Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପୁଣି ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ ଏକ ନମ୍ବର, ଲୋକପ୍ରିୟ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ତାଲିକାର ଶୀର୍ଷରେ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୫୦ କୋଭିଡ୍ ସଂକ୍ରମିତ, ୩୩୪୩୦୦ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଜଣେ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୯୦୫ ଛୁଇଁଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : କଳିଙ୍ଗ ଝୋଟ କାରଖାନାରେ ଅଘଟଣ, ମେସିନରେ ଚାପି ହୋଇ ଶ୍ରମିକ ମୃତ
  • ||
  • ଭଞ୍ଜନଗର : ଘରୋଇ କଳି ହେଲା କାଳ, ଦାଦାର ଛୁରାମାଡ଼଼ରେ ଝିଆରୀ ଆହତ
  • ||
  • ପୁରୀ : ଆଜି ଶ୍ରୀଜିଉଙ୍କ ଦର୍ଶନ ବନ୍ଦ, ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ଭିତରେ ଓ ବାହାରେ କରାଯାଉଛି ସାନିଟାଇଜ୍
  • ||
  • ବ୍ରିଜରେ ଝୁଲିଛି ଯାତ୍ରୀବାହୀ ବସ୍‌, ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ ୫୦ରୁ ଅଧିକ ଯାତ୍ରୀ
  • ||
  • ଆଜିଠୁ ଖୋଲିଲା ଭିତରକନିକା, କୁମ୍ଭୀର ଗଣନା ପାଇଁ ଗତ ୧୫ ତାରିଖଠାରୁ ବନ୍ଦ ଥିଲା ଜାତୀୟ ଉଦ୍ୟାନ
  • ||

ଗରିବ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ବିନା କାରଣରେ ପିଟିଲେ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଶୁକ୍ଳା : ଭାଇରାଲ୍ ହେଉଛି ଅଭିନେତାଙ୍କ ଭିଡିଓ

13/12/2020 at 9:37 AM

ମୁମ୍ବାଇ ୧୩/୧୨: ବିଗ୍ ବସ୍ ଫେମ୍ ଅଭିନେତା ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଶୁକ୍ଳାଙ୍କ ଏକ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ୍ ହେଉଛି। ଭିଡିଓ ରେକର୍ଡ଼ କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ସିଦ୍ଧାର୍ଥଙ୍କ ଉପରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ ଯେ ସେ କୌଣସି ଜଣେ ଗରିବ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ବିନା କାରଣରେ ପିଟୁଛନ୍ତି ଏବଂ ମଦ ପିଇ ଗାଡ଼ି ଚଲାଉଛନ୍ତି। ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଏହାର ଉତ୍ତରରେ କହୁଛନ୍ତି ଯେ ପ୍ରଥମେ ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି ତାଙ୍କୁ ଛୁରୀ ଦେଖାଇଥିଲେ। ଭିଡିଓରେ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଶୁକ୍ଳା ଭିଡିଓ ରେକର୍ଡ଼ କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କଠୁ ଭିଡିଓ କ୍ୟାମେରା ଛଡ଼ାଇବାକୁ ଉଦ୍ୟମ କରୁଥିବା ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି।

ଏହି ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି ଏବଂ ଏହାର ଆଧାରରେ ସିଦ୍ଧାର୍ଥଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଏହି ଅଭିଯୋଗ ଲଗାଯାଉଛି ଯେ ସେ କେବଳ ମଦ ପିଇ ଗାଡ଼ି ଚଲାଉ ନାହାନ୍ତି ବରଂ ଜଣେ ଗରିବ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ବିନା କାରଣରେ ମାଡ଼ ମାରୁଛନ୍ତି। ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ ଏହି ଭିଡିଓ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଶୁକ୍ଳାଙ୍କ ମିଡନାଇଟ୍ ବାର୍ଥଡେ ପାର୍ଟି ପରର। ଏହି ଭିଡିଓ ଅସଲି କି ନକଲି ତାହା ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଜଣାଯାଇନାହିଁ। ଏହା ସହିତ ଏହି ମାମଲାରେ ଏବେ ସୁଦ୍ଧା ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଶୁକ୍ଳାଙ୍କ ତରଫରୁ କୌଣସି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଆସିନାହିଁ।

ଟିଭି ଅଭିନେତା ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଶୁକ୍ଳା ନିକଟରେ ନିଜର ୪୦ତମ ଜନ୍ମଦିନ ପାଳନ କରିଛନ୍ତି। ବିଗ୍ ବସ୍ ଜିତିବା ପରଠୁ ସିଦ୍ଧାର୍ଥଙ୍କ ଲୋକପ୍ରିୟତା ବହୁତ ବଢ଼ିଯାଇଛି। ସେହି ଶୋ ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ଶେହନାଜ ଗିଲ୍ ଭଳି ନୂଆ ଏବଂ କ୍ୟୁଟ୍ ସାଙ୍ଗ ମିଳିଯାଇଥିଲେ। ଏବର୍ଷ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଶୁକ୍ଳା ନିଜ ଜନ୍ମଦିନ ଶେହନାଜ ଗିଲ ଏବଂ ନିଜର କିଛି ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହ ସେଲିବ୍ରେଟ୍ କରିଛନ୍ତି। ଶେହନାଜ ତାଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନକୁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ମଜାଳିଆ ଏବଂ ଚମତ୍କାର କରି ଦେଇଥିଲେ।

ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ସିଦ୍ଧାର୍ଥଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନର କେତେକ ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ଭାଇରାଲ୍ ହେଉଛି। ଗୋଟିଏ ଭିଡିଓ​‌ରେ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଶୁକ୍ଳା ନିଜ ବାର୍ଥଡେ କେକ୍ କାଟୁଛନ୍ତି। ସେଠାରେ ଥିବା ତାଙ୍କ ସାଙ୍ଗମାନେ ତାଙ୍କ ପାଇଁ ବାର୍ଥଡେ ଗୀତ ଗାଉଛନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ଶେହନାଜ ଗିଲ ସବୁଠୁ ଜୋରରେ ଗୀତ ଗାଉଛନ୍ତି।

   Related Posts