Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ‘ପରୀକ୍ଷା ଦର୍ପଣ’ ପୁସ୍ତକ ଉନ୍ମୋଚିତ, ମାଟ୍ରିକ୍ ପରୀକ୍ଷାର୍ଥୀ ହେବେ ଉପକୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୩୮ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍‌, ୩୩୪୬୬୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଜି.ଉଦୟଗିରି : ବାଇକ୍-ଅଟୋ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା : ଜଣେ ମୃତ, ତିନି ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ଭୁବନେଶ୍ବର ବ୍ଲକ୍ କନିଷ୍ଠ ଯନ୍ତ୍ରୀ ଶୁଭେନ୍ଦୁ କୁମାର ପ୍ରଧାନ, ଆୟ ବହିର୍ଭୂତ ସମ୍ପତ୍ତି ଠୁଳ ଅଭିଯୋଗରେ ଚଢାଉ
  • ||
  • ଦିଲ୍ଲୀ ପୋଲିସର ଆକ୍ସନ : ଟ୍ରାକ୍ଟର ରାଲି ବେଳେ ହିଂସା ପରେ ୨୨ଟି ମାମଲା ରୁଜୁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଅଟୋକୁ ଧକ୍କା ଦେଲା କାର୍, ୪ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଘଟଗାଁ : ରାତିରେ ଘରକୁ ଫେରିବା ବେଳେ ଭାଲୁ ଆକ୍ରମଣ, ଜଣେ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଆଜିଠୁ ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ସେବାୟତଙ୍କ ପୁଣି କୋଭିଡ୍ ଟେଷ୍ଟ, ପ୍ରତିଦିନ ୫୦ ସେବାୟତଙ୍କ ହେବ ଆର୍‌ଟିପିସିଆର୍
  • ||
  • ଆଜିଠୁ ପୁଣି ଟିକାକରଣ, ଭାକ୍‌ସିନ୍‌ ନେବେ ବଳକା ୧ ଲକ୍ଷ ୭୩ ହଜାର ୬୩୬ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ଯକର୍ମୀ
  • ||

ଶାଳୀକୁ ନେଇ ଫେରାର ମାରିଲା ରସିକିଆ ଜ୍ବାଇଁ, ଲକଡାଉନରେ ଶ୍ବଶୁର ଘରୁ ପ୍ରେମ

28/11/2020 at 7:24 PM

ଭୋପାଳ ୨୮/୧୧ : କରୋନା ମହାମାରୀ ସମୟରେ ମଣିଷ ସମାଜକୁ ଅନେକ ଶିକ୍ଷା ମିଳିଛି । ପରିବାର ସହିତ ରହିବାକୁ ଭରପୁର ସୁଯୋଗ ମଧ୍ୟ ମିଳିଛି । କିନ୍ତୁ ଏହାରି ମଧ୍ୟରେ ଅନେକ ସମ୍ପର୍କ​‌ରେ ତିକ୍ତତା ମଧ୍ୟ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି । ସେହିଭଳି ଏକ ଘଟଣା ଘଟିଛି ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶର ବିଦିଶା ଜିଲ୍ଲାରେ । ଶ୍ବଶୁର ଘରେ ଘର ଜ୍ବାଇଁ ହୋଇ ରହିଥିବା ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ନିଜ ଶାଳୀକୁ ନେଇ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି ।

ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ବିଦିଶା ଜିଲ୍ଲା ନାଟେରାନର ପମାରିଆ ଗାଁରେ କାମ ବନ୍ଦ ହେତୁ ଜ୍ୱାଇଁ ୨ ମାସ ହେବ ଶ୍ବଶୁର ଘରେ ଆସି ରହୁଥିଲେ । ଏହାରି ଭିତରେ ୧୭ ବର୍ଷିୟ ଶାଳୀ ପ୍ରେମରେ ପଡିଗଲେ ରସିକିଆ ଜ୍ବାଇଁ । ତେବେ ଏ ବାବଦରେ ସଂପୃକ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଏବଂ ଶାଶୁଙ୍କୁ ସନ୍ଦେହ ହୋଇଥିଲା । କିନ୍ତୁ ଜ୍ୱାଇଁ ସେମାନଙ୍କୁ,  ତାଙ୍କ ସାନ ଭଉଣୀ ପରି ବୋଲି କହି ଘଟଣାକୁ ଚାପି ଦେଇଥିଲେ । ତେବେ ଏହାର ୭ ଦିନ ପରେ ସେ ଶାଳୀକୁ ନେଇ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିଲା । ଜଟଣାର ୩ ଦିନ ପରେ ପୋଲିସ ତାଙ୍କୁ କାବୁ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହୋଇଛି । ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ଯୁବତୀଜଣକ ତାଙ୍କ ଘରେ ବିଷ ପିଇଦେଇଥିଲେ । ତାଙ୍କୁ ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ଜିଲ୍ଲା ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା । ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟର କଥା ହେଉଛି ଉକ୍ତ ଯୁବତୀଙ୍କ ବଡ ଭଉଣୀ ତାଙ୍କୁ ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ହସ୍ପିଟାଲରେ ବର୍ତ୍ତି କରାଇଥିଲେ ।

ପାମରିଆ ଗାଁର ବାସିନ୍ଦା ରିଙ୍କି ପ୍ରାୟ ୫ ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ଭୋପାଳର ଗୌତମ ନଗରରେ ରହୁଥିବା ବ୍ରିଜେଶ ଅହିରୱାରଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ରିଙ୍କି ଏବଂ ବ୍ରିଜେଶଙ୍କର ଦୁଇଟି ସନ୍ତାନ ମଧ୍ୟ ଅଛନ୍ତି। ଲକଡାଉନ ସମୟରେ କାମଦନ୍ଧା କିଛି ମିଳୁନଥିଲା । ଏହା ରିଙ୍କି ତାଙ୍କ ବାପଘର ଲୋକଙ୍କୁ କହିବା ପରେ ତାଙ୍କ ପିତା ମାତା ବ୍ରିଜେଶଙ୍କୁ ନେଇ ଘରକୁ ଚାଲି ଆସିବାକୁ କହିଲେ ।  ଜୁଲାଇ ମାସରେ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ନେଇ ବ୍ରିଜେଶ ଶ୍ବଶୁର ଘରକୁ ଆସିଥିଲେ । ସେହିଠାରେ ହିଁ ଶାଳୀ ସହିତ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଗଢିଉଠିଥିଲା । ସମୟ ସୁବିଧା ଦେଖି ଶାଳୀକୁ ନେଇ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିଲେ ବ୍ରିଜେଶ । ତେବେ ୩ ଦିନ ତଳେ ପୋଲିସ ସେମାନଙ୍କୁ କାବୁ କରିଥିଲା । ଉଭୟ ପକ୍ଷଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଆପୋଶ ସାମଧାନ ହୋଇଥିଲା । ଶୁକ୍ରବାର ରିଙ୍କିଙ୍କ ଭଉଣୀ ନିଜ ଘରେ ବିଷ ପିଇଦେଇଥିଲେ । ତେବେ ତାଙ୍କର ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ଅବସ୍ଥା ହେବେ ଭଲ ଥିବା ଡାକ୍ତର କହିଛନ୍ତି ।

   Related Posts