Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

କିଆରା ଆଡଭାନୀଙ୍କୁ ନୁହେଁ, ଏହି ବିବାହିତା ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ମଲହୋତ୍ରା

13/06/2021 at 3:30 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୩/୦୬: ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ମଲହୋତ୍ରାଙ୍କର ଅନେକ ଫ୍ୟାନ୍ସ ଅଛନ୍ତି। ସିଦ୍ଧାର୍ଥଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍ସମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବିଶେଷକରି ଝିଅମାନଙ୍କର ତାଲିକା ବହୁତ ଲମ୍ବା, କିନ୍ତୁ ଅଭିନେତା ନିଜେ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ କରୀନା କପୁର ଖାନଙ୍କର ଜଣେ ବଡ଼ ଫ୍ୟାନ୍ ।

 कियारा आडवाणी से नहीं, इस शादीशुदा एक्ट्रेस से शादी करना चाहते हैं सिद्धार्थ मल्होत्रा

ବଲିଉଡର ଯୁବ ତଥା ସୁନ୍ଦର ଅଭିନେତା ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ମଲହୋତ୍ରାଙ୍କ ଉପରେ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଝିଅ ନିଜର ହୃଦୟ ହାରି ବସିଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଅଭିନେତା କରୀନା କପୁରଙ୍କ ଦିବାନା ଏବଂ ସେ ନିଜେ ଏକ ଇଣ୍ଟରଭ୍ୟୁରେ ଏହା ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି। ଅଭିନେତ୍ରୀ କରୀନା କପୁର ଖାନଙ୍କର ସାଧାରଣ ଜନତାଙ୍କ ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଫିଲ୍ମ ଷ୍ଟାର ସମେତ କୋଟି କୋଟି ଫ୍ୟାନ୍ସ ଅଛନ୍ତି। ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ଶ୍ରେଷ୍ଠ ଅଭିନେତ୍ରୀ ତାଲିକାରେ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ କରାଯାଇଛି ।

ନିକଟରେ ଏକ ଇଣ୍ଟରଭ୍ୟୁରେ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ମଲହୋତ୍ରା ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ଯେ ସେ କରୀନା କପୁର ଖାନଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି। ସିଦ୍ଧାର୍ଥ କରୀନାଙ୍କର ଜଣେ ବଡ଼ ଫ୍ୟାନ୍ । ଇଣ୍ଟରଭ୍ୟୁ ସମୟରେ ସିଦ୍ଧାର୍ଥଙ୍କୁ ପଚରାଯାଇଥିଲା, ‘ତୁମେ କେଉଁ ଅଭିନେତାଙ୍କୁ ତୁମର ଭାଇ ଭାବରେ ଦେଖିବାକୁ ଚାହୁଁଛ?’ ତେଣୁ ଏହି ପ୍ରଶ୍ନ ଉପରେ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ସୈଫ ଅଲି ଖାନଙ୍କ ନାମ ନେଇଛନ୍ତି।

ଏହା ପରେ ସିଦ୍ଧାର୍ଥଙ୍କୁ ପଚରାଯାଇଥିଲା ଯେ ଆପଣ କେଉଁ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ସେ ତୁରନ୍ତ କରିନା କପୁର ଖାନଙ୍କ ନାମ ନେଇଛନ୍ତି। ସିଦ୍ଧାର୍ଥ କରୀନାଙ୍କର ଜଣେ ବଡ଼ ଫ୍ୟାନ୍ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି । କରୀନା ସିଦ୍ଧାର୍ଥଙ୍କ ୨୦୧୫ରେ ଫିଲ୍ମ ‘ବ୍ରଦର୍ସ’ରେ ଏକ ଆଇଟମ୍ ଗୀତ କରିସାରିଛନ୍ତି ।

   Related Posts