Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ‘ପରୀକ୍ଷା ଦର୍ପଣ’ ପୁସ୍ତକ ଉନ୍ମୋଚିତ, ମାଟ୍ରିକ୍ ପରୀକ୍ଷାର୍ଥୀ ହେବେ ଉପକୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୩୮ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍‌, ୩୩୪୬୬୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଜି.ଉଦୟଗିରି : ବାଇକ୍-ଅଟୋ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା : ଜଣେ ମୃତ, ତିନି ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ଭୁବନେଶ୍ବର ବ୍ଲକ୍ କନିଷ୍ଠ ଯନ୍ତ୍ରୀ ଶୁଭେନ୍ଦୁ କୁମାର ପ୍ରଧାନ, ଆୟ ବହିର୍ଭୂତ ସମ୍ପତ୍ତି ଠୁଳ ଅଭିଯୋଗରେ ଚଢାଉ
  • ||
  • ଦିଲ୍ଲୀ ପୋଲିସର ଆକ୍ସନ : ଟ୍ରାକ୍ଟର ରାଲି ବେଳେ ହିଂସା ପରେ ୨୨ଟି ମାମଲା ରୁଜୁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଅଟୋକୁ ଧକ୍କା ଦେଲା କାର୍, ୪ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଘଟଗାଁ : ରାତିରେ ଘରକୁ ଫେରିବା ବେଳେ ଭାଲୁ ଆକ୍ରମଣ, ଜଣେ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଆଜିଠୁ ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ସେବାୟତଙ୍କ ପୁଣି କୋଭିଡ୍ ଟେଷ୍ଟ, ପ୍ରତିଦିନ ୫୦ ସେବାୟତଙ୍କ ହେବ ଆର୍‌ଟିପିସିଆର୍
  • ||
  • ଆଜିଠୁ ପୁଣି ଟିକାକରଣ, ଭାକ୍‌ସିନ୍‌ ନେବେ ବଳକା ୧ ଲକ୍ଷ ୭୩ ହଜାର ୬୩୬ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ଯକର୍ମୀ
  • ||

I never ask for it# ଅଭିଯାନ ସପକ୍ଷରେ ଆସିଲେ ସୋନା ମହାପାତ୍ର, କହିଲେ ଏପରି କାହିଁକି?

23/11/2020 at 6:40 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୩।୧୧: କୋକ୍‌ ଷ୍ଟୁଡିଓ ଗାର୍ଲ ସୋନା ମହାପାତ୍ର ପୁଣି ଚର୍ଚ୍ଚାରେ। ଯୌନ ଉତ୍ପିଡ଼ନ ମାମଲାରେ ପୀଡ଼ିତାଙ୍କୁ କାଠଗଡ଼ାରେ ଛିଡା କରିବାର ପ୍ରଚଳିତ ପରମ୍ପରାକୁ ସେ ବିରୋଧ କରିଛନ୍ତି। ଏଥିଲାଗି ଟ୍ୱିଟରରେ ଟ୍ରେଣ୍ଡ କରୁଥିବା ହାସ୍‌ ଟ୍ୟାଗ୍‌ ‘ଆଇ ନେଭ ଆସ୍କ ଫର ଇଟ୍‌’ ଅଭିଯାନକୁ ସୋନା ସମର୍ଥନ କରିଛନ୍ତି। ଏଥିସହ ସେ କଲେଜରେ ପଢୁଥିବା ବେଳେ ତାଙ୍କ ସହୋଇଥିବା ଏକ ଘଟଣା ମନେ ପକାଇଛନ୍ତି। ଯେଉଁ ଘଟଣାରେ ତାଙ୍କୁ ନିଜ ପୋଷାକ ଠିକ୍‌ରେ ପିନ୍ଧିବାକୁ ତାଙ୍କ ସାଙ୍ଗ ତାଙ୍କୁ ଓଲଟା ପରାମର୍ଶ ଦେଇଥିଲେ ବୋଲି ସୋନା ଟ୍ୱିଟ୍‌ରେ ଉଲ୍ଲେଖ କରିଛନ୍ତି। ତେବେ ଏପରି କାହିଁକି ବୋଲି ସେ ପ୍ରଶ୍ନ କରିଛନ୍ତି।

କ’ଣ ହୋଇଥିଲା ସୋନାଙ୍କ ସହ?
ସୋନା ତାଙ୍କ ଟ୍ୱିଟ୍‌ରେ ଘଟଣାକୁ ମନେ ପକାଇ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ‘ସେ ଇଞ୍ଜିନିୟରିଂ ପଢୁଥିବା ବେଳେ ଦିନେ ଢିଲା ସାଲୱର ସହ ଖଦି କୁର୍ତ୍ତା ପିନ୍ଧି କଲେଜ ଯାଇଥିଲେ। ମାଇକ୍ରୋ ପ୍ରୋସେସର ଲ୍ୟାବ୍‌ରେ କାମ କରୁଥିବା ବେଳେ ଜନୈକ ସିନିୟର ଛାତ୍ର ସିଟି ବଜାଇଥିଲେ ଓ ମୋ ଅନ୍ତବସ୍ତ୍ରର ଆକାରକୁ ନେଇ କମେଣ୍ଟ କରିଥିଲେ। ଘଟଣାରେ ସିନିୟର ଛାତ୍ରଙ୍କୁ କେହି ବି କିଛି କହିନଥିଲେ। ହଁ ମୋର ଜଣେ ସହପାଠୀ ମୋ ପାଖକୁ ଆସିଥିଲେ ଓ ମୁଁ ଠିକରେ ଓଢଣୀ ପିନ୍ଧି ନଥିବା କହିଥିଲେ’।

ଅନ୍ୟ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ କରିଛନ୍ତି ପ୍ରଶ୍ନ
ସୋନା ତାଙ୍କ ସହ ଘଟିଥିବା ଘଟଣା ସେୟାର କରି ଏହାକୁ ଋତୁପର୍ଣ୍ଣୋ ଚାଟର୍ଜୀ, ମଧୂମିତା ମହାପାତ୍ର, ସୋନମ କପୁର ଓ ଅନ୍ୟ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଟ୍ୟାଗ କରିଛନ୍ତି। ଯେଉଁଥିରେ କାହା ସହ ଏପରି ହୋଇଥିଲେ ଓ ତାଙ୍କୁ ହିଁ ନିଜକୁ ଠିକ୍‌ ରହିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଥିଲା କି ବୋଲି ପ୍ରଶ୍ନ ମଧ୍ୟ କରିଛନ୍ତି। ସୋନମଙ୍କ ଏହି ଟ୍ୱିଟ୍‌ରେ ଅନେକ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ମଧ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି। କେତେକ ୟୁଜର ସେମାନଙ୍କ ସହ ଘଟିଥିବା ଏପରି ଘଟଣା ମଧ୍ୟ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି।

ମହିଳା ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସବୁ ବେଳେ ଆଗରେ ସୋନା
ମହିଳା ସମ୍ପର୍କିତ ସମସ୍ୟାକୁ ନେଇ ସୋନା ପ୍ରାୟତଃ ମୁଖର। ଅତୀତରେ ମିଁ ଠୁ! ଅଭିଯାନ ବେଳେ ମଧ୍ୟ ସୋନା ନିଡର ନିଜର ବକ୍ତବ୍ୟ ରଖିଥଲେ। ନିକଟରେ ଅଭିନେତା ମୁକେଶ ଖନ୍ନାଙ୍କ ମନ୍ତବ୍ୟକୁ ନେଇ ମଧ୍ୟ ସୋନା ବେଶ୍ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ରଖିଥିବା ଦେଖାଯାଇଥିଲା। ଯେଉଁଥିରେ ପୁରୁଷଙ୍କ ପୁରୁଣାକାଳିଆ ବିଚାରର ଖୁବ୍ ସମାଲୋଚନା କରିଥିଲେ।

   Related Posts