Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ୟୁପିରେ ବଡ ଧରଣର ଦୁର୍ଘଟଣା, ଖେରୀ ଘାଘରା ନଦୀରେ ଓଲଟିଲା ଡଙ୍ଗା, ୧୦୦ ଭାସିଗଲେ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୨ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୫୫୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଓ୍ୱାର୍ମ ଅପ୍ ମ୍ୟାଚରେ ମୁହାଁମୁହିଁ ହେବେ ଭାରତ-ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ, କଙ୍ଗାରୁ ବାହିନୀକୁ ମାତ୍ ଦେବାକୁ ତୟାର ବିରାଟ ଏଣ୍ଡ କୋ
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୪ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୧୯୭ ମୃତ
  • ||
  • ଆଜି କୁମାର ପୂର୍ଣ୍ଣିମା : ମା’ ବୃନ୍ଦାବତୀଙ୍କ ନିକଟରେ ଆଞ୍ଜୁଳି ଟେକିଲେ କୁମାରୀ
  • ||
  • ପୁରୀ : ଦାଦାବଟିକୁ କେନ୍ଦ୍ରକରି ମହିଳାଙ୍କୁ ଗୁଳିମାଡ଼, ପୂର୍ବରୁ ମିଳିଥିଲା ଧମକ
  • ||
  • ଜଗତସିଂହପୁର : କେନାଲର ଭାସୁଛି ଏକ ଗଳିତ ମୃତଦେହ, ୩ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଅଟକ
  • ||

୧୦୦ ଜାଗାରେ ଚଢ଼ାଉ, ୪୦୦ ଲୋକଙ୍କୁ ପଚରାଉଚୁରା, ୭ ଦିନ ପରେ ମାତୃହନ୍ତା ପୁଅକୁ ଧରିଲା ପୋଲିସ

9/09/2021 at 8:26 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୦୯/୦୯ : ଦିଲ୍ଲୀର ମୁଣ୍ଡକା ଅଞ୍ଚଳରୁରେ ଏକ ଚାଞ୍ଚଲ୍ୟକର ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ନିଜ ମା’କୁ ନିର୍ମମ ଭାବେ ଗୁଳି କରି ହତ୍ୟା କରିବା ମାମଲାରେ ପୋଲିସ ଅଭିଯୁକ୍ତ ପୁଅକୁ ଗିରଫ କରିଛି। ସନ୍ଦୀପ ନାମକ ୩୪ ବର୍ଷୀୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗତ ୭ ଦିନ ହେଲା ଫେରାର ଥିଲା। ଗୁରୁବାର ଦିନ ଜଣେ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୧ ତାରିଖରେ ସନ୍ଦୀପ ଓ ତା ମା’ ମଧ୍ୟରେ ଝଗଡା ହୋଇଥିଲା। ଝଗଡା ପରେ ସେ ନିଅ ମା’ଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଥିଲା। ତାପରେ ସେ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିଲା। ଅଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ପ୍ରଥମେ ସେ ଗାଡି ଡ୍ରାଇଭର କାମ କରୁଥିଲା। କିନ୍ତୁ କିଛି ହେଲା ବେକାର ଥିଲା। ତାକୁ ମଦ ପିଇବା ଅଭ୍ୟାସ ହୋଇଯାଇଥିଲା। ଯେଉଁଥିପାଇଁ ମା’ ସବୁବେଳେ ଚିନ୍ତା କରୁଥିଲେ।

ଘଟଣା ଦିନ ରାତିରେ ସନ୍ଦୀପ ଓ ତା’ ମା’ ମଧ୍ୟରେ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇଥିଲା। ତାପରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ନିଜ ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ହରାଇ ମା’ ଉପରକୁ ଗୁଳି କରିଥିଲା। ଗୁଳି ମହିଳାଙ୍କ ଗଳାରେ ବାଜିଥିଲା।

ପୋଲିସ କମିଶନର ପରବିନ୍ଦର ସିଂହ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ୧୦୦ରୁ ଅଧିକ ଜାଗାରେ ଚଢ଼ଉ, ୧୫୦ ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜ ଯାଞ୍ଚ ଓ ୪୦୦ ରୁ ଅଧିକ ଲୋକଙ୍କୁ ପଚରାଉଚୁରା ପରେ ସନ୍ଦୀପକୁ ୭ ତାରିଖରେ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି। ୨୦୧୩ରେ ସନ୍ଦୀପ ଋତୁ ନାମକ ମହିଳାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲା। ଉଭୟଙ୍କ ୫ ବର୍ଷର ଝିଅ ମଧ୍ୟ ଥିଲା। କିନ୍ତୁ ବିବାହର କିଛି ଦିନ ପରେ ସମ୍ବନ୍ଧ ଖରାପ ହୋଇଯାଇଥିଲା ଓ ଋତୁ ନିଜ ମା’ ଘରକୁ ଚାଲିଯାଇଥିଲେ। ତାଙ୍କ ଝିଅ ସନ୍ଦୀପ ଓ ତା’ ମା’ ସହ ରହୁଥିଲା।

ଅଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସନ୍ଦୀପ ଫେରାର ହେବା ପୂର୍ବରୁ ନିଜ ଫୋନ ଛାଡି ଦେଇଥିଲା ଯେପରି ତାର ଲୋକେସନ ଜଣାନପଡୁ। ମାମଲାରେ ଦୁଇଟି ଦେଶୀ ଅସ୍ତ୍ର, ଏକ ଡମି ପିସ୍ତଲ, ୧୩ଟି ଗୁଳି ଜବତ ହୋଇଛି।

   Related Posts