Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିପୁଳ ପରିମାଣର ବିଦେଶୀ ମଦ ଜବତ, ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • ଭୁଶୁଡିଯିବ ଘାଘରା ପୋଲ ! ବିପଦରେ ଶହଶହ ଯାତ୍ରୀଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୬ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୨୦କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖସୁଛି ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୮୫୨୦ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୨୦୪୬୬୦ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜଧାନୀରେ କରୋନା ବେଲଗାମ୍ : ଆଉ ୧୩ ଅଞ୍ଚଳ ମାଇକ୍ରୋ କଣ୍ଟେନମେଣ୍ଟ୍ ଜୋନ୍
  • ||
  • ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ବଡପୋଖରୀଆ ପଞ୍ଚାୟତ : ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତା ହେଲାନି, ନିର୍ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ଚୟନ ହେଲେ ସରପଞ୍ଚ ଏବଂ ଓ୍ୱାର୍ଡ ମେମ୍ବର
  • ||
  • ରବିବାରଠୁ ବଢିବ ବର୍ଷା, ଏହି ସବୁ ଜିଲ୍ଲାକୁ ୟେଲୋ ଓ୍ୱାର୍ଣ୍ଣିଂ
  • ||
  • ପରିବା ମାର୍କେଟରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ଜଳିଗଲା ସବୁ ଦୋକାନ
  • ||

ହତ୍ୟାକାରୀ ସାଜିଲା ବାପା : ପୁଅକୁ ତାଓ୍ବାରେ ଆକ୍ରମଣ କରି ହତ୍ୟା କରିବା ପରେ ପୋଡିଦେଲା ମୃତଦେହ

7/06/2020 at 2:26 PM

ଲୁଧିଆନା ୭।୬: ପଞ୍ଜାବର ଲୁଧିଆନା ଜିଲ୍ଲା ଜାଗିରପୁର ଗ୍ରାମରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ତାଙ୍କ ପୁଅକୁ ହତ୍ୟା କରିଥିବା ଭଳି ଏକ ଅଭବାନୀୟ ଘଟଣା ଘଟିଛି । କୌଣସି ପ୍ରସଙ୍ଗକୁ ନେଇ ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣଙ୍କ ପୁଅର ମୁଣ୍ଡରେ ଏକ ତାଓ୍ବାରେ ଆକ୍ରମଣ କରି ହତ୍ୟା କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । ସଂପୃକ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣଙ୍କ ପୁଅର ମୃତଦେହକୁ ଟାଣି ଟାଣି ନେଇ ଏକ ଖାଲି ସିମେଣ୍ଟ ଅଖା ଏବଂ କିଛି ପ୍ଲାଷ୍ଟିକ ସାମଗ୍ରୀ ଫିଙ୍ଗି ନିଆଁ ଲଗାଇ ଦେଇଥିଲେ ।

ଶନିବାର ରାତି ପ୍ରାୟ ୧ଟା ୩୦ମିନିଟ୍ ରେ ଯେତେବେଳେ ପଡୋଶୀ ଲୋକମାନେ ନିଆଁକୁ ଦେଖିଥିଲ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ କହିଥିଲେ ଯେ, ଆପଣଙ୍କ ଘରେ ନିଆଁ ଲାଗିଯାଇଛି । ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣଙ୍କ କହିଥିଲେ ଯେ, ସେ ନିଆଁ ଲଗାଇଛନ୍ତି । ଏହାପରେ ପଡୋଶୀ ତାଙ୍କ ଛାତ ଉପରକୁ ଚଢି ଶବ ଜଳୁଥିବାର ଦେଖିଥିଲେ । ଲୋକମାନେ ପୋଲିସକୁ ଏ ନେଇ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ । ଖବର ପାଇ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପୋଲିସ ପହଞ୍ଚି ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ମୃତଦେହ ସହିତ ଗିରଫ କରିଛି । ମୃତଦେହକୁ ସିଭିଲ ହସ୍ପିଟାଲକୁ ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ ପାଇଁ ପଠାଯାଇଛି ।

ପୋଲିସ କହିଛି ଯେ, ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ଏହି ଘଟଣାର ଅନୁସନ୍ଧାନ କରାଯାଇଛି । ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଗିରଫ କରିବା ସହ ମୃତଦେହକୁ ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ ପାଇଁ ସିଭିଲ ଡାକ୍ତରଖାନାକୁ ପଠାଯାଇଛି । ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ବିରୋଧରେ ହତ୍ୟା ମାମଲା ରୁଜୁ କରାଯାଇଛି । ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ ଜାରି ରହିଛି ।

ମୃତକ ଜଣଙ୍କ ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ହରଦୋଇର ବାସିନ୍ଦା ଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ବାପାଙ୍କ ସହ ଜଗିରପୁର ସହରରେ ରହୁଥିଲେ । ମୃତକଙ୍କ ଭାଇ ଲୁଧିଆନାରେ ଅନ୍ୟତ୍ର ରହୁଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ମା’ ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶକୁ ଯାଇଥିଲେ । ପୁଅକୁ ବାପା ହତ୍ୟା କରିବା ଘଟଣା ସମଗ୍ର ଅଞ୍ଚଳରେ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟିଛି ।

   Related Posts