‌ କରାଯିବା ନେଇ ଶୁଣିବକୁ ମିଳୁଛି ।

ବର୍ତ୍ତମାନ ଅନ୍ୟ ଏକ ବଡ ସେଲିବ୍ରିଟିଙ୍କ ବିବାହ ବିଷୟରେ ଖବର ଅଛି  ସେହି ସେଲିବ୍ରିଟି ବଲିଉଡର ଦବଙ୍ଗ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସୋନାକ୍ଷୀ ସିହ୍ନା ଅଛନ୍ତି । ଖବର ଅନୁଯାୟୀ ସୋନାକ୍ଷୀ ସିହ୍ନା ମଧ୍ୟ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ସେଲିବ୍ରିଟି ମ୍ୟାନେଜର ବଣ୍ଟି ସାଜଦେହଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି। ରିପୋର୍ଟରେ ଦର୍ଶାଯାଇଛି ଯେ ଏହି ଦମ୍ପତି ଶୀଘ୍ର ବିବାହ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଶୁଣିବାକୁ ମିଳୁଛି ଯେ ବଣ୍ଟି ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଏକ ସମ୍ପର୍କ ଅଛି । ସୋନାକ୍ଷୀ ସିହ୍ନାଙ୍କ ନାମ ୨୦୧୨ ଠାରୁ ଦୀର୍ଘ ବର୍ଷ ଧରି ବଣ୍ଟି ସାଜଦେହ ସହିତ ସମ୍ପର୍କରେ ତଥାପି, ଦୁହେଁ ଏ ବିଷୟରେ ଖୋଲାଖୋଲି ଭାବେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିନାହାଁନ୍ତି । ହେଲେ ଉଭୟେ ଅନେକ ସେଲିବ୍ରିଟି ପାର୍ଟୀରେ ଏକାଠି ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । ରିପୋର୍ଟରେ ଏହା ମଧ୍ୟ ଦାବି କରାଯାଇଛି ଯେ ସୋନାକ୍ଷୀ ସିହ୍ନାଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ବଣ୍ଟିଙ୍କୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଆନ୍ତି।

ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଜଣା ଯେ ୨୦୧୦ ମସିହାରେ ସୋନାକ୍ଷୀ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ଡବାଙ୍ଗ ସହିତ ବଲିଉଡରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିଲେ। କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ୨୦୧୬ରେ ବଣ୍ଟି ଏବଂ ସୋନାକ୍ଷୀଙ୍କ ବିବାହ ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିଲା। ଏହା ପରେ ସେମାନଙ୍କ ବ୍ରେକଅପ୍ ଖବର ମଧ୍ୟ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବାକୁ ଲାଗିଲା । ଅନେକ ଗଣମାଧ୍ୟମରେ ଏହା ମଧ୍ୟ ଦାବି କରାଯାଇଥିଲା ଯେ ସୋନାକ୍ଷୀ ସିହ୍ନା ଏହି ସମ୍ପର୍କକୁ ଦ୍ୱିତୀୟ ସୁଯୋଗ ଦେବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଅଛନ୍ତି। ତେବେ ବଣ୍ଟି ବିଷୟରେ ଆସୁଥିବା ଖବର ବିଷୟରେ ବର୍ତ୍ତମାନ କୌଣସି ସରକାରୀ ସୂଚନା ପ୍ରକାଶ କରାଯାଇ ନାହିଁ।

   Related Posts