Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ୭ ଦିନିଆ ରିମାଣ୍ଡରେ ଯିବ ଗ୍ୟାଙ୍ଗଷ୍ଟର ହାଇଦର, ଅନୁମତି ଦେଲେ JMFC
  • ||
  • ICSE ଦଶମ ଏବଂ ଦ୍ବାଦଶ ପରୀକ୍ଷା ସ୍ଥଗିତ
  • ||
  • ଭାରତ ଆସିବ ପଳାତକ ନିରବ ମୋଦି, ଅନୁମତି ଦେଲେ ବ୍ରିଟେନ୍‌ ଗୃହ ମନ୍ତ୍ରଣାଳୟ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ଶ୍ବଶୁର ଘର ପଛପଟୁ ଜ୍ବାଇଁଙ୍କ ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ ଠାବ, ଆସିଥିଲେ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ମନାଇବାକୁ
  • ||
  • ବାଲିପାଟଣା : ମାତ୍ର ୮ଶହ ଟଙ୍କା ଉଧାର ପାଇଁ ଗଲା ଜୀବନ, ମହିଳା ମଣ୍ଡଳ ସଭାନେତ୍ରୀଙ୍କ ପୁଅ ମାଡରେ ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ପୂର୍ବତନ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ହରସିମରତ କୌର ବାଦଲ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ସଂକ୍ରମଣ ଆଗକୁ ଆହୁରି ବଢି ବଢି ଚାଲିବ – ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ
  • ||
  • ଗୀତିକାର ପଣ୍ଡିତ କିରଣ ମିଶ୍ରଙ୍କ ଦେହାନ୍ତ: ୧୫ ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ନେଇଥିଲେ ଭ୍ୟାକସିନ୍
  • ||
  • ଦ୍ୱିତୀୟ ଥର ପାଇଁ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ହେ​‌ଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ବି. ଏସ୍‌. ୟେଦିୟୁରପ୍ପା, କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବେ ନେଇଥିଲେ ଭ୍ୟାକସିନ୍‌
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଭୁବନେଶ୍ବର UPDରେ ଜାରି ହେବ ୧୪୪ ଧାରା, ୨୭ଟି ସ୍ଥାନରେ ମୁତୟନ ହେବେ ବ୍ୟାପକ ପୋଲିସ
  • ||

ଏହି ସାଂଘାତିକ କାରଣ ଯୋଗୁଁ ” ସିଲସିଲା ବଦଲତେ ରିସ୍ତୋଁ କା “ରୁ ବିଦାୟ ନେଲେ ନାୟିକା ଦୃଷ୍ଟି, ଜାଣିଲେ ହେବେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ

3/11/2018 at 5:50 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୩/୧୧ : ଲୋକପ୍ରିୟ ଟିଭି ସିରିଏଲ “ସିଲସିଲା ବଦଲତେ ରିସ୍ତୋଁ କା” ର ମୁଖ୍ୟ ନାୟିକା ଦୃଷ୍ଟି ଧାମୀ ଏହି ସିରିଏଲରୁ ବିଦାୟ ନେଉଥିବା କହିଛନ୍ତି | ଏହି ଘୋଷଣା କରି ସେ ନିଜ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ମନ ଭାଙ୍ଗିଦେଇଛନ୍ତି  ନିଶ୍ଚୟ | ସିରିଏଲକୁ ଓ ତାଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନକୁ ନେଇ ଦର୍ଶକ ମହଲରେ ଚର୍ଚ୍ଚା ଓ ଟିପ୍ପଣୀ ଯୋଗୁଁ ସେ ଏଭଳି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛନ୍ତି | ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ସିରିଏଲ ତାଙ୍କ ସହ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିବା ଅଭିନେତା ଶକ୍ତି ଅରୋରାଙ୍କ ସହିତ ପରକୀୟା ପ୍ରୀତି ଚାଲିଥିବା ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା ଜୋର ଧରିଛି |

ଅପରପକ୍ଷରେ ସିରିଏଲ ପ୍ରଯୋଜକ ସଞ୍ଜୟ ୱାଧୱା ଏନେଇ ନିଜର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ରଖିଛନ୍ତି | ସେ କହିଛନ୍ତି ଦୃଷ୍ଟି ମା ଭୂମିକାରେ ଭଲ ଅଭିନୟ କରିପାରୁନାହାନ୍ତି | ସେଥିପାଇଁ ସେ ସିରିଏଲରୁ ବିଦାୟ ନେଇଛନ୍ତି | ୨୦୧୬ ମସିହାରେ ପ୍ରସାରଣ ହୋଇଥିବା “ଏକ ଥା ରାଜା ଏକ ଥା ରାଣୀ” ରେ ମଧ୍ୟ ସେଇ ସମାନ ଅସୁବିଧା ପାଇଁ ସେ ସିରିଏଲ ଛାଡିଦେଇଥିଲେ | ସେ ଭୂମିକା ପାଇଁ ବିଲକୁଲ ଫିଟ ନୁହନ୍ତି ବୋଲି ପ୍ରଯୋଜକ କହିଛନ୍ତି | ସିରିଏଲ ଅଭିନେତାଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର ଅନ୍ତରଙ୍ଗ ମୁହୂର୍ତ୍ତ ଏବଂ ପରକୀୟା ପ୍ରୀତି ସିରିଏଲ ଛାଡିବା ପାଇଁ ଦାୟୀ ନୁହେଁ ବୋଲି ମଧ୍ୟ ସେ କହିଛନ୍ତି | 

ସଞ୍ଜୟ ଆହୁରି କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଲୋକେ ଦୃଷ୍ଟିଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ କଣ କହୁଛନ୍ତି କଣ ନାଇଁ ସେ ନେଇ ତାଙ୍କର କିଛି ଯାଏଆସେ ନାଇଁ | ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ମଧ୍ୟ କିଏ କଣ କହୁଛି ତାଗୁ ମଧ୍ୟ ସେ ବିଚାରକୁ ନେଉନାହାଁନ୍ତି । ଲୋକେ ଠିକ ଜାଣିପାରିବେ କିଏ କଣ ଲୋକେ ଜାଣିପାରିବେ କିଏ ଠିକ କିଏ ଭୁଲ | ତେବେ କେବଳ ଏହି ସିରିଏଲ ବା ଯୋଡିକୁ ନେଇ ନୁହଁ ବରଂ ସବୁ ସିରିଏଲରେ ନାୟକ ନାୟିକାଙ୍କୁ ନେଇ ଦର୍ଶକଙ୍କ ମତାମତ ଭିନ୍ନଭିନ୍ନ ରହେ |

ଭବିଷ୍ୟତରେ ସଞ୍ଜୟ କୋଉ ସିରିଏଲର ପ୍ରଯୋଜନା କଲେ ପୁଣି ଦୃଷ୍ଟିଙ୍କୁ ନାୟିକା ଭାବେ ନେବେ ବୋଲି ସ୍ପଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି | ତାଙ୍କ ବଦଳରେ ଆଉ କାହାକୁ ସେ ନାୟିକା ଭୂମିକାରେ ପସନ୍ଦ କରିବେନି ବୋଲି କହିଛନ୍ତି | ସେ ଜଣେ ବହୁତ ଭଲ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଏବଂ ଏଥିରେ କୌଣସି ସନ୍ଦେହ ନାହିଁ ବୋଲି ସଞ୍ଜୟ କହିଛନ୍ତି |

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଦୃଷ୍ଟି ସିରିଏଲ ଛାଡିବାପରେ ଆଉ ଜଣେ ଅଭିନେତା ଅଭିନବ ଶୁକ୍ଳା ମଧ୍ୟ ସିରିଏଲ ଛାଡିଛନ୍ତି । ତେବେ ଏହା ପଛର କାରଣ ଏଯାଏଁ ଜଣାପଡୁନି । ଅଭିନବ ଭିଲେନ ଭୂମିକା ନିର୍ବାହ କରୁଥିଲେ ।  ସିରିଏଲରେ ନନ୍ଦିନୀ ଭୂମିକାରେ ଦୃଷ୍ଟି ଅଭିନୟ କରୁଥିବାବେଳେ କୁନାଲ ଭୂମିକାରେ ଶକ୍ତି ଆରୋରା ଅଭିନୟ କରୁଥିଲେ । ସେହିଭଳି ରାଜଦୀପ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନବ ଅଭିନୟ କରୁଥିଲେ ।

   Related Posts