Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଟେଷ୍ଟ ପରେ ଓ୍ବାନ୍‌ ଡେ’ ସିରିଜ୍‌ କବ୍‌ଜା କଲା ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା, ଦ୍ବିତୀୟ ଦିନିକିଆରେ ଟିମ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆ ୭ ଓ୍ବିକେଟରେ ଧରାଶୟୀ, ଭାରତ ୨୮୭/୬(୫୦ ଓଭର), ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ୨୮୮/୩ (୪୮.୧ଓଭର)
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଶୁକ୍ରବାର ସୁସ୍ଥହେଲେ ୧୦,୩୯୦ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୨୬୧୦ଜଣ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ହରଭଜନ ସିଂହ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ନିଜକୁ କଲେ ଆଇସୋଲେଟ୍‌
  • ||
  • ଚୋରା ବାଲି କାରବାରରୁ ହତ୍ୟା, ଶ୍ରମିକଙ୍କ ଉପରେ ଚଢାଇଦେଲେ ଟ୍ରାକ୍ଟର !
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୦ ହଜାର ତଳକୁ ଖସିଲା ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୯୮୩୩ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୮୭୨୯୫ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଶିବାଡ ଘାଟିରେ ଓଲଟିଲା ଇସପାତ୍, ୮ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଶୁକ୍ରବାରଠୁ ଲିଭିବ ଅମର ଯବାନ ଜ୍ୟୋତି : ୫୦ ବର୍ଷ ତଳେ ଶୁଭାରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ଇନ୍ଦିରା ଗାନ୍ଧୀ
  • ||
  • ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପ୍ : ଖେଳସୂଚୀ ଜାରି କଲା ଆଇସିସି, ଏହି ତାରିଖରେ ଭାରତ-ପାକିସ୍ତାନ ମହା ମୁକାବିଲା
  • ||
  • ଦ୍ୱିତୀୟ ଦିନିକିଆରେ କମ୍ ବ୍ୟାକ୍ କରିବ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ! ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ବିପକ୍ଷରେ ସିରିଜ୍ ବରାବର ଲକ୍ଷ୍ୟ
  • ||

ମୃତ ବାପାଙ୍କୁ ଜୀବିତ କରିବା ପାଇଁ ୮ମାସ ଯାଏଁ ଶବକୁ ଘରେ ରଖିଥିଲା ତାନ୍ତ୍ରିକ ପୁଅ

25/11/2018 at 1:53 PM

ଧାନବାଦ ୨୫/୧୧ : ଦିନେ ନା ଦିନେ ବାପା ଜୀବିତ ହୋଇଯିବେ ବୋଲି ଭାବି ବାପାଙ୍କ ଶବକୁ ୮ ମାସ ଯାଏଁ ଘରେ କଏଦ କରି ରଖିଥିଲା ତାନ୍ତ୍ରିକ ପୁଅ | ଏଥିରେ ମା ଏବଂ ଭଉଣୀ ମଧ୍ୟ ତାନ୍ତ୍ରିକଙ୍କୁ ସହଯୋଗ କରିଥିଲେ |

ଘଟଣାଟି ହେଲା ଝାରଖଣ୍ଡର ମକଟପୁର ସ୍ଥିତ ଇନ୍ଦିରା କଲୋନୀର | ମୃତ ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣକ ହେଲେ ୮୦ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ବିଶ୍ୱନାଥ ପ୍ରସାଦ ସିହ୍ନା | ସେ ବହୁତ ଦିନରୁ ରୋଗଗ୍ରସ୍ତ ଥିଲେ | ଗତ ଏପ୍ରିଲ ମାସରେ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଯାଇଥିଲା | ବାପାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁକୁ ନେଇ ପୁଅ ପ୍ରଶାନ୍ତ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇପଡିଥିଲେ | ସେ ବାପାଙ୍କ ଶବ ସତ୍କାର କରିଲେନାହିଁ | ବରଂ ଶବକୁ ଘରେ ସାଇତି ରଖିଲେ | ପ୍ରତିଦିନ ବାପାଙ୍କ ଶବକୁ ନେଇ ତନ୍ତ୍ରମନ୍ତ୍ର କରୁଥିଲେ | ସେ ବିଶ୍ୱାସ କରୁଥିଲେ ଯେ, ଦିନେ ନା ଦିନେ ବାପା ଜୀବିତ ହୋଇଯିବେ |

ଗତ ୮ ମାସ ଯାଏଁ ଘଟଣା ସମ୍ପର୍କରେ କେହି ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ପାଇନଥିଲେ | ଅଚାନକ ଗତକାଲି ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଘଟଣାର ଖୁଲାସା ହୋଇଥିଲା | ଗତକଲି କୌଣସି ଏକ କଥାକୁ ନେଇ ମା, ପୁଅ ଏବଂ ଝିଅଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପାଟିତୁଣ୍ଡ ହୋଇଥିଲା | ପାଟିତୁଣ୍ଡ ଧୀରେ ଧୀରେ ବଢି ମାରପିଟ ଯାଏଁ ପଳେଇଲା | ମାରପିଟ ସମ୍ପର୍କରେ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ ଜାଣିବା ପରେ ଘଟଣାର ସମାଧାନ ପାଇଁ ପଡୋଶୀ ଘରକୁ ଆସିଥିଲେ | ପଡୋଶୀ ଘର ଭିତରକୁ ଆସିବା ପରେ ସେଠାରେ ବିଶ୍ୱନାଥ ପ୍ରସାଦଙ୍କ ଶବ ଦେଖିଥିଲେ | ଖବର ପାଇ ନଗର ଥାନା ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା | ପୋଲିସ ତାନ୍ତ୍ରିକ ପୁଅକୁ ଗିରଫ କରି ମା ଏବଂ ଝିଅକୁ ପଚରାଉଚୁରା ଜାରି ରଖିଛି |

   Related Posts