Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ତୃତୀୟ ଦିନିକିଆ: ୩ ଓ୍ବିକେଟ୍‌ରେ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ବିଜୟୀ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ସୁସ୍ଥ ହେଲେ ଆଉ ୨୦୪୪ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୪୩୬ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ରାଜଧାନୀରେ ବଢୁଛି ଆକ୍ଟିଭ କେସ୍ : ଭୁବନେଶ୍ବରରୁ ଦିନକରେ ୩୧୮ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ, ୨୩୫ ସୁସ୍ଥ
  • ||
  • କୋଭିଡ୍ ସ୍ଥିତି ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ, ତଥାପି ଆସିନି ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଆଶ୍ୱସ୍ତିର ସମୟ, ସତର୍କତାର ମନ୍ତ୍ର ସହ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ କହିଲେ- ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟସେବାକୁ ସରକାରଙ୍କ ସର୍ବୋଚ୍ଚ ପ୍ରାଥମିକତା
  • ||
  • +୩ ରେ ସାମିଲ ହେବ ବିପର୍ଯ୍ୟୟ ପରିଚାଳନା କୋର୍ସ, ରାଜ୍ୟ ଉଚ୍ଚଶିକ୍ଷା ପରିଷଦ ବୈଠକରେ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି
  • ||
  • ଜି.ଉଦୟଗିରି : ପୁଅ ଓ ଝିଅକୁ କୂଅରେ ଫିଙ୍ଗି ମାରିଦେଲେ, ବାପା ଓ ମା’ ଗିରଫ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ‘ନୀଳାଦ୍ରି ବିଜେ’ ଅବସରରେ ନ୍ୟୁଜ୍ ୭ ପ୍ରସ୍ତୁତ କଲା ଆଉ ୨ଟି ଓଡିଆ ଭଜନ- ‘ବଡଦାଣ୍ଡ କାନ୍ଦେ କଇଁକଇଁ’ ଓ ‘ଏତେ ଅଭିମାନ କିଆଁ’
  • ||
  • ସୁନ୍ଦରଗଡ : ଦୁଇ ବାଇକ୍ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା, ଜଣେ ମୃତ, ମହିଳାଙ୍କ ସମେତ ୨ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଭାରତ-ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ତୃତୀୟ ଦିନିକିଆ : କ୍ଲିନ୍ ସ୍ୱିପ୍ ଲକ୍ଷ୍ୟରେ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ, ସମ୍ମାନ ପାଇଁ ଲଢିବ ଘରୋଇ ଦଳ
  • ||
  • ଗଜପତି : ଖୋଲିବ କି ACFO ସୌମ୍ୟରଞ୍ଜନଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ରହସ୍ୟ : କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ଡିଏଫଓଙ୍କୁ ଚାଲିଛି ଜେରା
  • ||

ସୁପାରୀ ଦେଇ ପୁତ୍ର ହତ୍ୟା: ସବୁ ଦିନେ ଟଙ୍କା ମାଗି ହଇରାଣ କରୁଥିଲା ପୁଅ, ୨ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଦେଇ ଲୋକ ଲଗାଇ ମାରି ଦେଲା ବାପ

24/07/2020 at 8:45 PM

ଲକ୍ଷ୍ନୌ ୨୪।୦୭: ପୁଅ ନିଜର ମହଙ୍ଗା ସଉକ ପାଇଁ ବାପା ପାଖରେ ସର୍ବଦା ଡିମାଣ୍ଡ କରି ଚାଲିଥିଲା। ପୁଅର ଉଚ୍ଚାଭିଳାଷି ସଉକରେ ଅତିଷ୍ଠ ହୋଇ ପଡିଥିଲେ ବାପା। ଶେଷରେ ୨ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ସୁପାରୀ ଦେଇ ନିଜ ପୁଅର ହତ୍ୟା କରାଇଲା ବାପା। ଏହିଭଳି ଚାଞ୍ଚଲ୍ୟକର ଘଟଣା ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶର  ହାପୁଡ ଜିଲ୍ଲାରେ ଘଟିଛି।

ୟୁପିର ଜନପଦ ହାପୁଡର ଥାନା ସିମ୍ଭାବଲି କ୍ଷେତ୍ରରେ ୨ ଦୁଇ ଦିନ ପୂର୍ବେ ଯୁବକଙ୍କ ହତ୍ୟା ହୋଇଥିଲା। ଶବକୁ କାରରେ ଛାଡି ହତ୍ୟାକାରୀ ଫେରାର ହୋଇ ଯାଇଥିଲେ। ଘଟଣା ତଦନ୍ତ କରି ପୁଲିସ୍ ଏହାର ଖୁଲାସା କରିଛି। ମୃତକ ଯୁବକଙ୍କ ନା ଋଷଭ। ନିଜ ପୁଅର ସଉକ ଚଳଣିରେ ଅତିଷ୍ଠ ହୋଇ ପିତା ନିଜର ପଡୋଶୀ ଯୁବକଙ୍କୁ ୨ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ସୁପାରୀ ଦେଇ ପୁଅର ହତ୍ୟା କରାଇଛି।  

ଜେରା ବେଳେ ଋଷଭର ପିତା କହିଛନ୍ତି ଋଷଭ ମୋ ଏବଂ ମୋ ପତ୍ନୀ ସହ ଦୁର୍ବ୍ୟବହାର ସହ ମାରପିଟ୍ ଓ ଗାଳିଗୁଲଜ କରୁଥିଲା। ସଉକ ପାଇଁ ସବୁ ଦିନ ମୋଟା ଅଙ୍କର ଅର୍ଥ ମାଗୁଥିଲା। ତାର ବ୍ୟବହାରରେ ସ୍ଵାମୀ ଓ ସ୍ତ୍ରୀ ଅତିଷ୍ଠ ହୋଇ ପଡିଥିଲୁ। ଶେଷରେ ବାପା କମଲଚନ୍ଦ ତୋମାର ନିଜର ପଡୋଶୀ କମଲ ପାଲଙ୍କୁ ୨ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ସୁପାରୀ ଦେଇ ନିଜ ପୁଅ ଋଷଭ ତୋମାରକୁ ହତ୍ୟା କରିବାକୁ କହିଥିଲେ।

ପୂର୍ବ ନିୟୋଜିତ ଷଡଯନ୍ତ୍ର ଆଧାରରେ ଋଷଭକୁ ଗାଡି ସହିତ ହାପୁଡ ଅଣା ଯାଇଥିଲା। ହାପୁଡରୁ ନିଜର ସାଥୀ ପ୍ରମୋଦକୁ ନେଇ ତିନି ଜଣ ଔରଙ୍ଗାବାଦ ମାଧାପୁର ଜଙ୍ଗଲକୁ ଆସିଥିଲେ। ଏଠାରେ ତିନି ଜଣ ମିଶି ଋଷଭର ବେକ ଚିପି ଏବଂ କାଚରେ ଗଳା କାଟି ହତ୍ୟା କରିଥିଲେ। ପୁଲିସ ଏହି ଘଟଣାର ଖୁଲାସା କରି ତିନି  ହତ୍ୟାକାରୀଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି। ଏହା ସହିତ ହତ୍ୟାକାରୀଙ୍କ ପାଖରୁ ଏକ ଲକ୍ଷ ୩୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ଜବତ କରାଯାଇଛି।

   Related Posts