Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ସୁସ୍ଥହେଲେ ଆଉ ୧୦,୩୦୯ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୩୧୧୫ଜଣ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ରବିଚନ୍ଦ୍ରନ ଅଶ୍ବିନ ନିରାଶ, ଏହି ଖେଳାଳି ହେଲେ ‘ଟେଷ୍ଟ କ୍ରିକେଟର୍ ଅଫ୍‌ ଦି ଇୟର’
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୫ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୨୫କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖସୁଛି ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୭୨୯୧ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୨୧୧୯୫୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଖଲ୍ଲିକୋଟ : ଅଟୋକୁ ପଛ ପଟୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ଟ୍ରକ, ଜଣେ ମୃତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ୨୬ ଯାଏଁ ରାଜ୍ୟର କିଛି ସ୍ଥାନରେ କୋହଲା ପାଗ ସହ ବର୍ଷା, ସତର୍କ କଲା ପାଣିପାଗ ବିଭାଗ
  • ||
  • ଲମତାପୁଟ : ପାଡୁଆ ପୋଲିସକୁ ସଫଳତା, ୨୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ
  • ||

ବଲିଉଡ୍‌ରେ ଏହି ୬ ଜଣ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଥିଲେ ଅତ୍ୟଧିକ ମୋଟି, ଏବେ ଓଜନ କମାଇ ହେଲେ ଫ୍ୟାଶନ୍ କ୍ବିନ୍

23/11/2019 at 8:04 PM

ମୁମ୍ବାଇ୨୩/୧୧: ବଲିଉଡ୍‌ର ଏମିତି  କିଛି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ଅଭିନୟ ଜଗତରେ ପାଦ ଥାପିବା ପୂର୍ବରୁ ଅତ୍ୟଧିକ ମୋଟା ଥିଲେ। ବଲିଉଡ୍‌ର ୬ ଜଣ ନାମୀଦାମୀ ଅଭିନେତ୍ରୀ ନିଜର ଶରୀରର ମୋଟାପଣ  ଯୋଗୁଁ ବଲିଉଡ୍‌ରେ ଏଣ୍ଟ୍ରି କରିବା ବହୁତ କଷ୍ଟ ଥିଲା।  କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟରେ ଏହି ୬ ଜଣ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଡାଇଟିଂ ଓ ଜିମ୍‌ରେ କସ୍‌ରତ କରି ବଲିଉଡ୍‌ର ଆଗଧାଡ଼ିର ହିରୋଇନ  ଭାବେ ବିବେଚିତ ହୋଇଛନ୍ତି। ଫିଟ୍‌ ରହିବା ଲାଗି ଏହି ଛଅ ଜଣଙ୍କୁ ବହୁତ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡ଼ିଥିଲା।

ଅଭିନୟ ଜଗତରେ ପାଦ ଥାପିବା ପୂର୍ବରୁ ପରିଣୀତି ଚୋପ୍ରା ବହୁତ ସାଧାସିଧା, ସରଳ ଓ ମୋଟି ମଧ୍ୟ ଥିଲେ। ବଲିଉଡ୍‌ରେ ଏଣ୍ଟ୍ରି ପରେ ପରିଣୀତି ନିଜର ଓଜନ କମାଇ ଥିଲେ। ତାଙ୍କ ଶରୀରର ଓଜନ ପାଖାପାଖି ୮୬ କିଲୋ ଥିଲା। ସେ ଜିମ୍‌ ଓ ଡାଇଟିଂ କରି ପରିଣୀତି ନିଜର ୨୮ କିଲୋ ଓଜନ କମାଇଥିଲେ।

ସେହିପରି ଆଲିୟା ଭଟ୍ଟ ବଲିଉଡ୍‌​‌ରେ ଏଣ୍ଟ୍ରି କରିବା ପୂର୍ବରୁ ତାଙ୍କ ଶରୀରର ଓଜନ ୬୮ କିଲୋ ଥିଲା। ସେ ଡାଇଟିଂ ଓ ଜିମ୍‌ରେ କସ୍‌ରତ କରି ୧୬ କିଲୋ ଓଜନ କମାଇଥିଲେ।

ବଲିଉଡ୍‌ରେ ସଫଳତାର ସ୍ବାଦ ଚାଖିଥିବା ସାରା ଅଲ୍ଲୀ ଖାନ୍‌ ନିଜର ଅଭିନୟ ପାଇଁ ବେଶ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛନ୍ତି। ଫିଲ୍ମରେ ଏଣ୍ଟ୍ରି କରିବା ପୂର୍ବରୁ ତାଙ୍କ ଶରୀରର ଓଜନ ୯୬ କିଲୋ ଥିଲା । କିନ୍ତୁ ସେ ପରିଶ୍ରମ କରି ୩୦ କିଲୋ ଓଜନ କମାଇଥିଲେ।

ସେହିପରି ଭୂମିଙ୍କ ପ୍ରଥମ ଫିଲ୍ମ ‘ଦମ୍‌ ଲଗା କେ ହମେଶା’ ରେ ସେ ବହୁତ ମୋଟା ଥିଲେ। ହେଲେ ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମୟରେ ପରିଶ୍ରମ କରି ଭୂମି ନିଜର ସ୍ଲିମ୍ ଫିଗର ବନେଇଥିଲେ।

ବଲିଉଡ୍‌ର ସୁପରଷ୍ଟାର ଶତ୍ରୁଘ୍ନ ସିହ୍ନାଙ୍କ ଝିଅ ସୋନାକ୍ଷୀ ସିହ୍ନା ୯୦ କିଲୋ ଓଜନ ଥିଲେ। ଫିଲ୍ମରେ ଅଭିନୟ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ସେ ୩୦ କିଲୋ ଓଜନ କମାଇଥିଲେ।

ସୋନମ୍ କପୂର ମଧ୍ୟ ଫିଲ୍ମରେ ଅଭିନୟ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ମୋଟି ଥିଲେ। ଡାଇଟିଂ ଓ ଜିମ୍‌ କରି ସେ ସ୍ଲିମ୍ ଫିଗର ବନେଇ ଥିଲେ।

   Related Posts