Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାସ୍ତା ଅତିକ୍ରମ ବେଳେ ଧକ୍କା ଦେଲା ଟ୍ରକ, ଚାଲିଗଲା ଜୀବନ
  • ||
  • ଲଘୁଚାପ ପ୍ରଭାବ : ମଙ୍ଗଳବାର ଯାଏଁ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା, ୫୦ କିମି ବେଗରେ ବହିବ ପବନ
  • ||
  • ନୀଳଗିରିରେ ଭାଲୁ ଆତଙ୍କ, ସାଇକେଲରୁ ଟାଣିନେଇ ଯୁବକଙ୍କୁ ଘାଇଲା କଲେ
  • ||
  • ଅଢେଇ କୋଟି ଟଙ୍କାର ବ୍ରାଉନସୁଗାର ଜବତ, ଡାଇମଣ୍ଡ ହୋଟେଲ ମାଲିକ ଅଟକ
  • ||

ସ୍ମୃତି ଇରାନୀଙ୍କ ୱେଟ୍ ଲସ୍ ଦେଖି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେଲେ ଏକତା କପୁର: କହିଲେ, ମୋର ଈର୍ଷା ହେଉଛି

25/06/2021 at 8:04 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୫/୦୬: ଟିଭି ଅଭିନେତ୍ରୀରୁ ରାଜନେତା ହୋଇଥିବା ସ୍ମୃତି ଇରାନୀ ଆଜିକାଲି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ସକ୍ରିୟ । ସେ ପ୍ରତିଦିନ ନିଜର ନୂତନ ପୋଷ୍ଟଗୁଡିକୁ ସେୟାର୍ କରିଥାନ୍ତି । ସ୍ମୃତି ଇରାନୀ ଏକତା କପୁରଙ୍କ ଟିଭି ଶୋ ‘କ୍ୟୁକି ସାସ୍ ଭି କଭି ବହୁ ଥି’ରେ ତୁଳସୀ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରି ରାତାରାତି ଷ୍ଟାର୍ ହୋଇଥିଲେ। ବର୍ତତମାନ ସ୍ମୃତି ବିଜେପିର ଜଣେ ସାଂସଦ।

ସ୍ମୃତି ଇରାନୀ ଆଜିକାଲି ତାଙ୍କ ଓଜନ ହ୍ରାସକୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ । ବାସ୍ତବରେ, ଏକତା ତାଙ୍କ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ ଯେ ସ୍ମୃତି ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ବହୁତ ଅଧିକ ଓଜନ ହ୍ରାସ କରିଛନ୍ତି । ଏକତା କପୁର ଲେଖିଥିଲେ, ‘ଜନ୍ମଦିନର ଶୁଭେଚ୍ଛା ବଡି … ଆପଣଙ୍କ ପରି କେହି ନାହାଁନ୍ତି!  ଜଣେ ସୁପର ମା, ପତ୍ନୀ, ବନ୍ଧୁ, ମଣିଷ ଏବଂ ଜଣେ ଅସାଧାରଣ ନେତା! ଦୟାକରି ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଡାଏଟ୍ ଅନୁସରଣ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ । ଆପଣ ବହୁତ ଓଜନ କମ୍ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ମୁଁ ଈର୍ଷା କରୁଛି! ଜନ୍ମଦିନର ଅଭିନନ୍ଦନ।

ବର୍ତ୍ତମାନ ସ୍ମୃତି ଇରାନୀ ତିନିମାସ ପରେ ତାଙ୍କ ନୂଆ ଲୁକର ଏକ ସେଲଫି ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କ ବନ୍ଧୁ ଏକତା ତାଙ୍କ ନୂଆ ଲୁକ୍ ଉପରେ ପ୍ରଥମେ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ।

PunjabKesari

ଏହାପୂର୍ବରୁ ମନୀଷ ପାଲ ସ୍ମୃତି ଇରାନୀଙ୍କ ସହ କିଛି ସମୟ ପୂର୍ବରୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଫଟୋ ସେୟାର କରିଥିଲେ। ସ୍ମୃତିଙ୍କ ସହ ଫଟୋ ସେୟାର କରି ଅଭିନେତା ଲେଖିଥିଲେ, “ଏକ କପ୍ ସୁନ୍ଦର କାଢା ପାଇଁ ଧନ୍ୟବାଦ ମାଡାମ୍ … କେମିତି ସମୟ ଆସିଛି ସମସ୍ତେ ଚା ବଦଳରେ କାଢା ପିଉଛନ୍ତି !!

   Related Posts