ori homes
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆଜି ପବିତ୍ର ଶ୍ରୀକ୍ଷେତ୍ର ଭଉଁରୀ : ଅଖ ଚକ ଡେରା ନୀତି ସଂପନ୍ନ
  • ||
  • କୁତବ ମୀନାର ପରିସରରେ ଖନନ ସହ ଆଇକନୋଗ୍ରାଫି କରିବାକୁ ଏଏସ୍‌ଆଇକୁ ସଂସ୍କୃତି ମନ୍ତ୍ରାଳୟର ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • ସ୍ୱିଜରଲାଣ୍ଡରେ ବିଶ୍ୱ ଅର୍ଥନୈତିକ ମଞ୍ଚର ବାର୍ଷିକ ସମ୍ମିଳନୀ : ମହାମାରୀରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇଁ ବାଟ ବାହାର କରିବେ ବିଶ୍ୱନେତା
  • ||
  • ମ୍ୟାଚ୍ ପୂର୍ବରୁ ରନ୍ ଅପ୍ ଯାଞ୍ଚ କଲେ ଅର୍ଜୁନ ତେନ୍ଦୁଲକର : କିନ୍ତୁ ଚୂଡାନ୍ତ ଏକାଦଶରେ ମିଳିଲାନି ଏଣ୍ଟ୍ରି
  • ||

ପୁରୀ ବେଳାଭୂମୀରୁ ମିଳିଥିବା ନର କଂକାଳର ମିଲିଲା ପରିଚୟ

16/09/2018 at 6:11 PM

ପୁରୀ୧୬|୯: ପୁରୀ ବେଳାଭୂମିରୁ ମିଳିଥିବା ନରକଂକାଳ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛି। ଏହି ନରକଙ୍କାଳଟି ଭୁବନେଶ୍ବର ଚନ୍ଦ୍ରଶେଖରପୁରର ମାନସ ଦାଶଙ୍କର ବୋଲି ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛି । କଙ୍କାଳରେ ଥିବା ପ୍ୟାଣ୍ଟ ସାର୍ଟରୁ ଏହା ମାନସଙ୍କର ବୋଲି ତାଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକେ ଚିହ୍ନଟ କରିଛନ୍ତି । ତେବେ କିଏ କାହିଁକି ମାନସଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କଲା ? ହତ୍ୟା ପଛର କାରଣ କ’ଣ ? କେଉଁମାନଙ୍କ ସହ ମାନସଙ୍କର ଶତ୍ରୁତ ଥିଲା ? ମେରାଇନ୍ ଡ୍ରାଇଭ୍ ଥାନା ପୋଲିସ ସାଇଣ୍ଟିଫିକ୍ ଟିମ୍ ସହାୟତାରେ ଏସବୁର ଛାନଭିନ୍ ଚଳାଇଛି ।
ରାଜଧାନୀର ଏକ ଘରୋଇ ହସପିଟାଲରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିଲେ ମାନସ । ଅଗଷ୍ଟ ୨୮ରେ ଅଫିସ କାମରେ ଯାଇଥିଲେ ପୁରୀ । ୨୯ ରୁ ତାଙ୍କ ଫୋନ୍ ନଟ୍ ରିଚେବୁଲ ରହିଥିଲା । ଖୋଜ୍ ଖବର ନମିଳିବାରୁ ବାପା ବିମଳ ଦାଶ ପୁଅର ନିଖୋଜ ନେଇ ଚନ୍ଦ୍ରଶେଖରପୁର ଥାନାରେ ଲିଖିତ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ। ଶନିବାର ପୁରୀ ମେରାଇନ୍ ଥାନା ପୋଲିସ ସହାୟତାରେ ଚନ୍ଦ୍ରଶେଖରପୁର ଥାନା ପୋଲିସ ସୈକତ୍ ନିବାସ ପଛପଟ ବେଳାଭୂମିରୁ ନରକଙ୍କାଳ ଜବତ କରିଛି । ଯାହା ମାନସଙ୍କର ବୋଲି ଚିହ୍ନଟ କରାଯାଇଛି । ମୋବାଇଲ ଟ୍ରାକ୍ କରି ପୋଲିସ ପୁରୀ ବାଲିଘାଟର ୨ ଜଣ ଯୁବକଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା ଚଳାଇଛି ।
କିଛିଦିନ ତଳେ ମଣିଷ ଖପୁରୀ ମିଳିବା ଘଟଣା ମନରୁ ନଲିଭୁଣୁ ଏବେ ମିଳିଛି ନର କଙ୍କାଳ। ଯାହାକୁ ନେଇ ନେଇ ପୋଲିସର ମୁଣ୍ଡ ବିନ୍ଧା ବଢ଼ିଛି।

   Related Posts