Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଷ୍ଟେଟ୍ ବ୍ୟାଙ୍କ ଉପରେ କୋଟିଏ ଟଙ୍କାର ଫାଇନ ଲଗାଇଲେ ରିଜର୍ଭ ବ୍ୟାଙ୍କ, ସବୁଠୁ ବଡ ବ୍ୟାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଋଣ ନିୟମ ଉଲ୍ଲଙ୍ଘନ ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • ଶ୍ରେୟସ ଆୟରଙ୍କ ଉପରେ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସର ନଜର, ରାହୁଲ ଓ ଧାଓ୍ୱନ ବି ବଦଳାଇବେ ଟିମ୍ !
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୩ ଜଣ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା ୮୪୦୬କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୨୬୪ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୧୦୪୮୪୯୨ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଜରୁରୀକାଳିନ ପରିସ୍ଥିତି ଘୋଷଣା କଲେ ଗଭର୍ଣ୍ଣର : କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ବଢିବା ପରେ କଟକଣା କଡାକଡି
  • ||
  • ୧୮ କେଜିର ବଜ୍ରକାପ୍ତା ଉଦ୍ଧାର, ଡିଲ୍ ବେଳେ ଧରିଲା ବନ ବିଭାଗ
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୪୬୫ ମୃତ
  • ||
  • ଫସଲ ନଷ୍ଟ କରି ଫେରିଗଲେ ଝାଡଖଣ୍ଡୀ ହାତୀପଲ, କ୍ଷତିପୂରଣ ଦାବି କଲେ ଚାଷୀ
  • ||
  • ଫସଲ ନଷ୍ଟ କରି ଫେରିଗଲେ ଝାଡଖଣ୍ଡୀ ହାତୀପଲ, କ୍ଷତିପୂରଣ ଦାବି କଲେ ଚାଷୀ
  • ||
  • ଓଡିଶା ଉପକୂଳରେ ମାଡ ହେବ ବାତ୍ୟା ! ଡିସେମ୍ବର ୩ରୁ ୬ ଯାଏଁ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା
  • ||

ବାପା-ମାଙ୍କୁ ହରାଇବା ପରେ ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତା ଭୁବନ ବାମଙ୍କ ଭାବପ୍ରବଣ ପୋଷ୍ଟ, କହିଲେ- ସବୁକିଛି ସରିଗଲା

13/06/2021 at 12:23 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୩/୦୬: ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତା ଏବଂ ୟୁଟ୍ୟୁବର୍ ଭୁବନ ବାମ କୋଭିଡ -୧୯ ରେ ତାଙ୍କ ବାପା-ମାଙ୍କୁ ହରାଇଥିଲେ । ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ସମସ୍ୟା ମଧ୍ୟରେ ଘେରି ରହିଛନ୍ତି । ଭୁବନ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ତାଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ଉପରେ ଏକ ଭାବପ୍ରବଣ ନୋଟ୍ ଲେଖିଛନ୍ତି। ଭୁବନ ତାଙ୍କ ବାପା-ମା ଏବଂ ଭାଇଙ୍କ ସହ ଫଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି । ପ୍ରଥମ ଫଟୋରେ, ସେ ନିଜ ବାପା-ମାଙ୍କୁ ଆଲିଙ୍ଗନ କରୁଥିବା ଦେଖାଯାଇଛି ।

ଭୁବନ ପୋଷ୍ଟର କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘କୋଭିଡ କାରଣରୁ ମୁଁ ମୋର ବାପା-ମାଙ୍କୁ ହରାଇଛି। ଆଇ ଏବଂ ବାବାଙ୍କ ବିନା କିଛି ବି ପୂର୍ବପରି ସମାନ ହେବ ନାହିଁ । ଗୋଟିଏ ମାସ ମଧ୍ୟରେ ସବୁକିଛି ଭାଙ୍ଗିଗଲା । ଘର, ସ୍ୱପ୍ନ, ସବୁକିଛି । ‘ ମୋର ମା ମୋ ପାଖରେ ନାହିଁ, ବାବା ମୋ ସହିତ ନାହାଁନ୍ତି । ବର୍ତ୍ତମାନ ଆରମ୍ଭରୁ ବଞ୍ଚିବା ଶିଖିବାକୁ ପଡିବ । ମନ ଲାଗୁ ନାହିଁ ।‘

ସେ ଆହୁରି ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ମୁଁ ଜଣେ ଭଲ ପୁଅ ଥିଲି କି? ମୁଁ ସେମାନଙ୍କୁ ବଞ୍ଚାଇବା ପାଇଁ ଯଥେଷ୍ଟ କରିଥିଲି କି? ମୋତେ ଏହି ପ୍ରଶ୍ନଗୁଡ଼ିକ ସହିତ ସବୁଦିନ ପାଇଁ ବଞ୍ଚିବାକୁ ପଡିବ । ସେମାନଙ୍କୁ ପୁନର୍ବାର ଦେଖିବା ପାଇଁ ଅପେକ୍ଷା କରିପାରିବି ନାହିଁ । ମୁଁ ଚାହୁଁଛି ସେଦିନ ଶୀଘ୍ର ଆସୁ ।‘

मां के साथ भुवन बाम

ଭୁବନଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍ସ ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନେ ତାଙ୍କୁ ସମବେଦନା ଜଣାଇଛନ୍ତି। ଅଭିନେତା ରାଜକୁମାର ରାଓ କମେଣ୍ଟ ଦେଇଛନ୍ତି, ‘ଭାଇ ତୁମ ପାଇଁ ଦୁଃଖିତ। ଆପଣ ବହୁତ କିଛି କରିଛନ୍ତି ମୁଁ ଏହା ନିଜେ ଦେଖିଛି । ଆମେ ଯାହା କରିପାରିଲୁ ତାହା କରିଥିଲୁ, କିନ୍ତୁ ଭାଗ୍ୟରେ ଯାହା ଲେଖା ହୋଇଛି ତାହା କେହି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିପାରିବେ ନାହିଁ । ଏପରି ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଯିଏକି ତାଙ୍କ ବାପା-ମା ଦୁଇଜଣଙ୍କୁ ହରାଇଛନ୍ତି, ମୁଁ କହିପାରେ ଯେ ସେ ତୁମକୁ କେବେବି ଛାଡିବେ ନାହିଁ, ତାଙ୍କର ଆଶୀର୍ବାଦ ସବୁବେଳେ ତୁମ ସହିତ ରହିବ । ଭଗବାନ ତୁମକୁ ଶକ୍ତି ଦିଅନ୍ତି ଭାଇ । ମୁଁ ସବୁବେଳେ ତୁମ ପାଇଁ ରହିବି ।‘

ଆୟୁଷ୍ମାନ ଖୁରାନାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ତାହିରା କଶ୍ୟପ ଲେଖିଛନ୍ତି, ଭୁବନ ଭଗବାନ ତୁମକୁ ଶକ୍ତି ଦିଅନ୍ତୁ। ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତା ତନମୟ ଭଟ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ଆଇ ଲଭ୍ ୟୁ ଭୁବନ୍।’ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ୟୁଟ୍ୟୁବର୍ କ୍ୟାରି ମିନାଟି ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ସବୁବେଳେ ତୁମ ସହିତ ଭାଇ ।’

   Related Posts