Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୮୭ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୩୩୭୧୯୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଓଡିଶା ହାତରୁ ଖସୁଛି ବନ୍ଧୁଗାଁ ବ୍ଲକ, ଲୋଭ ଦେଖାଇ ଗାଁ ଲୋକଙ୍କୁ ନିଜ ଆଡକୁ ଟାଣୁଛି ଆନ୍ଧ୍ର
  • ||
  • ଅଟୋକୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ଯାତ୍ରୀବାହୀ ବସ୍ : ଜଣେ ମୃତ, ୩ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ବାଇକକୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ହାଇଓ୍ୱା, ଆରୋହୀ ମୃତ
  • ||
  • ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଘରୁ ଉଠାଇ ନେଇ ୧୫ ଦିନ ଧରି ଦୁଷ୍କର୍ମ ! ଅଭିଯୁକ୍ତ ଦେଉଥିଲା ହତ୍ୟା ଧମକ, ଫଟୋ ଭାଇରାଲ ନେଇ କରୁଥିଲା ବ୍ଲାକମେଲିଂ…
  • ||
  • ତାତିରୁ ଏବେ ନିସ୍ତାର ନାହିଁ, ଆହୁରି ଛଟପଟ କରିବ ଖରା
  • ||
  • ବାରିପଦା : କୋଭିଡ ନିୟମକୁ ବେଖାତିର, ୫ଟି ଦୋକାନ ସିଲ୍‌
  • ||

ଛିଡ଼ିପାରିଲାନି ଠେଲାବିବାଦ, ଭାଇକୁ ବାଡ଼େଇ ମାରିଦେଲା ଭଉଣୀ

18/01/2019 at 9:07 PM

ଗାଜିଆବାଦ ୧୮/୧- ଠେଲାବିବାଦ ଛିଡ଼ିପାରିଲାନି ବୋଲି ଭାଇକୁ ବାଡ଼େଇ ମାରିଦେଲା ଭଉଣୀ । ଏହିଭଳି ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଘଟିଛି ଗାଜିଆବାଦ ବିଜୟନଗରେ ।

ବିଜୟନଗର ଅଂଚଳରେ ଅଶୋକ ତେଲଭାଜି ଠେଲା ଦୋକାନ ରାସ୍ତା ପାଖରେ ଦେଇ ପରିବାର ଚଳାଉଥିଲେ ।  ଅଶୋକ ଓ ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧୁ ଏହି ଠେଲା ଦୋକାନରୁ ପରିବାର ଚଳାଇବା ସହ ପିଲାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ପାଠ ପଢ଼ାଉଥିଲେ ।  କିନ୍ତୁ ଏହି ଠେଲାଦୋକାନରେ ଭାଗ ବସାଉଥିଲେ ଅଶୋକର ଭଉଣୀ ପୁଷ୍ପା । ସେ ବହୁତ ଲାଭ ହେଉଥିବା କଥା କହି ଭାଇଠାରୁ ଭାଗନେବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଅଶୋକ ଏହି ଠେଲା ଦୋକାନରୁ ଭାଗଦେବାକୁ ମନାକରିଥିବାରୁ ପାଟିତୁଣ୍ଡ ହୋଇଥିଲା ।

ଘଟଣାଦିନ ଅଶୋକ ଓ ମଧୂ ଠେଲାଦୋକାନରେ ତେଲଭାଜି କରି ବିକ୍ରି କରିବା ସମୟରେ କିଛି ଲୋକଙ୍କୁ ଧରି ପହଂଚିଥିଲା ପୁଷ୍ପା । ପୁଷ୍ପା ଓ କିଛିଲୋକ ଅତର୍କିତଭାବେ ଭାଇ ଅଶୋକ ଓ ଭାଉଜ ମଧୂକୁ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲେ । ଏହି ଆକ୍ରମଣରେ ଅଶୋକ ଓ ମଧୂ ଗୁରୁତର ହୋଇଯାଇଥିଲେ । ସ୍ଥାନୀୟଲୋକ ସେମାନଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରି ହସପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ହସପିଟାଲରେ ପହଂଚିଲାବେଳକୁ ଡ଼ାକ୍ତର ମୃତ ଘୋଷଣା କରିଥିଲା । ପୋଲିସ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ପୁଷ୍ପାକୁ ଗିରଫ କରିଛି ଓ ଅନ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଧରିବାକୁ ବିଭିନ୍ନ ଆଡ଼େ ଛାନଭିନ୍ କରୁଛି ।

   Related Posts