Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସୈତାନ ସ୍ୱାମୀ, ସ୍ତ୍ରୀର ତଣ୍ଟିଚିପି କଲା ହତ୍ୟା !
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ କରୋନା ନେଲା ୪୨ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ୩୩୮୮ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • କମୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୩୪୦୫ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଚିରାଗଙ୍କ ହାତରୁ ଖସିଲା କମାଣ୍ଡ୍ : ଚାଚା ପଶୁପତିଙ୍କୁ ଗ୍ରୀନ ସିଗନାଲ୍, LJP ସଂସଦୀୟ ଦଳର ନେତା ହେଲେ ପାରସ
  • ||
  • ସାରା ବିଶ୍ୱର ଚିନ୍ତା ବଢାଇଲା ଡେଲ୍ଟା ଭାରିଆଣ୍ଟ : ବ୍ରିଟେନ ସମେତ ଅନେକ ଦେଶରେ ଫେରିଲା କଟକଣା
  • ||
  • ନକଲି ଔଷଧ ମାମଲାର ତଦନ୍ତ କରିବ କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ୍, ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ନା ସ୍ପା ? ଖଟରେ ଆରାମରେ ଶୋଇଛନ୍ତି ପୋଲିସ ବାବୁ, କଏଦୀ କରୁଛନ୍ତି ମସାଜ୍
  • ||

ବଇଦଠୁ ଚେରମୂଳି ଔଷଧ ଖାଇ ପୁଅ ଅସୁସ୍ଥ, ଚାଖିବାରୁ ବାପାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ

14/01/2019 at 10:10 AM

ଗୁମଲା ୧୪|୧: ଝାଡଖଣ୍ଡ ପାଲକୋଟର ଦେବଗାଓଁ ବଡକାଟୋଲି ନିବାସୀ ୪୫ବର୍ଷୀୟ ଆନନ୍ଦ ଏକ୍କାଙ୍କର ଜଙ୍ଗଲୀ ଚେରମୂଳି ଔଷଧ ଚାଖିବାରୁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି । ସେହିଭଳି ମୃତକଙ୍କ ପୁଅ ୬ବର୍ଷୀୟ ସୌମୀ ଏକ୍କା ଔଷଧ ଖାଇ ଅସୁସ୍ଥ ହୋଇପଡିଛନ୍ତି । ପୁଅ ସୌମୀଙ୍କ ଚିକିତ୍ସା ଗୁମଲା ସଦର ହସ୍ପିଟାଲର ଶିଶୁ ବିଭାଗରେ ଚାଲିଛି । ଉଭୟ ବାପା ଓ ପୁଅ ବାରଡିହ ଗାଁର ଜଣେ ବଇଦଙ୍କ ଦ୍ବାରା ଦିଆଯାଇଥିବା ଔଷଧ ଖାଇଥିଲେ । ପୁଅର ପେଟରେ ଯନ୍ତ୍ରଣା ହେଉଥିବାରୁ ଆନନ୍ଦ ବଇଦଙ୍କଠାରୁ ଔଷଧ ଆଣିଥିଲେ ।

ଆନନ୍ଦ ବଇଦ ପାଖରୁ ଜଙ୍ଗଲୀ ଚେରମୂଳି ଔଷଧ ଆଣି ପୁଅକୁ ଖାଇବାକୁ ଦେଇଥିଲେ । ଔଷଧ ଖାଇବା ପରେ ପୁଅ ବାନ୍ତି କରିବା ସହ ବେହୋସ ହୋଇଯାଇଥିଲେ । ପୁଅ ବେହୋସ ହେବା ଦେଖି ଆନ୍ଦ ମଧ୍ୟ ସେହି ଔଷଧକୁ ଚାଖିଥିଲେ । ଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ବେହୋସ ହୋଇଯାଇଥିଲେ । ଉଭୟଙ୍କୁ ହସ୍ପିଟାଲ ଆଣିବା ବାଟରେ ଆନନ୍ଦଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଯାଇଥିଲା । ମୃତଦେହ ଜବତ କରି ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ କରାଇଛି ଗୁମଲା ପୋଲିସ । ମୃତକଙ୍କ ଭିସାରା ଯାଞ୍ଚ ପାଇଁ ରାଞ୍ଚି ପଠାଯାଇଛି ।

ଆନନ୍ଦଙ୍କ ପତ୍ନୀ ବନ୍ଦନା ଏକ୍କା କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଏକ ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ତାଙ୍କ ପୁଅ ସୌମୀଙ୍କ ପେଟରେ ଯନ୍ତ୍ରଣା ହେଉଥିଲା । ସେହି ସମୟରେ ବାରଡିହ ଗାଁର ବଇଦଙ୍କଠାରୁ ଔଷଧ ଆଣି ଖାଇବାକୁ ଦେଇଥିଲେ । ସେହି ଔଷଧ ଖାଇ ପେଟ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଭଲ ହୋଇଯାଇଥିଲା । ପୁଣି ଏକ ମାସ ହେବ ତାଙ୍କ ପୁଅର ପେଟରେ ଯନ୍ତ୍ରଣା ହେଉଛି । ପୁଅର ପେଟ ଯନ୍ତ୍ରଣା ହେଉଥିବା ଦେଖି ଆନନ୍ଦ ବାରଡିହ ଯାଇ ଔଷଧ ନେଇ ଆସିଥିଲେ । ସେ ତାଙ୍କ ପୁଅକୁ ଖାଇବାକୁ ଦେଇଥିଲେ । ଔଷଧ ଖାଇବା ପରେ ପୁଅ ବାନ୍ତି କରିବା ସହ ବେହୋସ ହୋଇଯାଇଥିଲେ ।

ଏହା ଦେଖି ଆନନ୍ଦ ଔଷଧର କିଛି ଅଂଶ ଚାଖିଥିଲେ । କିଛି ସମୟ ପରେ ତାଙ୍କର ମଧ୍ୟ ବାନ୍ତି ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ସେ ମଧ୍ୟ ବେହୋସ ହୋଇଯାଇଥିଲେ । ଉଭୟ ବାପା ଓ ପୁଅଙ୍କୁ ଗୁମଲା ସଦର ହସ୍ପିଟାଲ ଅଣାଯାଇଥିଲା । ସେଠାରେ ଡାକ୍ତର ଆନନ୍ଦଙ୍କୁ ମୃତ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ ।

ପୋଲିସ ଏହି ଘଟଣାରେ ଆନନ୍ଦଙ୍କ ପତ୍ନୀ ବନ୍ଦନାଙ୍କ ବୟାନ ରେକର୍ଡ କରିଛି । ପୋଲିସ ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ କରୁଛି । ଭିସାର ଯାଞ୍ଚ ପରେ ଜଣାପଡିବ ଯେ ବଇଦ ଦେଇଥିବା ଔଷଧ ବିଷାକ୍ତ ଥିଲା କି ନାହିଁ ।

   Related Posts