Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଦେଶ ପାଳୁଛି ୭୨ତମ ସାଧାରଣତନ୍ତ୍ର ଦିବସ
  • ||
  • ପଦ୍ମ ସମ୍ମାନ ଘୋଷଣା: ୩ଟି ବର୍ଗରେ ମୋଟ ୧୧୯ ଜଣ ପାଇବେ ସମ୍ମାନ
  • ||
  • ବଜେଟ୍‌ ଡେ’ରେ ପାର୍ଲାମେଣ୍ଟ ଚଲୋ: ଆନ୍ଦୋଳନକାରୀ କୃଷକ ଦେଲେ ଡାକରା
  • ||
  • ଚିନ୍ତା ବଢାଇଲେଣି କୁଲଡିହା ହାତୀପଲ, ନଷ୍ଟ କରୁଛନ୍ତି ବ୍ୟାପକ ଫସଲ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଫେବୃଆରୀ ୧୪ରୁ ରାଜ୍ୟରେ ଦ୍ବିତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ଟିକାକରଣ
  • ||
  • ଅନୁଗୋଳ : ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କ ଅଫିସ୍ ଆଗରେ ମା’ ଓ ପୁଅଙ୍କ ଆତ୍ମାହୁତି ଉଦ୍ୟମ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୩୦ କୋଭିଡ୍ ସଂକ୍ରମିତ, ୩୩୪୪୩୦ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର : ଟ୍ରାକ୍ଟର ସହ ବାଇକ୍ ଧକ୍କା, ଜଣେ ମୃତ, ୨ ଶ୍ରମିକ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଆନନ୍ଦପୁର : ଧାନ ଡୋଲି ଓଲଟିପଡି ସ୍ତ୍ରୀ ମୃତ, ସ୍ବାମୀ ଗୁରୁତର
  • ||

ପ୍ରତିଶୋଧ: ବାପାକୁ ଯେଉଁ ତାରିଖ ଓ ଯେଉଁ ସମୟରେ ହତ୍ୟା ହୋଇଥିଲା ବର୍ଷକ ପରେ ଠିକ ସେହି ତାରିଖ ସେହି ସମୟରେ ହତ୍ୟାକାରୀକୁ ହତ୍ୟା କଲା ପୁଅ

10/11/2018 at 1:41 PM

ଯଶପୁର ୧୦/୧୧ : ବାପାର ହତ୍ୟାକାରୀକୁ ବର୍ଷକ ପରେ ଠିକ ସେହି ତାରିଖ ଓ ସେହି ସମୟରେ ହତ୍ୟା କଲା ମୃତକଙ୍କ ପୁଅ | ଘଟଣା ଘଟିଛି ଛତିଶଗଡ଼ର ଯଶପୁର ବରଟୋଲୀରେ | ୨୦ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ଅଭିଯୁକ୍ତ ନିଶାନ୍ତ ବାପାର ହତ୍ୟାକାରୀକୁ ହତ୍ୟା କରିବା ପରେ ପୋଲିସ ନିକଟରେ ଆତ୍ମସମର୍ପଣ କରିଛି |

ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ବରଟୋଲୀ ବାସିନ୍ଦା ୨୦ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ରାହୁଲ ୮ ତାରିଖ ଦିନ ସକାଳ ୮ଟା ବେଳକୁ ନିଜ ଘରୁ କିଛି କାମରେ ବାହାରକୁ ଯାଇଥିଲେ | ଦିନ ପ୍ରାୟ ୧୦ଟା ବେଳକୁ ବରଟୋଲୀର ଏକ କ୍ରିକେଟ ପଡିଆ ନିକଟରେ ସେ ଥିବାବେଳେ ସେଠାରେ ଏକ ବାଇକରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ନିଶାନ୍ତ ମଧ୍ୟ ପହଞ୍ଚିଥିଲା | ରାହୁଲ ସହ ନିଜ ଆଡୁ ଝଗଡା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା ଓ ରାହୁଲକୁ ନିଶାନ୍ତ ଧକ୍କା ମାରିଥିଲେ | ଫଳରେ ରାହୁଲ ତଳେ ପଡିଯାଇଥିଲା | ରାହୁଲ ଉଠିବା ପୂର୍ବରୁ ନିଶାନ୍ତ ଏକ ଧାରୁଆ ଖଣ୍ଡାରେ ହାଣି ରାହୁଲର ଗଣ୍ଡି-ମୁଣ୍ଡ ଅଲଗା କରିଦେଇଥିଲା |

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଗତବର୍ଷ ନଭେମ୍ବର ମାସ ୮ତାରିଖ ଠିକ ୧୦ଟା ବେଳକୁ ଅଭିଯୁକ୍ତ ନିଶାନ୍ତର ବାପା ବ୍ରହ୍ମଦେବ ନାୟକଙ୍କୁ ରାହୁଲ ହତ୍ୟା କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଥିଲା | ପୋଲିସ ବ୍ରହ୍ମଦେବଙ୍କ ହତ୍ୟା ଘଟଣାରେ ରାହୁଲକୁ ଗିରଫ ମଧ୍ୟ କରିଥିଲା | କିନ୍ତୁ ମାମଲାରେ ୬ମାସ ତଳେ ରାହୁଲକୁ ପ୍ରମାଣ ଅଭାବରୁ ନିର୍ଦୋଷରେ ଖଲାସ କରିଥିଲା | ରାହୁଲଙ୍କୁ ଅଦାଲତ ଖଲାସ କରିବା ପରଠୁ ନିଶାନ୍ତ ବିଭିନ୍ନ ସମୟରେ ରାହୁଲକୁ ଧମକ ଚମକ ଦେଇଆସୁଥିଲା |
ବାପାର ହତ୍ୟାକାରୀକୁ ହତ୍ୟା କରିବା ପରେ ନିଶାନ୍ତ ଶାନ୍ତ ହୋଇଯାଇଥିଲା | ଥାନାକୁ ଯାଇ ନିଜେ ଆତ୍ମା ସମର୍ପଣ କରିଥିଲା | ପୋଲିସ ନିଶାନ୍ତକୁ ଗିରଫ କରି କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରିଛି |

   Related Posts