Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କମୁଛି କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ, ସୁସ୍ଥ ହୋଇ ଘରକୁ ଫେରିଲେ ଆଉ ୬୬୯ ଆକ୍ରାନ୍ତ
  • ||
  • ସରକାର ଓ କୃଷକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରଥମ ବୈଠକ ବିଫଳ: ପୁଣି ଡିସେମ୍ବର ୩ରେ ଉଭୟ ପକ୍ଷ ମଧ୍ୟରେ ଆଲୋଚନା, ଜାରି ରହିବ ଆନ୍ଦୋଳନ
  • ||
  • ସୋର : ବାଇକ୍ ଉପରେ ମାଡିଗଲା କାର୍, ୩ ଗୁରୁତର
  • ||
  • କଣ୍ଟାବାଞ୍ଝି : ରାସ୍ତା କଡ ସିମେଣ୍ଟ ଖୁଣ୍ଟରେ ପିଟିହେଲା ବାଇକ୍ଦୁ, ଦୁଇ ମୃତ, ଜଣେ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ : ଟ୍ରକ୍‌କୁ ୮୭ ହଜାର ଟଙ୍କା ଫାଇନ୍, ପରମିଟ୍ ନଥାଇ ପରିବହନ ହେଉଥିଲା ଅଧିକ ଓଜନର ସାମଗ୍ରୀ
  • ||
  • ଆଠମଲ୍ଲିକ : ବାଇକ୍‌କୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ପିକ୍‌ଅପ୍ ଭ୍ୟାନ୍, ଦୁଇ ବାଇକ୍ ଆରୋହୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ସୋର : ଟ୍ରକ୍ ଚାପାରେ ମା’ ମୃତ, ବାପା-ପୁଅ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ସାନଖେମୁଣ୍ଡି : ଦାଦା ବଟି ମାଗିବା ଅଭିଯୋଗରେ ଯୁବକ ଗିରଫ, ମାଉଜର ଓ ଅଫୁଟା ଗୁଳି ଜବତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୫ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୭୪୪ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୩୭୮ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୩୧୯୧୦୩ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||

ପୁଲଓ୍ବାମା ହମଲା : କାଶ୍ମୀର ଅଂଚଳରେ ଡ୍ୟୁଟିରେ ଯାଇଥିବା ଯବାନଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇ କଲେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା

18/02/2019 at 3:29 PM

ଅହମଦାବାଦ ୧୮/୨ : ଗତ ୧୪ ତାରିଖରେ ପୁଲଓ୍ବାମାରେ ହୋଇଥିବା ଆତଙ୍କୀ ହମଲାରେ ୪୨ ସିଆରପିଏଫ ଯବାନ ହେବା ଘଟଣା ପରେ ଯବାନଙ୍କ ପରିବାରରେ ଭୟରେ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି | ଯବାନଙ୍କ ପରିବାରଲୋକେ ହମଲାକୁ ନେଇ ଭୟଭୀତ ରହିଛନ୍ତି | ଏଭଳି ସ୍ଥିତିରେ ଜାମ୍ମୁ କାଶ୍ମୀରରେ ନିୟୋଜିତ ଜଣେ ଯବାନଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଭୟଭୀତ ହୋଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି |


ଦେବଭୂମି ଦ୍ୱାରିକାର ଖମ୍ଭାଲିୟା ଗାଁର ଭୁପେନ୍ଦ୍ର ସିଂ କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଛୁଟିରେ ଘରକୁ ଆସିଥିଲେ | ଛୁଟି ପରେ ସେ ନିଜ ଡ୍ୟୁଟିରେ ଫେରି ଯାଇଥିଲେ | କାଶ୍ମୀର ସ୍ଥିତ ଗୁଲମାର୍ଗରେ ଭୁପେନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ଡ୍ୟୁଟି ଥିଲା | ସେ ଡ୍ୟୁଟିରେ ଯୋଡ଼ା ଦେବାପରେ ଭୁପେନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇପଡିଥିଲେ | ଫେବୃଆରୀ ୧୪ ତାରିଖରେ ପୁଲଓ୍ବାମାରେ ସିଆରପିଏଫ ଯବାନଙ୍କ ଉପରକୁ ଆତଙ୍କୀ ହମଲା ହୋଇଥିଲା | ହମଲାରେ ୪୨ ଜଣ ଯବାନ ସହିଦ ହୋଇଥିଲେ | ଯବାନଙ୍କ ସହିଦ ହେବା ଘଟଣା ପରେ ଭୁପେନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଭୟଭୀତ ହୋଇ ନିଜ ରୁମରେ ରସି ଲଗାଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି |


ସେଦିନ ଗାଁରେ କୌଣସି ଏକ ସମାରୋହ ଚାଲିଥିଲା | ଭୁପେନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ପରିବାର ସମାରୋହରେ ଯୋଗ ଦେବା ପାଇଁ ଯାଇଥିଲେ | ସେମାନେ ଫେରୁ ଫେରୁ ରାତି ହୋଇଯାଇଥିଲା | ଘରକୁ ଫେରି ଦେଖିଥିଲେ ଭୁପେନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ପତ୍ନୀ ମିନାକ୍ଷୀଙ୍କ ରୁମ କବାଟ ବନ୍ଦ ରହିଛି | ସେମାନେ ଭାବିଲେ ବୋଧେ ବୋହୁ ଶୋଇ ପଡିଥିବା | ସେଥିପାଇଁ ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ବୋହୁକୁ ଡାକିବା ଠିକ ନ ଭାବି ସମସ୍ତେ ଜୈ ଶୋଇ ପଡ଼ିଥିଲେ | ସକାଳୁ ମିନାକ୍ଷୀ ନ ଉଠିବାରୁ ଘରଲୋକ କବାଟ ଖୋଲି ଦେଖିଲା ବେଳକୁ ମିନାକ୍ଷୀଙ୍କ ମୃତଦେହ ରସିରେ ଝୁଲୁଛି | ପରିବାରଲୋକେ ସଂଗେ ସଂଗେ ପୋଲିସ ଖବର ଦେଇଥିଲେ | ପୋଲିସ ମିନାକ୍ଷୀଙ୍କ ଶବ ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ କରି ତଦନ୍ତ କରୁଛି | ଘଟଣାର ଯାଞ୍ଚ କରୁଥିବା ମହିଳା ପୋଲିସ ନିରୀକ୍ଷକ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଭୁପେନ୍ଦ୍ର ଡ୍ୟୁଟିରେ ଯିବା ପରେ ସେ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ରହୁଥିଲେ | କିନ୍ତୁ ୧୪ ତାରିଖରେ ସିଆରପିଏଫ ଯବାନଙ୍କ ଉପରେ ହୋଇଥିବା ଆକ୍ରମଣ ପରେ ସେ ନିଜ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ହରାଇ ଏଭଳି ପଦକ୍ଷେପ ନେଇଥିଲେ |

   Related Posts