Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିଏସଏଫର ବଡ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ, ବାଂଲାଦେଶ ସୀମାରେ ୮୨ ନକଲି ଡ୍ରାଇଭିଂ ଲାଇସେନ୍ସ ଜବତ
  • ||
  • ୟୁପି ସମର: ଅଖିଳେଶଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରଚାର କରିବେ ମମତା, ଫେବୃଆରୀ ୮ରେ ଲକ୍ଷ୍ନୌରେ ଭର୍ଚୁଆଲ ରାଲି
  • ||
  • ଆସନ୍ତାକାଲି ପ୍ରଥମ ଦିନିକିଆ: କିଏ କରିବ ଓପନିଂ ? ଖୁଲାସା କଲେ ରାହୁଲ, ୫ ବର୍ଷ ପରେ ଦିନିକିଆକୁ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ କରିବେ ଏହି ଖେଳାଳି
  • ||
  • କାରିଗରଙ୍କଠୁ ଲାଞ୍ଚ ନେବା ମହଙ୍ଗା ପଡିଲା, ଭିଜିଲାନ୍ସ ଦ୍ଵାରା ବନ୍ଧା ହେଲେ ହସ୍ତଶିଳ୍ପ ନିଗମର ସହ-ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଓ କ୍ରାପ୍ଟମ୍ୟାନ୍
  • ||
  • କଲେଜ୍ରେ ନିର୍ବାଚନୀ ସଭା ନେଇ କଠୋର ହେଲେ ଏସଇସି: ଏସଡିପିଓ ଏବଂ ପ୍ରିନ୍ସିପାଲଙ୍କୁ ନିଲମ୍ବନ କରିବାକୁ ଦେଲେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • IPL 2022: କେଏଲ ରାହୁଲଙ୍କ ସହ ଏହି ଦୁଇ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ନିଜ ଦଳରେ ସାମିଲ୍ କଲା ଲକ୍ଷ୍ନୌ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜି
  • ||
  • ମଙ୍ଗଳବାର ପୃଥିବୀର ନିକଟତର ହେବ ବିରାଟ ଗ୍ରହାଣୁ : ମାଡ ହେଲେ ଘଟାଇବ ବିନାଶ !
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୨ ଲକ୍ଷ ୩୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୩୧୦ ମୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୪୮୮କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୧ ହଜାର ଉପରେ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୧୦୮୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୫୫୪୮୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||

ବିଶାଦରେ ଥିବା ସୋନାକ୍ଷୀ ବାଛିଲେ ମୃତ୍ୟୁ, ଚଳନ୍ତା ମେଟ୍ରୋ ସାମ୍ନାରେ…

8/09/2019 at 4:02 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ – ମଡେଲ୍‌ଟାଉନ ମେଟ୍ରୋ ଷ୍ଟେସନରେ ଜଣେ ଯୁବତୀ ପ୍ରବଳ ବେଗରେ ଆସୁଥିବା ମେଟ୍ରୋ ସାମ୍ନାକୁ ଡେଇଁ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି। ମୃତକଙ୍କ ନାମ ସୋନୀକ୍ଷୀ ବୋଲି ଜଣା ପଡିଛି। ୨୬ ବର୍ଷୀୟ ଏହି ଯୁବତୀ ଜଣଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିବା କଥା ଜଣାପଡିଛି । ସୋରୁ ପୁଲିସ ଏକ ସୁଇସାଇଡ୍‌ ନୋଟ୍‌ ଜବତ କରିଛି ।

ଏହି ଯୁବତୀ ଜଣଙ୍କ ଏକ ଭୟାନକ ରୋଗରେ ପୀଡିତ ଥିଲେ । ସୋନାକ୍ଷୀଙ୍କ ଘର ପାହାଡଗଞ୍ଜରେ । ସେ ଶନିବାରରେ ଆଶ୍ରମ ମେଟ୍ରୋ ଷ୍ଟେସନରେ ଟ୍ରେନରେ ବସିଥିଲେ । ମଡେଲ ଟାଉନ ମେଟ୍ରୋ ଷ୍ଟେସନରେ ଓହ୍ଲାଇଥିଲେ । କିଛି ସମୟ ପରେ ସେ ସାମ୍ନାରୁ ପ୍ରବଳ ବେଗରେ ଆସୁଥିବା ଏକ ମେଟ୍ରୋ ସାମ୍ନାକୁ ଡେଇଁ ପଡିଥିଲେ । ମେଟ୍ରୋ ଷ୍ଟେସନର କର୍ମଚାରୀ ଓ ସୁରକ୍ଷାକର୍ମୀ ତୁରନ୍ତ ତାଙ୍କୁ ଟ୍ରାକରୁ ବାହାରକୁ ଆଣିଥିଲେ । ହେଲେ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇସାରିଥିଲା । କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ମେଟ୍ରୋ ଚଳାଚଳ ବାଧାପ୍ରାପ୍ତ ହୋଇଥିଲା ।

ତାଙ୍କ ନିକଟରୁ ମିଳିଥିବା ବିଭିନ୍ନ ପରିଚୟ ପତ୍ରରୁ ତାଙ୍କର ପରିଚୟ ମିଳିଥିଲା । ସେଥିରେ ଏକ ସୁଇସାଇଡ୍‌ ନୋଟ୍‌ ବି ଥିଲା । ରୋଗ ଯୋଗୁଁ ସେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିବା କଥା ଉଲ୍ଲେଖ କରିଥିଲେ । ଏଥିପାଇଁ ସେ କାହାକୁ ଦାୟୀ କରିନାହାନ୍ତି ।

   Related Posts