Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • JEE ମେନ୍ ରେଜଲ୍ଟ ପ୍ରକାଶିତ
  • ||
  • ଦେଶର ୪ଟି ସ୍ଥାନରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ହେବ ଜାତୀୟ ଭୂତାଣୁ ବିଜ୍ଞାନ ସଂସ୍ଥାନ, ଭୁବନେଶ୍ଵରରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠା କରିବାକୁ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଚିଠି ଲେଖିଲେ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର
  • ||
  • ବଦଳିଲେ ପୋଲିସ କମିଶନର, ସୁଧାଂଶୁଙ୍କ ଜାଗା ନେଲେ ସୌମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରିୟଦର୍ଶୀ
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର : ଜମିଜମା ବିବାଦରୁ ବିଧବା ମହିଳାଙ୍କୁ ବୀଭତ୍ସ ହତ୍ୟା
  • ||
  • କଟକ : SCBରେ ମହିଳା ରୋଗୀଙ୍କ ଉପରେ ଖସିପଡିଲା ଫ୍ୟାନ୍, ଆଇସିୟୁରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ମହିଳା ଦିବସରେ ବିଜେଡିର ମହିଳା ସମାବେଶ, ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ କହିଲେ ମା’ମାନେ ଆଜନ୍ମ ନେତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଗଠନ ହେଲା ୯ଜଣିଆ ଟାସ୍କ ଫୋର୍ସ, ଆୟତ୍ତ କରିବେ ନିଆଁ
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗିର : ରକ୍ତ ପାଇଁ ଗଲା ଜୀବନ ! ରୋଗୀ ମୃତ୍ୟୁକୁ ନେଇ ମେଡିକାଲରେ ଉତ୍ତେଜନା
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ଜଙ୍ଗଲକୁ ଗଲେ ଠିକଣା ରଖିବ ବନ ବିଭାଗ, ନିଆଁ ଲଗାଇଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ସୂଚନା ଦେଲେ ମିଳିବ ୫ହଜାର
  • ||
  • ସୁନ୍ଦରଗଡ : ବାଲି ଗଦାରୁ ମହିଳାଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ହତ୍ୟା କରି ଫିଙ୍ଗି ଦେଇଥିବା ସନ୍ଦେହ
  • ||

କଡା ଟକ୍କର : କେରଳ ବାୟନାଡରୁ ମଧ୍ୟ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀଙ୍କ ବିପକ୍ଷରେ ଲଢ଼ିବେ ସ୍ମୃତି ଇରାନୀ !

31/03/2019 at 5:11 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୩୧/୩ : କଂଗ୍ରେସ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ ଅମେଠି ସାୟା କେରଳର ବାୟନାଡ ଆସନରୁ ନିର୍ବାଚନ ଲଢ଼ିବା ପାଇଁ ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି | ଅମେଠିରେ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀଙ୍କୁ ଟକ୍କର ଦେବେ ବିଜେପି ପ୍ରାର୍ଥୀ ସ୍ମୃତି ଇରାନୀ | ବିଜେପି ଅମେଠି ସହ ବାୟନାଡରେ ମଧ୍ୟ ରାହୁଲଙ୍କୁ କଡା ଟକ୍କର ଦେବା ପାଇଁ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରୁଛି | ତେବେ ବିଜେପି ରାହୁଲଙ୍କ ବିପକ୍ଷରେ ସ୍ମୃତି ଇରାନୀଙ୍କୁ ବାୟନାଡ ଆସନରୁ ଟିକେଟ ଦେଇପାରେ ବୋଲି ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଛି |


୨୦୧୪ ଲୋକସଭା ନିର୍ବାଚନରେ ସ୍ମୃତି ଇରାନୀ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀଙ୍କୁ କଡା ଟକ୍କର ଦେଇଥିଲେ | ୨୦୦୯ ଲୋକସଭା ନିର୍ବାଚନରେ ମାତ୍ରାଧିକ ଭୋଟରେ ବିଜୟୀ ହୋଇଥିବା ରାହୁଲଙ୍କୁ ୨୦୧୪ ଲୋକସଭା ନିର୍ବାଚନ ମହଙ୍ଗା ପଡିଥିଲା | ପୁଣିଥରେ ମୋଦି ଲହରରେ ବିଜେପି ଅମେଠି ଆସନ ଜିତିବା ପାଇଁ ଦାବି କରୁଛି |


ସ୍ମୃତି ଇରାନୀ ସବୁବେଳେ ରାହୁଲଙ୍କୁ ନେଇ ବୟାନ ବାଜି କରି ଆସୁଛନ୍ତି | ଚାଳିତଥର କଂଗ୍ରେସର ଚକ୍ରବ୍ୟୁହ ଭାଙ୍ଗିବା ପାଇଁ ବିଜେପି ସବୁ ପ୍ରକାର ଉଦ୍ୟମ ଜାରି ରଖିଛି | ବିଜେପି ଦକ୍ଷିଣ ଭାରତରୁ ଜଣେ ବରିଷ୍ଠ ବିଜେପି ନେତାଙ୍କୁ ମୈଦାନଙ୍କୁ ଆଣିପାରେ ବୋଲି ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଛି | ତେବେ ବାୟନାଡରୁ ବିଜେପି ସ୍ମୃତି ଇରାନୀଙ୍କୁ ଟିକେଟ ଦେଇପାରେ |


କେରଳର ବିଜେପି ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ଶ୍ରୀଧରନ ପିଲ୍ଲାଇ ପୂର୍ବରୁ କହିଥିଲେ ଯେ, ଯଦି କଂଗ୍ରେସ ଏହି ଆସନ ଫାଇନାଲ କରେ ତା’ହେଲେ ବାୟନାଡ ଆସନରେ କଡା ଟକ୍କର ହେବ | ଦଳର ଜଣେ ବରିଷ୍ଠ ନେତା ଏହି ସନରୁ ଲଢ଼ିବେ ବୋଲି କହିଥିଲେ ପିଲ୍ଲାଇ |

   Related Posts