Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଟିକା ପାଇଁ ଗ୍ଲୋବାଲ୍‌ ଟେଣ୍ଡର: ୧୯ ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ନେଇ ଗଠନ ହେଲା କମିଟି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବରରେ ବଢୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୯୬୨ ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : କରୋନାର ସାମାନ୍ୟ ଲକ୍ଷଣ ଥିବା ରୋଗୀଙ୍କ ପାଇଁ ଉପଯୋଗୀ ଆୟୁଷ-୬୪, ଏହି କେନ୍ଦ୍ରରେ ମିଳୁଛି ମାଗଣାରେ
  • ||
  • ଶାମଲୀ : ଲଜ୍ଜାଜନକ ଦୃଶ୍ୟ, ଅଳିଆ ବୁହା ଗାଡିରେ ଶ୍ମଶାନଘାଟ ଗଲା ମହିଳାଙ୍କ ମୃତଦେହ
  • ||
  • ଟିକା ପାଇଁ ହେବ ଗ୍ଲୋବାଲ୍‌ ଟେଣ୍ଡର, ରାଜ୍ୟ କ୍ୟାବିନେଟ୍ ବୈଠକରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ରାହୁଲ ଭୋରାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ପତ୍ନୀ ସେୟାର କଲେ ଯନ୍ତ୍ରଣାଦାୟକ ଭିଡିଓ… କେମିତି ଅକ୍ସିଜେନ୍ ଟିକିଏ ପାଇଁ ହେଉଥିଲେ ଛଟପଟ
  • ||
  • ମଥୁରା : କରୋନାରେ ହେମାମାଳିନୀଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସଚିବଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ଟ୍ବିଟ୍ କରି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦେଲେ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି
  • ||
  • ଭୁବନ : ଦୀର୍ଘ ୭ଘଣ୍ଟା ବନ୍ଦ ଘରେ ପଡିରହିଲା ମୃତଦେହ, କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ଆଶଙ୍କାରେ ପାଖ ମାଡିଲେନି ପରିବାର
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର : ରୋଗୀଙ୍କୁ ଲାଞ୍ଚ ମାଗିବା ପଡିଲା ମହଙ୍ଗା, SDMOଙ୍କୁ ସୋ-କଜ୍ ନୋଟିସ୍ ପରେ ପଠାଗଲା ଡେପୁଟେସନରେ, ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟକର୍ମୀ ସସ୍‌ପେଣ୍ଡ
  • ||
  • ହାଇଦ୍ରାବାଦ : ଅକ୍ସିଜେନ୍ ଟ୍ୟାଙ୍କର ଡ୍ରାଇଭର ଭୁଲିଗଲା ହସ୍ପିଟାଲ ରାସ୍ତା, ଅକ୍ସିଜେନ୍ ଅଭାବରୁ ଚାଲିଗଲା ୭ କରୋନା ରୋଗୀଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||

ପୁଲଓ୍ବାମା ହମଲା : କାଶ୍ମୀର ଅଂଚଳରେ ଡ୍ୟୁଟିରେ ଯାଇଥିବା ଯବାନଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇ କଲେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା

18/02/2019 at 3:29 PM

ଅହମଦାବାଦ ୧୮/୨ : ଗତ ୧୪ ତାରିଖରେ ପୁଲଓ୍ବାମାରେ ହୋଇଥିବା ଆତଙ୍କୀ ହମଲାରେ ୪୨ ସିଆରପିଏଫ ଯବାନ ହେବା ଘଟଣା ପରେ ଯବାନଙ୍କ ପରିବାରରେ ଭୟରେ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି | ଯବାନଙ୍କ ପରିବାରଲୋକେ ହମଲାକୁ ନେଇ ଭୟଭୀତ ରହିଛନ୍ତି | ଏଭଳି ସ୍ଥିତିରେ ଜାମ୍ମୁ କାଶ୍ମୀରରେ ନିୟୋଜିତ ଜଣେ ଯବାନଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଭୟଭୀତ ହୋଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି |


ଦେବଭୂମି ଦ୍ୱାରିକାର ଖମ୍ଭାଲିୟା ଗାଁର ଭୁପେନ୍ଦ୍ର ସିଂ କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଛୁଟିରେ ଘରକୁ ଆସିଥିଲେ | ଛୁଟି ପରେ ସେ ନିଜ ଡ୍ୟୁଟିରେ ଫେରି ଯାଇଥିଲେ | କାଶ୍ମୀର ସ୍ଥିତ ଗୁଲମାର୍ଗରେ ଭୁପେନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ଡ୍ୟୁଟି ଥିଲା | ସେ ଡ୍ୟୁଟିରେ ଯୋଡ଼ା ଦେବାପରେ ଭୁପେନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇପଡିଥିଲେ | ଫେବୃଆରୀ ୧୪ ତାରିଖରେ ପୁଲଓ୍ବାମାରେ ସିଆରପିଏଫ ଯବାନଙ୍କ ଉପରକୁ ଆତଙ୍କୀ ହମଲା ହୋଇଥିଲା | ହମଲାରେ ୪୨ ଜଣ ଯବାନ ସହିଦ ହୋଇଥିଲେ | ଯବାନଙ୍କ ସହିଦ ହେବା ଘଟଣା ପରେ ଭୁପେନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଭୟଭୀତ ହୋଇ ନିଜ ରୁମରେ ରସି ଲଗାଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି |


ସେଦିନ ଗାଁରେ କୌଣସି ଏକ ସମାରୋହ ଚାଲିଥିଲା | ଭୁପେନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ପରିବାର ସମାରୋହରେ ଯୋଗ ଦେବା ପାଇଁ ଯାଇଥିଲେ | ସେମାନେ ଫେରୁ ଫେରୁ ରାତି ହୋଇଯାଇଥିଲା | ଘରକୁ ଫେରି ଦେଖିଥିଲେ ଭୁପେନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ପତ୍ନୀ ମିନାକ୍ଷୀଙ୍କ ରୁମ କବାଟ ବନ୍ଦ ରହିଛି | ସେମାନେ ଭାବିଲେ ବୋଧେ ବୋହୁ ଶୋଇ ପଡିଥିବା | ସେଥିପାଇଁ ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ବୋହୁକୁ ଡାକିବା ଠିକ ନ ଭାବି ସମସ୍ତେ ଜୈ ଶୋଇ ପଡ଼ିଥିଲେ | ସକାଳୁ ମିନାକ୍ଷୀ ନ ଉଠିବାରୁ ଘରଲୋକ କବାଟ ଖୋଲି ଦେଖିଲା ବେଳକୁ ମିନାକ୍ଷୀଙ୍କ ମୃତଦେହ ରସିରେ ଝୁଲୁଛି | ପରିବାରଲୋକେ ସଂଗେ ସଂଗେ ପୋଲିସ ଖବର ଦେଇଥିଲେ | ପୋଲିସ ମିନାକ୍ଷୀଙ୍କ ଶବ ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ କରି ତଦନ୍ତ କରୁଛି | ଘଟଣାର ଯାଞ୍ଚ କରୁଥିବା ମହିଳା ପୋଲିସ ନିରୀକ୍ଷକ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଭୁପେନ୍ଦ୍ର ଡ୍ୟୁଟିରେ ଯିବା ପରେ ସେ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ରହୁଥିଲେ | କିନ୍ତୁ ୧୪ ତାରିଖରେ ସିଆରପିଏଫ ଯବାନଙ୍କ ଉପରେ ହୋଇଥିବା ଆକ୍ରମଣ ପରେ ସେ ନିଜ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ହରାଇ ଏଭଳି ପଦକ୍ଷେପ ନେଇଥିଲେ |

   Related Posts