Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଜଣେ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୯୦୧ ଛୁଇଁଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୩୪ କୋଭିଡ୍ ସଂକ୍ରମିତ, ୩୩୩୪୪୪ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଲକ୍ଷ୍ନୌ : ଟ୍ରାକ୍‌ରୁ ଖସିଲା ଟ୍ରେନ୍‌, ଶହିଦ ଏକ୍ସପ୍ରେସ୍‌ର ୨ଟି ବଗି ଲାଇନ୍‌ଚ୍ୟୁତ
  • ||
  • କେନ୍ଦୁଝର : ସ୍ତ୍ରୀକୁ ପିଟିପିଟି ମାରିଦେଲା ସ୍ବାମୀ, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଅଟକ
  • ||
  • ଖସୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍‌, ଦେଶରେ ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୧୩,୭୮୮ କୋଭିଡ଼ ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ବିଶିଷ୍ଟ ଶ୍ରମିକ ନେତା ଲଳିତ ନାୟକଙ୍କ ପରଲୋକ
  • ||
  • କେନ୍ଦୁଗୁଡ଼ା ଘାଟିରେ ଓଲଟିଲା ଟୁରିଷ୍ଟ ବସ୍ : ଜଣେ ମୃତ , ୧୦ ରୁ ଅଧିକ ଆହତ
  • ||

ପୋଷ୍ଟିଂ ବଦଳରେ ଶାରିରୀକ ସଂପର୍କ ! ମହିଳା କନେଷ୍ଟବଳଙ୍କ ଉପରେ ଚାପ ପକାଉଛନ୍ତି ସବ୍ ଇନ୍ସପେକ୍ଟର

13/12/2019 at 9:53 AM

ପାଟଣା ୧୩।୧୨: ବିହାର ପାଟଣାରେ ସବ୍ ଇନ୍ସପେକ୍ଟରଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଯୌନ ଶୋଷଣ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି ମହିଳା କନେଷ୍ଟବଳ ।  ଡୁମରାଓ ସ୍ଥିତ ବିଏମପି-୪ର ଏସଆଇ ସତ୍ୟନ୍ଦ୍ର ପ୍ରସାଦଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଯୌନ ଶୋଷଣ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । ଭଲ ପୋଷ୍ଟିଂ ଏବଂ ଅନ୍ୟନ୍ୟା ସୁବିଧା ସୁଯୋଗ ଯୋଗାଇଦେବା ବଦଳରେ ମହିଳା କନେଷ୍ଟବଳଙ୍କୁ ଶାରିରୀକ ସଂପର୍କ ରଖିବା ପାଇଁ ଚାପ ପକାଉଥିବା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ମହିଳା କର୍ମଚାରୀ । ଏସଆଇଙ୍କ ମହିଳା କନେଷ୍ଟବଳଙ୍କ ସହ ଅଶ୍ଳୀଳ କଥାବାର୍ତ୍ତାର ଅଡିଓ ମଧ୍ୟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା । ଅଡିଓରେ ଏସଆଇ ତାଙ୍କ ପଦର ଅପବ୍ୟବହାର କରି ମହିଳା କନେଷ୍ଟବଳଙ୍କ ଉପରେ ଶାରିରୀକ ସଂପର୍କ ରଖିବାକୁ ଚାପ ପକାଉଥିବା ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିଛି ।

ପୋଲିସ କର୍ମଚାରୀ ସଂଘ ଏ ନେଇ ଡିଜିପିଙ୍କ ନିକଟରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛି । ସଂଘ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ଦାବି କରିଛନ୍ତି ଯେ, ଏସଆଇଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିବା ସହ ବହିସ୍କୃତ କରାଯାଉ । ସେ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଯେତେବେଳେ ମହିଳା କନେଷ୍ଟବଳ ଜଣଙ୍କ ତାଙ୍କ କଥାରେ ରାଜି ହୋଇନଥିଲେ ସେ ତାଙ୍କର ଅନୁପସ୍ଥିତି ଦେଖାଇ ତାଙ୍କୁ ନିଲମ୍ବିତ ମଧ୍ୟ କରିଦେଇଥିଲେ ।

ସଂଘ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ମହିଳା କନେଷ୍ଟବଳ ଏବଂ ଏସଆଇଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ହୋଇଥିବା ବାର୍ତ୍ତାଳପର ଅଡିଓ ଡିଜିପିଙ୍କୁ ପ୍ରଦାନ କରିଛନ୍ତି । ସଂପୃକ୍ତ ଏସଆଇ ଜଣଙ୍କ ମହିଳା କନେଷ୍ଟବଳଙ୍କୁ ଶାରିରୀକ ସଂପର୍କ ରଖିବା ପାଇଁ ଚାପ ପକାଇବା ସହ ତାଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ବି କରିବେ ବୋଲି ମଧ୍ୟ କହିଥିଲେ । ମହିଳା କନେଷ୍ଟବଳ ଜଣଙ୍କ କହିଥିଲେ ସେ ବିବାହିତ । ଆପଣଙ୍କର ମଧ୍ୟ ପରିବାର ଅଛି ଏହା ଭୁଲ୍ ହେବ ।

ଅନ୍ୟପଟେ ବିଏମପି-୪ର କମାଣ୍ଡାଣ୍ଟ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଦୁଇ ତିନି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଏ ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିଲା । ଯାଞ୍ଚ୍ ପାଇଁ ଟିମ୍ ଗଠନ କରାଯାଇଛି । ତଦନ୍ତ ଆଧାରରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ନିଆଯିବ ।

   Related Posts