Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଦେବାଳିଆ ଦ୍ଵାର ଦେଶରେ ଥିବା ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ପାଇଁ ଅକ୍ସିଜେନ ପାଲଟିଲା ଭାରତ, ଦେଲା ଏତେ କୋଟି ସହାୟତା
  • ||
  • ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ କଂଗ୍ରେସର ୧୮ ଜଣିଆ ନିର୍ବାଚନ କମିଟି, ନରସିଂହ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ
  • ||
  • ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ: ପ୍ରଥମ ଦିନରେ ନାମାଙ୍କନପତ୍ର ଦାଖଲ କଲେ ୮୭୭୨ ଜଣ ପ୍ରାର୍ଥୀ
  • ||
  • ପୁଣି ନିରାଶ ହେଲେ ସୁମିତ୍, ଆବେଦନ ଖାରଜ କଲେ ଏସଡିଜେଏମ କୋର୍ଟ
  • ||
  • ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ ପୂର୍ବରୁ ହିଂସା ! ସମିତି ସଭ୍ୟାଙ୍କ ଗାଡି ଜାଳିଦେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • ମହିଳାଙ୍କ ଦେହରେ ନିଆଁ ଲଗାଇ ଦେଲେ ଧରମ ଭାଇ ! ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ବିଲଡର୍ ସଂସ୍ଥାର ଘର ଉପରେ ବୋମାମାଡ, ୩ ଶ୍ରମିକ ଆହତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୩ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୪୮୪କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୦ ହଜାର ଉପରେ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୦୪୮୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୪୪୪୦୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୨ ଲକ୍ଷ ୫୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୩୮୫ ମୃତ
  • ||

ଅନଲାଇନ୍ ସେକ୍ସ ରାକେଟ୍‌ର ପର୍ଦ୍ଦାଫାଶ : ୬ ଯୁବକ ଗିରଫ, ୪ ମହିଳା ଉଦ୍ଧାର

3/03/2020 at 8:57 AM

ଭଦୋଦରା ୩।୩: ଗୁଜୁରାଟ ଭଦୋଦରାରେ ଅନଲାଇନ୍ ସେକ୍ସ ରାକେଟ୍ ର ପର୍ଦ୍ଦାଫାଶ ହୋଇଛି ।  ଭଦୋଦରା ପୋଲିସର ସ୍ପେଶାଲ ଅପରେସନ୍ ଗ୍ରୁପ୍ ଏହି ଆନ୍ତଃ ରାଜ୍ୟ ସେକ୍ସ ରାକେଟ୍ ପର୍ଦ୍ଦାଫାଶ କରିଛି ।  ଘଟଣାରେ ୬ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି । ୪ ଜଣ ମହିଳାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଛି ।

ଏହି ରାକେଟ୍ ଦୁଇଟି ୱେବସାଇଟ୍ ‘Highest Standard Call Girls Escort Service Vadodara’ ଏବଂ ‘Oklute’ ମାଧ୍ୟମରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିଲା । ଦିନରେ ୬ହଜାର ଟଙ୍କା ଏବଂ ରାତିରେ ୧୫ହଜାର ଟଙ୍କାରେ ଏହି ରାକେଟ୍ ସେବା ପ୍ରଦାନ କରୁଥିଲା । ଏଜେଣ୍ଟମାନଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରିବା ପାଇଁ ଏହି ୱେବସାଇଟ୍ ରେ ଫୋନ୍ ନମ୍ବର ମଧ୍ୟ ଦିଆଯାଇଥିଲା ।

ଏହି ୱେବସାଇଟ୍ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ଖବର ପାଇବା ପରେ ସ୍ପେଶାଲ ଅପରେସନ୍ ଗ୍ରୁପ୍ ଛାନଭିନ୍ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା । ଜଣେ ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀ ଗ୍ରାହକ ହୋଇ ଓ୍ବେବସାଇଟ୍ ରେ ଦିଆଯାଇଥିବା ମୋବାଇଲ୍ ନମ୍ବରରେ ଯୋଗାଯୋଗ କରିଥିଲେ । ତାପରେ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ସହ ଏଜେଣ୍ଟ ଜଣଙ୍କ ହୋଟେଲରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା । ଆଗରୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୋଇ ରହିଥିବା ପୋଲିସ ଟିମ୍ ସେଠାରୁ ସେମାନଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା । ସେମାନଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିବା ପରେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଗିରଫ କରାଯାଇଥିଲା ।

ଗିରଫ ଅଭିଯୁକ୍ତମାନେ ହେଲେ ଆମ୍ରେଲିର ନିତିନ ଭାଲା, ଦିଲ୍ଲୀର ସନ୍ଦୀପ କୁମାର, ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶର  ଅରଜନ ରାଜପୁତ, ଭଦୋଦରା ନିବାସୀ ହିରାଗ ପଟେଲ, ମହିସାଗରର ସଞ୍ଜୟ କୁମାର ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ଏବଂ ସୁରଟର ବିନୋଦ ପଟେଲ । ପଞ୍ଜାବର ଅରବିନ୍ଦ ଶର୍ମା ସେଠାରୁ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିଲା ।

ଘଟଣାସ୍ଥଳରୁ ଉଦ୍ଧାର ହୋଇଥିବା ୪ଜଣ ମହିଳାଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ ଗୁଜୁରାଟର ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଅନ୍ୟ ୩ ଜଣ ଅନ୍ୟ ରାଜ୍ୟର ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି । ସେମାନଙ୍କୁ କଣ୍ଟ୍ରାକ୍ଟ ବେସିସ୍ ରେ ନିଯୁକ୍ତି ଦିଆଯାଇଥିଲା । ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଖାଦ୍ୟ, ପାନୀୟ ଏବଂ ରହିବା ପାଇଁ ଘର ଯୋଗାଇ ଦିଆଯାଇଥିଲା ।

   Related Posts