Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭିସା ଉପରେ ଲାଗିଥିବା କଟକଣା ହଟାଇଲେ ସରକାର
  • ||
  • ଟ୍ୱିଟରରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦିଙ୍କ ପାଇଁ କବିତା ଲେଖିଲେ ରାହୁଲ
  • ||
  • ମା’ ମାଣିକେଶ୍ଵରୀଙ୍କ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଛତର ଯାତ୍ରା ପାଇଁ ୧୪୪ ଧାରା ଜାରି
  • ||
  • ପ୍ରକାଶ ପାଇଲା ମାଟ୍ରିକ୍ ସପ୍ଲିମେଣ୍ଟାରୀ ପରୀକ୍ଷା ଫଳ
  • ||
  • ରାୟଗଡାରେ ବୋଲେରୋ-ବାଇକ୍ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା, ୨ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ବିନା ଅନୁମତିରେ ଦାଢ଼ି ରଖି ନିଲମ୍ବିତ ହେଲେ ପୋଲିସ ବାବୁ
  • ||
  • ପାଲଘର ମାମଲାରେ ଆଉ ୨୪ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୫ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ବିହାର ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ବିଜେପି ଜାରି କଲା ସଂକଳ୍ପ ପତ୍ର
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୯୧୩ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||

ପୋଲିସଓ୍ୱାଲା ପ୍ରେମ : ବାହାହେବାକୁ କଥା ଦେଇ ଏସ୍ଆଇ ବାବୁ କଲେ ମସ୍ତି, କିନ୍ତୁ ସିନ୍ଦୁର ଦେବାକୁ ନା, ମହିଳା ଏସ୍ଆଇ ଏସ୍‌ପିଙ୍କୁ କଲେ ଅଭିଯୋଗ

19/07/2020 at 7:51 AM

ଜଗତସିଂହପୁର ୧୯।୦୭: ପୁଣି ଖାକିରେ କଳଙ୍କ । ସବଇନ୍ସପେକ୍ଟରଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଶାରୀରିକ ନିର୍ଯାତନା ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଲେ ମହିଳା ସବ୍ ସବଇନ୍ସପେକ୍ଟର। ଜଗତସିଂହପୁର ଜିଲ୍ଲା ପାରାଦୀପ ଅଞ୍ଚଳର ଏକ ଥାନାରେ କାର୍ଯ୍ୟରତ ସବଇନ୍ସପେକ୍ଟରଙ୍କ ବିରୋଧରେ ସଙ୍ଗୀନ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି ମହିଳା ସବଇନ୍ସପେକ୍ଟର।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଉଭୟ ଗତ ବର୍ଷ ପୁରୀରେ ରଥଯାତ୍ରା ଡିୟୁଟି ସମୟରେ ଦେଖା ସାକ୍ଷାତ ହେବା ସହ ପରସ୍ପର ପରିଚିତ ହୋଇଥିଲେ । ପରେ ଯୁବ ସବଇନ୍ସପେକ୍ଟର ଜଣକ ସମ୍ପୃକ୍ତ ମହିଳା ସବଇନ୍ସପେକ୍ଟରଙ୍କୁ ବିବାହର ପ୍ରତିଶୃତି ଦେଇ ତାଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ଯୋଡିବା ସହିତ ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନକୁ ନେଇ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ରଖିଥିଲେ । ଏପରିକି ମହିଳା ସବଇନ୍ସପେକ୍ଟର ଜଣକ ଗର୍ଭବତୀ ହୋଇଥିଲେ । ପୁରୁଷ ସବଇନ୍ସପେକ୍ଟର ବନ୍ଧୁଙ୍କ ଚାପରେ ପଡି ଗର୍ଭପାତ ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ । ଏଥି ସହିତ ପୁରୁଷ ବନ୍ଧୁ ଜଣକ ଅନ୍ତରଙ୍ଗ ମୁହୂର୍ତ୍ତର ଫଟୋ ଓ ଭିଡିଓ ଉଠାଇ ରଖିବା ସହ ଏବେ ବିବାହ କରିବାକୁ ରାଜି ହେଉନାହାଁନ୍ତି ।

ସେହିପରି ବିବାହ କରିବାକୁ ବାଧ୍ୟ କଲେ ଅନ୍ତରଙ୍ଗ ମୁହୂର୍ତ୍ତର ଭିଡିଓକୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ କରିଦେବେ ବୋଲି ଧମକ ଦେଉଥିବାର ମହିଳା ସବ୍ ଇନ୍ସପେକ୍ଟର ଜଣକ ଜଗତସିଂହପୁର ଏସପିଙ୍କ ନିକଟରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି । ଜଗତସିଂହପୁର ପୋଲିସ ଏକ କେସ ରୁଜୁ କରି ତଦନ୍ତ ଚଳାଇଛି । ସେପଟେ ସବ ଇନ୍ସପେକ୍ଟର ସହ ଘଟଣା ବାବଦରେ ଜାଣିବା ପାଇଁ  ଯୋଗାଯୋଗ କରାଯାଇଥିଲା । ହେଲେ ସେ କହିଛନ୍ତି ଏ ବାବଦରେ ମୁ କିଛି ଜାଣିନି ।

   Related Posts