Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୬ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୬୩୩ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଟ୍ରକକୁ ପଛ ପଟୁ ପିଟିଲା ଟ୍ରଲର, ୨ ମୃତ
  • ||
  • ଡ଼କାୟତି ଯୋଜନା ପଣ୍ଡ, ବାଇପାସ କଡ଼ରୁ ୬ ଡକାୟତ ଗିରଫ
  • ||

ମିସ୍ କିଡ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ଇଣ୍ଟରନ୍ୟାସନାଲ ଗ୍ଲୋବର ବିଜେତା ହେଲେ ସ୍ନେହାଶ୍ରୀ

10/07/2019 at 5:00 PM

ଭୁବନେଶ୍ବର ୧୦|୭: ଆସାମ ଗୌହାଟୀରେ ଆୟୋଜିତ ଜାତୀୟ ମଡେଲ ପ୍ରତିଯୋଗିତା ଷ୍ଟାର ଆଇକନ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ଇଣ୍ଟରନ୍ୟାସନାଲ ର ମିସ୍ କିଡ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ଇଣ୍ଟରନ୍ୟାସନାଲ ଗ୍ଲୋବର ବିଜେତା ହୋଇଛନ୍ତି ସ୍ନେହାଶ୍ରୀ । ଏହି ପ୍ରତିଯୋଗିତା ଜିତିଥିବା ଓଡିଶାର ପ୍ରଥମ ଝିଅ ହେଉଛନ୍ତି ସ୍ନେହାଶ୍ରୀ ।

ସ୍ନେହାଶ୍ରୀ ଭୁବନେଶ୍ବର ସ୍ଥିତ ଓଲ୍ଡ ଟାଉନ୍ ର ବାସିନ୍ଦା । ତାଙ୍କ ବୟସ ୧୦ବର୍ଷ । ଗୌରୀଶଙ୍କର ରେସିଡେନ୍ସିଆଲ ସ୍କୁଲରେ ୭ମ ଶ୍ରେଣୀରେ ପାଠ ପଢୁଛନ୍ତି । ସ୍ନେହାଶ୍ରୀ ବହୁ ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ଭାଗ ନେଇ ବିଭିନ୍ନ ସମ୍ମାନରେ ସମ୍ମାନୀତ ହୋଇଛନ୍ତି ।

ଓଡିଶା ଫ୍ୟାସନ ଭିଲ୍ଲା ତରଫରୁ ଭୁବନେଶ୍ବରଠାରେ ଆୟୋଜିତ ରାଜ୍ୟସ୍ତରୀୟ ମଡେଲ ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ଓଡିଶା ଜୁନିଅର ଟପ୍ ମଡେଲସରେ ସେ ଟପ୍ ୧୦ଜଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସ୍ଥାନ ପାଇ ଷ୍ଟାର ଆଇକନ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ଇଣ୍ଟରନ୍ୟାସନାଲ ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ଭାଗ ନେବାର ସୁଯୋଗ ପାଇଥିଲେ ।

ବ୍ୟାଙ୍କକଠାରେ ଆୟୋଜିତ ହେବାକୁ ଥିବା ଷ୍ଟାର ଆଇକନ ଇଣ୍ଟରନ୍ୟାସନାଲ ଗ୍ଲୋବରେ ଭାଗ ନେବାକୁ ଯୋଗ୍ୟ ବିବେଚିତ ହୋଇଛନ୍ତି ।

   Related Posts