Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କରଞ୍ଜିଆ ରେଞ୍ଜରେ ଗୋଠଛଡା ଦନ୍ତା ଆତଙ୍କ : ଭାଙ୍ଗିଲା ଘର, ନଷ୍ଟ କଲା ଫସଲ
  • ||
  • ମଙ୍ଗଳବାର ପ୍ରକାଶ ପାଇବ ଚୂଡାନ୍ତ ପ୍ରାର୍ଥୀ ତାଲିକା, ମିଳିବ ନିର୍ବାଚନୀ ଚିହ୍ନ
  • ||

PUBG ଖେଳିବା ପାଇଁ ମୋବାଇଲ ନମ୍ବର ରିଚାର୍ଜ କରିବାକୁ ମନା କଲେ ମାଆ, ରଶି ଲଗାଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଦେଲା ପୁଅ

24/05/2020 at 4:13 PM

ଭୋପାଳ, ୨୪|୦୫: ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶର ରାଜଧାନୀ ଭୋପାଳରେ ଏକ ବଡ ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ଏଠାରେ ଜଣେ ଛାତ୍ର ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରି ନିଜ ଜୀବନ ହାରିଛନ୍ତି । କୁହାଯାଉଛି ଯେ, ଛାତ୍ର ଜଣଙ୍କ PUBG ଖେଳୁଥିଲେ । ଏହା ତାଙ୍କ ପାଇଁ ନିଶା ପାଲଟିଯାଇଥିଲା । କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ମାଆ ମୋବାଇଲ୍ ରିଚାର୍ଜ ନକରିବାରୁ ସେ ରଶି ଲଗାଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଦେଇଥିଲେ ।

ଭୋପାଳର ବାଗସେବାନିଆରେ ଏହି ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ଏଠାରେ ରହୁଥିବା ନୀରଜ କୁଶଓ୍ୱାହା ରଶି ଲଗାଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି । ନୀରଜ ଆଇଆଇଟି କୋର୍ସ କରୁଥିଲେ । ପୋଲିସର କହିବାନୁସାରେ, ନୀରଜଙ୍କ ପିତା ବିରେଶ କୁଶଓ୍ୱାହା ସାନ ପୁଅକୁ ଧରି ମୁଗାଲିଆ ଅଞ୍ଚଳକୁ ଯାଇଥିଲେ । ଘରେ ନୀରଜ ଓ ତାଙ୍କ ମାଆ ସବିତା ଥିଲେ । ପରେ ମାଆ ମଧ୍ୟ ଘର ବାହାରକୁ କୌଣସି କାରଣ ପାଇଁ ଯାଇଥିଲେ । ତେବେ ଦ୍ୱିପ୍ରହରରେ ଘର ଲୋକେ ନୀରଜଙ୍କ ରୁମର କବାଟ ଭିତରପଟୁ ବନ୍ଦ ଥିବା ଦେଖିବାକୁ ପାଇଥିଲେ । ରୁମର ଝରକା ଖୋଲିବା ପରେ ନୀରଜ ରଶି ଲଗାଇ ଝୁଲୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ପରେ ରୁମର କବାଟ ଭାଙ୍ଗି ନୀରଜଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇ ମେଡିକାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା । କିନ୍ତୁ ଡାକ୍ତର ତାଙ୍କୁ ମୃତ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ ।

ନୀରଜଙ୍କ ମାଆ ପୋଲିସକୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ପୁଅ PUBG ଖେଳିବା ପାଇଁ ମୋବାଇଲରେ ୩ ମାସିଆ ଇଣ୍ଟରନେଟ୍ ପ୍ୟାକ୍ ରିଚାର୍ଜ କରିବାକୁ କହିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ମାଆ ଗୋଟିଏ ମାସ ପାଇଁ ରିଚାର୍ଜ କରିବାକୁ ନୀରଜଙ୍କୁ କହିଥିଲେ । ଫଳରେ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଝଗଡା ହୋଇଥିଲା । ତେବେ ଏହି ଝଗଡା ଏତେ ଭୟଙ୍କର ରୂପ ନେବ ବୋଲି ସବିତା ଅନୁମାନ ବି କରିପାରି ନଥିଲେ । ତେବେ ଲକଡାଉନ୍ ପରେ ନୀରଜ ରାତି ୨ଟା ଯାଏଁ PUBG ଖେଳୁଥିଲେ ବୋଲି ମାଆ ସବିତା କହିଛନ୍ତି । ପୋଲିସ ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି ।

   Related Posts