Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜସ୍ଥାନ ରୟାଲ୍ସକୁ ୨୨୨ ରନର ବିଶାଳ ବିଜୟ ଲକ୍ଷ୍ୟ ଦେଲା ପଞ୍ଜାବ କିଙ୍ଗସ୍‌ : କେ.ଏଲ. ରାହୁଲ, ଦୀପକ ହୁଡାଙ୍କ ବିସ୍ଫୋରକ ଅର୍ଦ୍ଧଶତକ
  • ||
  • ମୋଦୀଙ୍କୁ ସୋନିଆଙ୍କ ପତ୍ର: ବୟସ ପରିବର୍ତ୍ତେ ଆବଶ୍ୟକତା ଅନୁସାରେ କରୋନା ଟିକା ଦିଆଯାଉ
  • ||
  • ବାଗ୍‌ଚି ଦମ୍ପତ୍ତିଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କଲେ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନ, ଭୁବନେଶ୍ବରରେ କ୍ୟାନସର ହସ୍ପିଟାଲ ଏବଂ କେୟାର ସେଣ୍ଟର ପାଇଁ ସୁବ୍ରତୋ-ସୁସ୍ମିତା ଦେବେ ୪୩୦ କୋଟି ଟଙ୍କା
  • ||
  • ହସ୍ପିଟାଲରୁ ଡିସ୍‌ଚାର୍ଜ ହେଲେ ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ରାମନାଥ କୋବିନ୍ଦ, ମାର୍ଚ୍ଚ ୩୦ରେ ହୋଇଥିଲା ବାଇପାସ୍‌ ସର୍ଜରୀ
  • ||
  • ପାଟଣା : ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ବ୍ରିଜ୍ ଉପରୁ ୨୦ଫୁଟ ତଳକୁ ଖସିଲା ବାଇକ୍, ୨ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ନୀଳଗିିରି : ବିଦ୍ୟୁତ ବିଲ୍ ବୃଦ୍ଧି ପ୍ରତିବାଦରେ ସିପିଆଇର ରାସ୍ତାରୋକ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ମାଛ ଧରିବାକୁ ଯାଇ ନଦୀରେ ବୁଡିଗଲେ ମାଛ ଧରାଳି, ଚାଲିଗଲା ଜୀବନ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଖରା ପାଇଁ ପାନୀୟ ଜଳ ବିଭାଗର ଛୁଟି ବାତିଲ
  • ||
  • ୨ ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟରେ ନୂଆ କୁଳପତି, ରାଜଭବନ ପକ୍ଷରୁ ବିଜ୍ଞପ୍ତି ପ୍ରକାଶ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଡାକ୍ତରଖାନା ପାଇଁ କୋଭିଡ୍ ଗାଇଡ୍‌ଲାଇନ୍, ଆବଶ୍ୟକତା ନଥିଲେ ସଂକ୍ରମିତଙ୍କୁ ଆଡମିଶନ ମନା
  • ||

ରାକ୍ଷାସ ଜ୍ବାଇଁର ବର୍ବରକାଣ୍ଡ: ଛୋଟ ପୁଅ, ପତ୍ନୀ ଶ୍ବଶୂରଙ୍କୁ ଗୁଳି କରି ସାରିବା ପରେ ଶେଷରେ ନିଜେ ନିଜକୁ ଗୁଳି କରି କଲା ଆତ୍ମହତ୍ୟା

4/11/2019 at 1:25 PM

ସହରନପୁର୪/୧୧: ଏକ ଛାତିଥରା ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ଘରର ଜ୍ବାଇଁ ଶ୍ବଶୂର ଘରେ ପହଞ୍ଚି ନିଜ ପତ୍ନୀ, ଶ୍ବଶୂର ସମେତ ଛୋଟ ପୁଅ ଉପରକୁ ଗୁଳି ବର୍ଷଣ କରିଛି। ପରିବାର ତିନି ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ଗୁଳି କରି ସାରିବା ପରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଜ୍ବାଇଁ ନିଜେ ନିଜକୁ ଗୁଳି କରି ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛି। ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଶ୍ବଶୂର ଓ ଛୋଟ ପୁଅର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବାବେଳେ ପତ୍ନୀ ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଚିକିତ୍ସା ହେଉଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟାବସ୍ଥା ଧୀରେ ଧୀର​‌ ଗମ୍ଭୀର ଆଡ଼କୁ ଗତି କରୁଥିବା କଥା ଡାକ୍ତର ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି।  ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶର ସହରନପୁରର ମନହରନପୁର ଗାଁରେ ଏଭଳି ଘଟଣା ଘଟିଛି। ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ ସୋମବାର ରାତିରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଜ୍ବାଇଁ ସଚିନ୍‌ ଶ୍ବଶୂର ଘରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା। ଅଚାନକ ପରିବାର ତିନି ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ଗୁଳି କରିଥିଲା। ପାରିବାରିକ କଳହକୁ କେନ୍ଦ୍ରକରି ଅଭିଯୁକ୍ତ ସ୍ବାମୀ ଓ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଝଗଡ଼ା ହେଉଥିଲା। ସେଥିଲାଗି ଅଭିଯୁକ୍ତର ପତ୍ନୀ ଓ ତାଙ୍କ ଛଅ ମାସର ପୁଅକୁ ସାଙ୍ଗରେ ନେଇ ବାପାଘ​‌ରେ ରହୁଥିଲେ। ଅଭିଯୁକ୍ତ ସ୍ବାମୀ ପ୍ରତିଦିନ ମଦ ପିଇ ସ୍ତ୍ରୀ ଓ ପୁଅଙ୍କୁ ମାରପିଟ୍‌ କରୁଥିଲା। ସ୍ବାମୀର ଏଭଳି ନିର୍ଯାତନା  ସହି ନପାରି ପତ୍ନୀ ବାପାଘରେ ଆଶ୍ରୟ ନେଇଥିଲେ।

ଗୁଳି କରିବା, କାହାକୁ ହଣାକଟା କରିବା ଅଭିଯୁକ୍ତ ସଚ୍ଚିନର ପୁରୁଣା ଅଭ୍ୟାସ। ଛଅ ମାସ ତଳେ ସ୍ବାମୀ ଓ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଝଗଡ଼ାର ସମାଧନା କରିବା  ଲାଗି ତାଙ୍କ ଶଳା ଆସିଥିଲେ।  ଅଭିଯୁକ୍ତ ସଚ୍ଚିନ ରାଗରେ ତାଙ୍କ ଶଳା ଉପରକୁ ଗୁଳି ଚଳାଇଥିଲେ। ଏନେଇ ଥାନାରେ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ ହୋଇଥିଲା। ପୁଣି ସଚ୍ଚିନ ଘରର ଜ୍ବାଇଁ ହୋଇଥିବାରୁ ତାଙ୍କୁ ଜେଲରୁ ବାହାର କରି ଦିଆଯାଇଥିଲା। ଜେଲରୁ ଅଭିଯୁକ୍ତ ସ୍ବାମୀ ବାହାରିବା ପରେ ପୁଣି ଏଭଳି ଅଘଟଣ ଘଟାଇଥିଲେ।

   Related Posts