Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବୁଧବାରଠୁ କମ୍ପିବ ବିଧାନସଭା, ଅଧିବେଶନ ପୂର୍ବରୁ ରଣନୀତି ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବେ ଶାସକ ଓ ବିରୋଧି
  • ||
  • ଆସୁଛି ବାତ୍ୟା ‘ଜଓ୍ୱାଦ’, ୪ ତାରିଖରେ କରିବ ଲ୍ୟାଣ୍ଡଫଲ
  • ||
  • ଜଗତସିଂହପୁରରେ ‘ସାଗର କବଚ ଓଡି-୨୧’, ସମରାଭ୍ୟାସରେ ସାମିଲ ଭାରତୀୟ ତଟରକ୍ଷୀ ବାହିନୀ ଓ ମେରାଇନ୍ ପୋଲିସ
  • ||

ଭିଲେନ ଭାଉଜ, ନଣନ୍ଦ ଶିବାନୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗରେ ଭାଉଜ ଗିରଫ

15/12/2019 at 1:50 PM

ଟାଙ୍ଗୀ ୧୫।୧୨: ଖୋର୍ଦ୍ଧା ଜିଲ୍ଲା ବାଲୁଗାଁ ଗଙ୍ଗନଗର ଶିବାନୀ ବେହେରା ହତ୍ୟା ଘଟଣାର ଫର୍ଦ୍ଦାଫାଶ ହୋଇଛି । ଶିବାନୀଙ୍କ ଭାଉଜ ହିଁ ପ୍ରକୃତ ହତ୍ୟାକାରୀ ବୋଲି ଖୋର୍ଦ୍ଧା  ଏସ୍.ପି ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି  ।  ନଣନ୍ଦ ଶିବାନୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗରେ ଭାଉଜ କାବେରୀଙ୍କୁ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିଛି । ନଣନ୍ଦ ସହ ଗଣ୍ଡଗୋଳ ପରେ ପ୍ରତିଶୋଧପରାୟଣ ହୋଇ ଏଭଳି ଜଘନ୍ୟ କାଣ୍ଡ ଭିଆଇଥିଲା ଭାଉଜ ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ , ଗତ୧୩ ତାରିଖ ରାତିରେ ନଣନ୍ଦ-ଭାଉଜଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବଚସା ହୋଇଥିଲା । ଆଉ ପ୍ରତିଶୋଧ ନେବାକୁ ଛୁରୀରେ ନଣନ୍ଦର ବେକ କାଟି ହତ୍ୟା କରିଥିଲା । କେବଳ ହତ୍ୟା କରିନଥିଲେ ଭିଲେନ ଭାଉଜ ଏହାକୁ ନାଟକୀୟ ମୋଡ ଦେଇଥିଲେ । ପ୍ରଥମେ  ଏକତରଫା ପ୍ରେମ ବ୍ୟାପାରକୁ ନେଇ ଏହି ଜଘନ୍ୟ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ଘଟିଥିବା ଚର୍ଚ୍ଚା ହୋଇଥିଲା । ପରେ ପୋଲିସ ପୁରା ଘଟଣାର ପର୍ଦ୍ଦାଫାଶ କରିଛି ।

ଭାଉଜ କାବେରୀ ଶିବାନୀଙ୍କ ବଡ ଭାଇକୁପ୍ରେମ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ଏହାକୁ ନେଇ ନଣନ୍ଦ ପୂର୍ବରୁ ଟାହିଟାପରା କରୁଥିଲେ । ଯାହାଫଳରେ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସମ୍ପର୍କ ତିକ୍ତ ଥିଲା । ଆଜି ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ପରେ ପୋଲିସ ଶରତ ମାଝୀ ନାମକ ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ପୋଲିସ ଅଟକ ରଖି ପଚରାଉଚରା କରିଥିଲା । ଯାହାକୁ ଭିଲେନ ଭାଉଜ ଶିବାନୀଙ୍କ ପ୍ରେମିକ ବୋଲି ଦର୍ଶାଇଥିଲେ । ପୋଲିସ ପୁରା ମାମଲାରୁ ପର୍ଦ୍ଦା ହଟାଇଛି ।

   Related Posts