Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କୃଷକଙ୍କ ପରି ଆମକୁ ମଧ୍ୟ ଦେବାକୁ ପଡିବ ବଳିଦାନ, ତେବେ ଯାଇ ଜାମ୍ମୁ-କାଶ୍ମୀରରେ ଲାଗୁ ହେବ ୩୭୦: ଫାରୁକ ଅବଦୁଲ୍ଲା
  • ||
  • ମଙ୍ଗଳବାର କଥା ହେବେ ପୁଟିନ୍ ଓ ବାଇଡେନ୍, ୟୁକ୍ରେନ ହେବ ମୁଖ୍ୟ ପ୍ରସଙ୍ଗ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୨ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା ୮୪୨୨କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ମାଆର ସାହସ ଆଗରେ ହାରିଲା ବାଘ, ନିଜ ପୁଅକୁ ମୃତ୍ୟୁ ମୁଖରୁ ଛଡାଇ ଆଣିଲେ ମହିଳା
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୨୭୯୬ ମୃତ
  • ||
  • ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୮୯ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୧୦୫୦୨୪୯ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ୟୁକ୍ରେନ ଉପରେ ଆକ୍ରମଣ କରିବ ଋଷ ! ପୁଟିନଙ୍କ ଦେଢ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ସୈନ୍ୟ ଅଛନ୍ତି ପ୍ରସ୍ତୁତ
  • ||
  • ଜାନୁଆରୀ-ଫେବୃଆରୀ ମଧ୍ୟରେ ଭାରତରେ ଆସିବ ତୃତୀୟ ଲହର, ଓମିକ୍ରନ୍ ସାଜିବ ବାହକ : ଦାବି କଲେ ବିଶେଷଜ୍ଞ
  • ||
  • ଚାଲିଥିଲା ଧାନ ଚୋରା ଚାଲାଣ, ୨୨୦ ବସ୍ତା ଜବତ କଲା ଯୋଗାଣ ବିଭାଗ
  • ||
  • ଜଓ୍ୱାଦ ଦୁର୍ବଳ, ଟଳିଲା ବଡ ବିପଦ : ପୁରୀଠୁ ୨୭୦ କିମି ଦୂରରେ କେନ୍ଦ୍ରୀଭୂତ
  • ||

୧୭ ବର୍ଷର ପୁଅ ମାରିଦେଲା ବାପାକୁ, ପ୍ରମାଣ ନଷ୍ଟ କରିବାକୁ ୧୦୦ ଥର ଦେଖିଲା କ୍ରାଇମ୍ ପାଟ୍ରୋଲ, ଏକ ଭୟଙ୍କର ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡର ଖୋଲିଲା ରହସ୍ୟ

29/10/2020 at 6:54 PM

ମଥୁରା, ୨୯୧୦:   ୧୭ ବର୍ଷର ପୁତ୍ରର ଜଘନ୍ୟ କାଣ୍ଡ । ନିଜ ବାପାକୁ କଲା ଅତି ନୃଶଂସ ଭାବେ ହତ୍ୟା । ଏପରି ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶର ମଥୁରାର ବୃନ୍ଦାବନ ଗ୍ରାମରେ । ତେବେ ପୁଅଜଣଙ୍କ ୧୦୦ ଥର ଟିଭିରେ କ୍ରାଇମ୍ ପାଟ୍ରୋଲ୍ ଦେଖିବା ପରେ ଏପରି ଜଘନ୍ୟ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ଭିଆଇଥିବା ଜଣାପଡିଛି ।

ହତ୍ୟା ପରେ ପୋଲିସ ଅଭିଯୁକ୍ତ ୧୭ ବର୍ଷୀୟ ପୁଅକୁ ଗିରଫ କରିଛି । ପୁଅଜଣଙ୍କ ଦ୍ୱାଦଶ ଶ୍ରେଣୀର ଛାତ୍ର । ପୋଲିସ ଛାତ୍ରର ମୋବାଇଲ ଫୋନ୍ ଯାଞ୍ଚ କରିବା ପରେ ସମସ୍ତ ଘଟଣା ଉପରୁ ପରଦା ହଟିଥିଲା । ସୂଚନାନୁସାରେ, ଗତ ମେ ମାସ ୨ ତାରିଖରେ ଏହି ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ଘଟିଥିଲା । କୌଣସି କାରଣରୁ ୪୨ ବର୍ଷୀୟ ମନୋଜ ମିଶ୍ର ନିଜ ପୁଅକୁ ଗାଳି କରିଥିଲେ । ଏଥିରେ ଉତକ୍ଷିପ୍ତ ହୋଇ ପୁଅ ଏକ ଲୁହା ରଡ୍ ଆଣି ମନୋଜଙ୍କ ମୁଣ୍ଡକୁ ଆଘାତ କରିଥିଲା । ଏଥିରେ ମନୋଜ ଚେତାଶୂନ୍ୟ ହୋଇ ପଡିଯାଇଥିଲେ । ଏହାପରେ ପୁଅ ଏକ କପଡାରେ ମନୋଜଙ୍କ ମୁହଁକୁ ବନ୍ଦ କରିଦେଇଥିଲା । ଫଳରେ ମନୋଜ ଅଣନିଶ୍ୱାସୀ ହୋଇ ପ୍ରାଣ ତ୍ୟାଗ କରିଥିଲେ ।

ଏହି ଘଟଣା ପରେ ପୁଅ ନିଜ ମାଆ ସହ ମିଶି ବାପାର ମୃତଦେହକୁ ଘରଠାରୁ ୫ କିମି ଦୂରରେ ଥିବା ଏକ ଜଙ୍ଗଲରେ ପେଟ୍ରୋଲ ଓ ଟଏଲେଟ୍ କ୍ଲିନର ଢାଳି ପୋଡି ଦେଇଥିଲା । ତେବେ ୩ ତାରିଖରେ ପୋଲିସ ଏକ ଅର୍ଧଦଗ୍ଧ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର କରିବା ସହ ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା ।

ଏହାମଧ୍ୟରେ ପୁଅ ନିଜକୁ ବଞ୍ଚାଇବା ପାଇଁ କୌଶଳ ଆପଣାଇ ସାରିଥିଲା । ତେବେ ମେ ୨୭ ତାରିଖରେ ମନୋଜ କାମ କରୁଥିବା ସଂସ୍ଥା ପକ୍ଷରୁ ଥାନାରେ ଏତଲା ଦିଆଯାଇଥିଲା ।ମନୋଜଙ୍କ କିଛି ସହକର୍ମୀ ମୃତଦେହକୁ ଚିହ୍ନଟ କରିଥିଲେ । ଏହା ପରେ ପୋଲିସ ମନୋଜଙ୍କ ପୁଅକୁ ଥାନାକୁ ଡାକିଥିଲେ ମଧ୍ୟ ପୁଅ ଥାନାକୁ ନଆସି କେଉଁ ଆଉନ ବଳରେ ତାକୁ ଜେରା କରାଯିବ ବୋଲି ଓଲଟା ପ୍ରଶ୍ନ କରିଥିଲା । ପୋଲିସ ପୁଅର ମୋବାଇଲ ଫୋନ୍ ଚେକ୍ କରିବା ପରେ କ୍ରାଇମ ପେଟ୍ରୋଲର ୧୦୦ଟି ଏପିସୋଡ୍ ଦେଖାଯାଇଥିବା ଜଣାପଡିଥିଲା ।

ପୋଲିସର ସନ୍ଦେହ ହେବାରୁ ପୁଅ ଓ ମାଆକୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଥିଲା । ଏହାସହ ୧୧ବର୍ଷୀୟ ଝିଅଙ୍କୁ ତାର ଜେଜେବାପାଙ୍କ ପାଖକୁ ପଠାଇ ଦିଆଯାଇଛି ।

   Related Posts