Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପରିବାର ପାଇଁ ଏତିକି ସମ୍ପତ୍ତି ଛାଡି ଯାଇଛନ୍ତି କଂଗ୍ରେସର ଚାଣକ୍ୟ ଅହମଦ ପଟେଲ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୬ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୧୬୮୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୭୩୦ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୩୧୬୦୦୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଦ୍ୱିତୀୟ AIIMS ପ୍ରତିଷ୍ଠା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତାବ, କେନ୍ଦ୍ର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସଚିବଙ୍କୁ ଚିଠି ଲେଖିଲେ ମୁଖ୍ୟ ଶାସନ ସଚିବ
  • ||
  • ପୁରୀ : ବାହାର ଭକ୍ତଙ୍କୁ ପୁରୀ ମନା, ନାଗାର୍ଜୁନ ବେଶ ପାଇଁ ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରଶାସନର କଟକଣା
  • ||
  • ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ଓଡିଶା ବନୀକରଣ ଅତିରିକ୍ତ ପିସିସିଏଫ୍, ଭୁବନେଶ୍ବରର ୫ଟି ଓ ମୁମ୍ବାଇ ଏବଂ ପୁନେର ୭ଟି ସ୍ଥାନରେ ଚଢାଉ
  • ||
  • କଂଗ୍ରେସର ବରିଷ୍ଠ ନେତା ଅହମଦ ପଟେଲଙ୍କ ପରଲୋକ : କରୋନାରେ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇ ଚାଲିଥିଲା ଚିକିତ୍ସା
  • ||
  • Snack Video ସମେତ ପୁଣି ୪୩ଟି ମୋବାଇଲ୍‌ ଆପ୍‌ ବ୍ୟାନ୍‌ କଲେ ଭାରତ ସରକାର
  • ||

ରୋହିତଙ୍କ ଦୁର୍ବଳତାର ଫାଇଦା ଉଠାଇବ ଦିଲ୍ଲୀ କ୍ୟାପିଟାଲ୍ସ, କ୍ୱାଲିଫାୟର ମ୍ୟାଚ୍ ପୂର୍ବରୁ ଏପରି କାହିଁକି କହିଲେ ଶିଖର ଧାଓ୍ୱନ…

5/11/2020 at 5:13 PM

ଦୁବାଇ, ୦୫୧୧ଦିଲ୍ଲୀ କ୍ୟାପିଟାଲ୍ସ ଆଇପିଏଲର ପ୍ରଥମ କ୍ୱାଲିଫାୟରରେ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସର ଅଧିନାୟକ ରୋହିତ ଶର୍ମାଙ୍କୁ ଅଡୁଆରେ ପକାଇବାକୁ ପ୍ରୟାସ କରିବ । ଏଥିପାଇଁ କୌଣସି ସୁଯୋଗକୁ ହାତଛଡା କରିବ ନାହିଁ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ଦିଲ୍ଲୀର ଓପନିଂ ବ୍ୟାଟସମ୍ୟାନ୍ ଶିଖର ଧାଓ୍ୱନ ।

ଧାଓ୍ୱନ ଓ ରୋହିତ ହେଉଛନ୍ତି ଭାରତୀୟ ଦଳର ସବୁଠାରୁ ସଫଳ ଓପନିଂ ଯୋଡି । ତେବେ ଧାଓ୍ୱନ ଏକ ଭିଡିଓ କନଫରେନ୍ସିଂରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ରୋହିତ ଜଣେ ଆକର୍ଷଣୀୟ ବ୍ୟାଟସମ୍ୟାନ୍ । ଏପରିକି ସେ ରୋହିତଙ୍କୁ ଶୁଭକାମନା ଜଣାଇଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଏବେ ରୋହିତ ବିପକ୍ଷ ଦଳରେ ରହିଛନ୍ତି ।

ସେ ଆହୁରି କହିଛନ୍ତି ଯେ, ରୋହିତଙ୍କ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ କିପରି ରହିବ ତାହା ଉପରେ ଫୋକସ କରାଯିବ । ବିପକ୍ଷ ଟିମ୍ ଭାବେ ଏସବୁ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଧ୍ୟାନ ରଖିବା ଉଚିତ । ରୋହିତ ଆଘାତଜନିତ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକୁଳିଛନ୍ତି । ଏହାର ଫାଇଦା ନେବାକୁ ଦିଲ୍ଲୀ ଚେଷ୍ଟା କରିବ ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ, ରୋହିତ ଆଘାତ ଜନିତ କାରଣ ପାଇଁ ୪ଟି ମ୍ୟାଚରୁ ବାହାରେ ଥିଲେ । ତେବେ ହାଇଦ୍ରାବାଦ ବିପକ୍ଷ ମ୍ୟାଚରେ ସେ ପଡିଆକୁ ଓହ୍ଲାଇଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଏହି ମ୍ୟାଚରେ ସେ ମାତ୍ର ୪ ରନ୍ କରିପାରିଥିଲେ ।

   Related Posts