Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବୌଦ୍ଧ : ହାଇଓ୍ୱାକୁ ପଛ ପଟୁ ପିଟିଲା ଯାତ୍ରୀବାହୀ ବସ୍, ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ ୪୦ ଯାତ୍ରୀ
  • ||
  • ଫେବୃଆରୀ ପାଇଁ କୋଭିଡ୍ ଗାଇଡ୍ଲାଇନ୍: ଏବେ ସିନେମା ହଲ୍ରେ ବସି ପାରିବେ ୫୦%ରୁ ଅଧିକ ଦର୍ଶକ, ସଭିଙ୍କ ପାଇଁ ଖୋଲିଲା ସ୍ଵିମିଂ ପୁଲ୍
  • ||
  • ଜାମିନ ସତ୍ତ୍ଵେ ଜେଲ୍‌ରେ ରହିବେ ପାଠକ ବାପ-ପୁଅ
  • ||
  • ପାଠକ ବାପ-ପୁଅଙ୍କୁ ମିଳିଲା ଜାମିନ‌
  • ||
  • ବିସିସିଆଇର ଘୋଷଣା-ଫେବୃଆରୀ ୧୮ରେ ଚେନ୍ନାଇରେ ହେବ ଆଇପିଏଲ ୨୦୨୧ ପାଇଁ ଖେଳାଳିଙ୍କ ନିଲାମୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ‘ପରୀକ୍ଷା ଦର୍ପଣ’ ପୁସ୍ତକ ଉନ୍ମୋଚିତ, ମାଟ୍ରିକ୍ ପରୀକ୍ଷାର୍ଥୀ ହେବେ ଉପକୃତ
  • ||
  • ଜି.ଉଦୟଗିରି : ବାଇକ୍-ଅଟୋ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା : ଜଣେ ମୃତ, ତିନି ଗୁରୁତର
  • ||

‘ମିଠି ଛୁରି’ ରଶ୍ମି ଦେଶାଇଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ଚାହାନ୍ତି ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଶୁକ୍ଳା! ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ୍‌

5/02/2020 at 10:32 AM

ମୁମ୍ବାଇ୫|୨:ରଶ୍ମି ଦେଶାଇ ଏବଂ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଶୁକ୍ଳାଙ୍କ ଅନ୍‌ସ୍କ୍ରିନ୍‌ କେମିଷ୍ଟ୍ରି ଦର୍ଶକ ବେଶ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି। ତେବେ ଉଭୟ ଏଥର କଲର୍ସ ଚ୍ୟନାଲରେ ପ୍ରସାରିତ ହେଉଥିବା ଲୋକପ୍ରିୟ ରିୟାଲିଟି ଶୋ’ ‘ବିଗବସ୍-୧୩’ରେ ପ୍ରତିଯୋଗୀ ଭାବେ ଭାଗ ନେଇଛନ୍ତି। ଅଧିକାଂଶ ସମୟ ଏହି ଶୋ’ ବିବାଦରେ ଥାଏ। ହେଲେ ଲୋକେ ଏହି ଶୋକୁ ଦେଖିବା ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି। ସେଥିପାଇଁ ତ ଏହି ଶୋ’ର ଟିଆରପି ସବୁବେଳେ ଅଧିକ ରହେ।

“ଦିଲ ସେ ଦିଲ ତକ” ଧାରାବାହିକରେ କଳାକାର ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଶୁକ୍ଲା ଓ ରଶ୍ମୀ ଦେଶାଇଙ୍କୁ ଅନେକ ଲୋକପ୍ରିୟତା ମିଳିଥିଲା। ଏହି ଧାରାବାହିକ ଉଭୟଙ୍କ ପାଇଁ ହିଟ୍‌ ହୋଇଥିଲା। ଦର୍ଶକ ଏହି ଯୋଡିକୁ ଏବେ ରିଆଲିଟି ଶୋରେ ଦେଖିବା ମଧ୍ୟ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି। ପ୍ରଥମେ ‘ବିଗବସ ୧୩’ରେ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଶୁକ୍ଲା ଓ ରଶ୍ମୀ ଦେଶାଇଙ୍କର କେବଳ ଝଗଡା ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଥିଲା । ହେଲେ ଏବେ ଏମାନଙ୍କର  ପ୍ରେମ ଭରା ଝଗଡା ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି। ଏକ ଏପିସୋଡ୍‌ରେ ରଶ୍ମିଙ୍କୁ କାନ୍ଦିବାର ଦେଖି ସିର୍ଦ୍ଧାର୍ଥ ମଧ୍ୟ ଭାବୁକ ହୋଇଯାଇଥିଲେ ଓ ନିଜ ହାତରେ ରଶ୍ମିଙ୍କୁ ପାଣି ପିଆଇଥିଲେ।

ନିକଟରେ ବିଗ୍‌ବସ୍‌ର ଏକ ପ୍ରମୋ ଭିଡିଓ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି, ଯେଉଁଥିରେ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଶୁକ୍ଳା କଥା କଥାରେ ରଶ୍ମିଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ଇଙ୍ଗିତ କରିଛନ୍ତି। ଏହି ପ୍ରମୋ ଭିଡିଓ ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି। ଏହା ସହ ଭିଡିଓରେ ରଶ୍ମି ଅରହାନଙ୍କ ସହିତ ନିଜର ବ୍ରେକଅପ୍‌ ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି । ଏହି ଭିଡିଓରୁ ଜଣାପଡୁଛି ଯେ ଏବେ ରଶ୍ମୀ ଓ ସିଦ୍ଧାର୍ଥଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସବୁ ଠିକ୍‌ ହେବାରେ ଲାଗିଛି।

 

   Related Posts