Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଦିଲ୍ଲୀ ପହଞ୍ଚିବ ସିଡିଏସ୍ ବିପିନ ରାୱତଙ୍କ ମରଶରୀର, ମୋଦୀଙ୍କ ସହ ପ୍ରତିରକ୍ଷା ମନ୍ତ୍ରୀ ଦେବେ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳୀ
  • ||
  • ଭଞ୍ଜନଗର : ମାଇକ୍ରୋ କଣ୍ଟେନମେଣ୍ଟ ଜୋନ୍ ହେଲା ଲାଲସିଙ୍ଗି ପଞ୍ଚାୟତର କିଛି ଅଞ୍ଚଳ, କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ ପରେ ପଦକ୍ଷେପ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବିଧାନସଭା ପରେ ସମସ୍ତଙ୍କର ହେବ RTPCR ଟେଷ୍ଟ : ବାଚସ୍ପତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମହାନଦୀରେ କମିଛି ଜଳ ପ୍ରବାହ, ୫୧୬ ଚେକ୍ ଡ୍ୟାମ୍ କରିଛି ଛତିଶଗଡ : ଜଳସମ୍ପଦ ମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମମିତାକୁ ନ୍ୟାୟ ଦେବାକୁ ବିଜେପିର ଦାବି : ବ୍ୟାରିକେଟ୍ ଭାଙ୍ଗି ବିଧାନସଭା ଘେରାଉ ଉଦ୍ୟମ ବେଳେ ଧସ୍ତାଧସ୍ତି, ପୋଲିସର ଲାଠିଚାର୍ଜ
  • ||
  • ଜୟପୁର : ଜୟପୁର ଏସଡିଜେଏମ୍ କୋର୍ଟରେ NIAର ୨ ଜଣିଆ ଟିମ୍, ମାଓ ନେତା ଦୁବାସୀ ଶଙ୍କରକୁ ପଚରାଉଚରା ପାଇଁ ଲୋଡିଲେ ଅନୁମତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବିଜେଡି ଓ ବିଜେପି ବିକ୍ଷୋଭ ପ୍ରସଙ୍ଗ : କଂଗ୍ରେସ ବିଧାୟକ ମହମ୍ମଦ ମୋକିମ କହିଲେ- ଗୋଟିଏ ମୁଦ୍ରାର ଦୁଇ ପାର୍ଶ୍ବ
  • ||
  • ଟାଙ୍ଗୀ : କେନ୍ଦୁଆ ଜଙ୍ଗଲରୁ ମିଳିଲା ଅଜଣା ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ, ମୃତ୍ୟୁର କାରଣ ଅସ୍ପଷ୍ଟ
  • ||
  • ବଡବିଲ : ଶନି ମନ୍ଦିରରୁ ଲୁଟ୍, ଦାନ ବାକ୍ସ ଉଠାଇନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • ନିଶ୍ଚିନ୍ତକୋଇଲି : ଛେଳି ଚୋରକୁ ଛେଚିଲେ ଗାଁ ଲୋକେ, ପୋଲିସର ଜିମାଦେଲେ
  • ||

JIO ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ୫,୬୫୫.୭୫କୋଟି ଟଙ୍କା ନିବେଶ କରିବେ Silver lake

4/05/2020 at 2:32 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୪।୫: ଫେସ୍‌ ବୁକ୍‌ ପରେ ଜିଓ ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ନିବେଶ ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି ସିଲଭର ଲେକ୍‌। ଜିଓ ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ଘରୋଇ ଇକ୍ୱିଟି ଫାର୍ମ ସିଲଭର ଲେକ୍‌ ୭୫୦ ମିଲିୟନ ଡଲାର ଅର୍ଥାତ ୫,୬୫୫.୭୫କୋଟି ଟଙ୍କା ନିବେଶ କରିବେ। ଏହି ନିବେଶ ପରେ ରିଲାଏନ୍ସ ଜିଓ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ଭାଲ୍ୟୁ ୪.୯ ଲକ୍ଷ କୋଟି ଟଙ୍କା ହୋଇଯିବ। ଜିଓ ପ୍ଲାଟଫର୍ମର ୧.୧୫ ପ୍ରତିଶତ ଇକ୍ୱିଟି ସିଲଭର ଲେକ୍‌ କ୍ରୟ କରିବାକୁ ଥିବା ବେଳେ ୧୨.୫ ପ୍ରତିଶତ ପ୍ରିମିୟମ ଦରରେ ଏହି କିଣାବିକା ହେବ ବୋଲି ମିଡିଆ ରିପୋର୍ଟସରୁ ଜଣାପଡିଛି।

ଆମେରିକୀୟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ କମ୍ପାନୀ ଫେସବୁକ୍ ଇନଙ୍କ୍ ଜିଓ ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ନିବେଶ କରିବାର ୨ ସପ୍ତାହ ପୁରଣ ନ ହେଉଣୁ ପୁଣି ଏକ ବଡ କାରବାର ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଫେସବୁକ୍‌ ରିଲାଏନ୍ସ ଜିଓଙ୍କ ପାଖାପାଖି ୧୦ ପ୍ରତିଶତ ସେୟାର ଲାଗି ୫.୭ବିଲିୟନ ଡଲାର ଅର୍ଥାତ ୪୩, ୫୭୪ କୋଟି ଟଙ୍କାରେ କ୍ରୟ କରିବା ଲାଗି ନିଷ୍ପତ୍ତି ହୋଇଥିବା ବେଳେ ସିଲଭର ଲେକ୍‌ଙ୍କ ନିବେଶ ଘୋଷଣା ନିଶ୍ଚିତ ଏକ ଶୁଭ ଖବର ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି।

ବୈଶ୍ୱିକ୍ ଟେକ୍ନୋଲଜି କମ୍ପାନୀମାନଙ୍କରେ ସିଲଭର ଲେକ୍‌ଙ୍କ ନିବେଶ ତାଙ୍କୁ ଜଣେ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଅଂଶୀଦାର ଭାବେ ପରିଚିତ କରିଛି। ଏଥିରେ ଭାରତୀୟ କମ୍ପାନୀଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର ସମ୍ପୃକ୍ତି ଦେଶର ଡିଜିଟାଲ ଟେକ୍ନୋଲଜିକୁ ଏକ ନୂଆ ଦିଗନ୍ତ ସହ ପରିଚିତ କରାଇବ ବୋଲି ରିଲାଏନ୍ସ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିଜ୍ ଚେୟାମ୍ୟାନ ମୁକେଶ ଅମ୍ବାନୀ ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି।  

   Related Posts