Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ଗସ୍ତ ପାଇଁ ୧୮ ଜଣିଆ ଭାରତୀୟ ଦଳ ଘୋଷିତ, ଜାଣନ୍ତୁ କେଉଁ କେଉଁ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ମିଳିଲା ସ୍ଥାନ
  • ||
  • ରୋହିତ ଶର୍ମା ହେଲେ ଟିମ ଇଣ୍ଡିଆର ନୂତନ ଦିନିକିଆ ଅଧିନାୟକ, ବିରାଟଙ୍କୁ କେବଳ ଟେଷ୍ଟ ଦାୟିତ୍ଵ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଗତ ଦୁଇ ବର୍ଷରେ ମାପ ଓ ଓଜନ ନିୟମ ଉଲଂଘନକାରୀଙ୍କଠୁ ଆଦାୟ ହୋଇଛି ୨ କୋଟି ୮୩ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା : ମନ୍ତ୍ରୀ ରଣେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରତାପ ସ୍ବାଇଁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଡିସେମ୍ବର ୯ରେ ବିଧାନସଭା ଘେରାଉ କରିବ ବିଜେପି ଯୁବମୋର୍ଚ୍ଚା : ଇରାଶିଷ୍ ଆଚାର୍ଯ୍ୟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଡ୍ରଗ୍ସ ମାଫିଆ ଶେଖ୍ ଆଜବାହାର ବାଲେଶ୍ଵର କୋର୍ଟରେ ହାଜର, ରାଜ୍ୟ ବାହାରେ ସମ୍ପତ୍ତି ଥିବା ନେଇ ମିଳିଛି ପ୍ରମାଣ
  • ||
  • ଅନୁଗୋଳ : ଆଖୁ ଖାଇବାକୁ ଆସି କୂଅରେ ଖସିପଡିଲା ଭାଲୁ, ବନ ବିଭାଗ କଲା ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ଏସଟିଏଫ୍‌ ଟାର୍ଗେଟ୍‌ରେ ବନ୍ୟପ୍ରାଣୀ ମାଫିଆ, ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଲା ମୋଷ୍ଟ ୱାଣ୍ଟେଡ ତାଲିକା
  • ||
  • ଚେନ୍ନାଇ : ତାମିଲନାଡୁ କୁନ୍ନୁରରେ ସିଡିଏସ୍ ବିପିନ ରାଓ୍ବତଙ୍କ ହେଲିକପ୍ଟର କ୍ରାସ୍
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କୃଷି ଋଣ ଛାଡ ସହ ଫସଲ କ୍ଷୟକ୍ଷତି ଲାଗି ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ପ୍ୟାକେଜ ଦାବି କଲା କଂଗ୍ରେସ
  • ||
  • ଭାରତୀୟ ବାୟୁସେନାର ବଢିବ ଶକ୍ତି, ଚାନ୍ଦୀପୁର ଘାଟିରୁ ‘ବ୍ରହ୍ମୋସ’ର ସଫଳ ପରୀକ୍ଷଣ
  • ||

ଡାକ୍ତରଙ୍କୁ ଗୁଳିମାଡ଼ ଘଟଣା: ଅପରାଧୀଙ୍କ ସ୍କେଚ୍‌ ତିଆରି କଲା ଖୋର୍ଦ୍ଧା ପୋଲିସ୍‌

3/01/2020 at 5:43 PM

ଖୋର୍ଦ୍ଧା୩/୧: ଖୋର୍ଦ୍ଧାରେ ଶିଶୁ ରୋଗବିଶେଷଜ୍ଞ ଡାକ୍ତର ମାନସ ରଞ୍ଜନ ଦାସଙ୍କୁ ଗୁଳିମାଡ଼ ଘଟଣାରେ ଆତତାୟୀର ସ୍କେଚ୍‌ ଜାରି କରିଛି ପୋଲିସ । ପୋଲିସର ୪ଟି ଟିମ୍‌ ଛାନଭିନ୍‌ ଚଳାଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅପରାଧୀର ଟେର୍‌ ମିଳୁନି। ୧୯ଦିନ ହେଲା କେବଳ ଅନ୍ଧାରରେ ବାଡ଼ି ବୁଲାଉଥିବା ଖୋର୍ଦ୍ଧା ପୋଲିସ ଶେଷରେ ଅପରାଧୀର ସ୍କେଚ୍‌ ଜାରି କରି ଧରାଇଦେଲେ ପୁରସ୍କାର ଦେବାକୁ ଘୋଷଣା କରିଛି ।

୧୫ ଡିସେମ୍ବର, ୨୦୧୯ । ସଂଧ୍ୟା ପ୍ରାୟ ସାଢ଼େ ୬ଟା । ଖୋର୍ଦ୍ଧା ନୂଆ ମେଡିକାଲ ନିକଟରେ ଶିଶୁ ରୋଗ ବିଶେଷଜ୍ଞ ଡାକ୍ତର ମାନସ ଦାସଙ୍କ କ୍ଲିନକ୍‌ରେ ପଶି ଅଚାନକ ଗୁଳି ଚଳାଇଥିଲା ଦୁର୍ବୃତ୍ତ । ଯେଉଁଥିରେ ଡାକ୍ତର ମାନସ ଦାସ ଏବଂ ଔଷଧ ଦୋକାନୀ କୃଷ୍ଣଚନ୍ଦ୍ର ସାହୁ ଗୁରୁତର ଭାବେ ଆହତ ହୋଇଥିଲେ । ପରବର୍ତ୍ତୀ ଅବସ୍ଥାରେ ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ଔଷଧ ଦୋକାନୀ କୃଷ୍ଣଚନ୍ଦ୍ର ସାହୁଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା । ଘଟଣାର ୧୯ଦିନ ପରେ ସନ୍ଧିଗ୍ଧ ଆତତାୟୀର ସ୍କେଚ୍‌ ଜାରି କରିଛି ଖୋର୍ଦ୍ଧା ପୋଲିସ । କେହି ଯଦି ଦୁର୍ବୃତ୍ତର ସଂଧାନ ଦିଅନ୍ତି ତାହେଲେ ତାଙ୍କର ପରିଚୟ ଗୋପନ ରଖିବା ସହ ସଂପୃକ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ପୁରସ୍କୃତ କରାଯିବ ବୋଲି ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି ଖୋର୍ଦ୍ଧା ଏସପି ।

ଖୋର୍ଦ୍ଧା ସହରର ଏକ ଜନଗହଳିପୂର୍ଣ୍ଣ ଅଂଚଳରେ ଏକ କ୍ଲିନିକ୍‌ରେ ପଶି ଜଣେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟରତ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ଉପରେ ଗୁଳି ଚଳାଉଛି । ଜଣେ ଔଷଧ ଦୋକାନୀ ମଧ୍ୟ ଦୁର୍ବୃତ୍ତର ଗୁଳିମାଡ଼ର ଶିକାର ହେଉଛନ୍ତି । ଆଉ ଉଭୟଙ୍କୁ ଗୁଳିମାଡ଼ କରି ବିନ୍ଦାସ ଖସିଯାଉଛି ଦୁର୍ବୃତ୍ତ । କ୍ଲିନିକ୍‌ରେ ଲାଗିଥିବା ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜ୍‌ରେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତର ସାରା କାରନାମା କଏଦ ହେଉଛି । ଖବର ପାଇ ପୋଲିସ ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ଆରମ୍ଭ କରୁଛି ତନାଘନା ।

 ୪ଟି ଟିମ୍‌ ଗଠନ କରି ବିଭିନ୍ନ ଦିଗକୁ ନେଇ ଆରମ୍ଭ ହେଉଛି ତଦନ୍ତ । ଆଉ ୨ଦିନ ପରେ କୌଣସି ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ଜଣେ ସୁପାରୀ କିଲର ଅନୁମାନ କରୁଛି ପୋଲିସ । ହେଲେ ୧୯ଦିନର ଛାନଭିନ୍‌ ପରେ ବି ପୋଲିସ ହାତକୁ ଆସୁନି ଅପରାଧୀ। ଶେଷରେ ଅପରାଧୀର ସ୍କେଚ୍‌ ଜାରି କରି ଜନସାଧାରଣଙ୍କୁ ଧରାଇଦେବାକୁ ଅପିଲ୍‌ କରୁଛି ପୋଲିସ । ଅପରାଧୀର ଗୁଳିମାଡ଼ରେ ଔଷଧ ଦୋକାନୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଏବେ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଜୀବନ ସହ ସଂଘର୍ଷ କରୁଛନ୍ତି ଡାକ୍ତର ମାନସ ଦାସ । ଘଟଣାକୁ ନେଇ ଖୋର୍ଦ୍ଧା ଜିଲ୍ଲା ଔଷଧ ବ୍ୟବସାୟୀ ସଂଘ ପୋଲିସକୁ ୭ଦିନର ମହଲତ ଦେଇଥିବା ବେଳେ ୧୯ଦିନ ପରେ ବି ହତ୍ୟାକାରୀକୁ ଧରିବାରେ ନାକାମ୍‌ ପୋଲିସ ନିଜର ଫେସ୍‌ ସେଭିଂ ପାଇଁ ପ୍ରେସମିଟ୍‌ କରି ସ୍କେଚ୍‌ ଜାରିର ବାହାନା ନେଇଛି ।

   Related Posts