Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଖୋର୍ଦ୍ଧା : ଅଂଳେଇ ମନ୍ଦିରରୁ ଦାନବାକ୍ସ ଉଠାଇନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • କୋରାପୁଟ : କୋରାପୁଟ ଜିଲ୍ଲା ସୁନାବେଡ଼ା ଟିଟିଏସରେ ଛାତ୍ର ଅଶାନ୍ତି, ଷ୍ଟାଇପେଣ୍ଡ ଟଙ୍କା ନମିଳିବାରୁ ବିକ୍ଷୋଭ
  • ||
  • ଜଳେଶ୍ବର : ଅବକାରୀ ବିଭାଗ ଦ୍ଵାରା ୪ ଚୋରା ଦେଶୀ ମଦ ବେପାରୀ ଗିରଫ, ୨ଶହ ଲିଟରରୁ ଅଧିକ ଦେଶୀ ମଦ ଜବତ
  • ||
  • ଆନନ୍ଦପୁର : କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲ୍ଲା ଘଷିପୁରା ଥାନା ଦୀପପାଳ ଗାଁରେ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା, ଘର ଭିତରୁ ମିଳିଲା ନବ ବିବାହିତାଙ୍କ ମୃତଦେହ, ବାପଘର ପକ୍ଷରୁ ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • ସାନଖେମୁଣ୍ଡି : ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲ୍ଲା ଧରାକୋଟ ଥାନା ସୁଂଦୁରିଆପଲି ଗାଁ ନିକଟ ଋଷିକୁଲ୍ୟା ନଦୀରେ ବୁଡି ବୃଦ୍ଧା ମୃତ, ଶୌଚ ହେବାକୁ ଯାଇଥିବା ବେଳେ ବୁଡିଗଲେ
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୧୭୯ ମୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୭ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୫୪୫ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଏବେ କମିବନି ବର୍ଷା, ଆସୁଛି ଆଉ ଏକ ଲଘୁଚାପ
  • ||
  • ବଳଙ୍ଗା ଥାନାରେ ବିସ୍ଫୋରଣ : ଫାଟିଗଲା କାନ୍ଥ, ଆସବାବପତ୍ର ନଷ୍ଟ
  • ||

ଶ୍ୱେତା ତିୱାରୀଙ୍କୁ କୋର୍ଟରୁ ମିଳିଲା ଆଶ୍ୱସ୍ତି : ପତ୍ନୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଲଗାଇଥିବା ଅଭିଯୋଗରେ ନିଜେ ଫସିଲେ ଅଭିନବ

29/07/2021 at 10:27 AM

ମୁମ୍ବାଇ ୨୯/୦୭ : ସ୍ୱାମୀ ଅଭିନବଙ୍କ ସହ ଚାଲିଥିବା ବିବାଦ ଯୋଗୁଁ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶ୍ୱେତା ତିୱାରୀ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଆସିଛନ୍ତି। ଉଭୟ ପ୍ରତିଦିନ ପରସ୍ପରକୁ ଦୋଷାରୋପ କରିଥାନ୍ତି । ଏପରିକି ଅଭିନବ ୨୦୧୭ ବର୍ଷ ସହ ଜଡିତ ଏକ ପୁରୁଣା ବିବାଦକୁ ନେଇ ଶ୍ୱେତା ତିୱାରୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ଦାୟର କରିଥିଲେ। ଅଭିନବଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ ଏକ ନକଲି ସାଇନ୍ କରି ଶ୍ୱେତା ତାଙ୍କ ପୁଅ ରେୟାନ୍ସର ବ୍ରିଟିଶ ଭିସା କରିଥିଲେ। ବର୍ତ୍ତମାନ ଶ୍ୱେତାଙ୍କୁ ଏହି ମାମଲାରେ ଆଶ୍ୱସ୍ତି ମିଳିଛି।

PunjabKesari

ଶ୍ୱେତା ତିୱାରୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ୨୦୧୭ ଅଭିଯୋଗ ଆଧାରରେ ଅଭିନବ କୋହଲି ଏଫ୍ଆଇଆର୍ ଦାଖଲ କରିଥିଲେ। ସୂଚନାନୁସାରେ, ଏହି FIR ଟିକେ ଅଜବ ଥିଲା କାରଣ ଅଭିନବ ନିଜେ ସେହି ବର୍ଷ ଶ୍ୱେତା ତିୱାରୀଙ୍କୁ ଏକ ଏନଓସି ଦେଇଥିଲେ ଯାହା ଅନୁଯାୟୀ ସେ ଯେଉଁ ଦେଶକୁ ଯାଉଥିଲେ ସେହି ଦେଶ ପାଇଁ ପୁଅ ରେୟାନ୍ସର ଭିସା ପାଇଁ ଆବେଦନ କରିପାରିବେ। ଏବେ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠିଛି ଯେ ଯଦି ଶ୍ୱେତା ତିୱାରୀ ଏନଓସି ଉପରେ ଅଭିନବଙ୍କ ନକଲି ସାଇନ୍ କରିଥିଲେ, ତେବେ ସେ କାହିଁକି ସେହି ବର୍ଷ ପରେ ଆଉ ଏକ ଏନଓସି ଦେଇଥିଲେ, ଯାହା ପୁଅକୁ ସେହି ଦେଶରେ ଯାତ୍ରା କରିବା ପାଇଁ ଭିସା ବିଷୟରେ ଥିଲା।

PunjabKesari

ଯଦି ନକଲି ସାଇନ୍ ୨୦୧୭ ରେ କରାଯାଇଥିଲା, ତେବେ ଅଭିନବ ୨୦୨୧ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କାହିଁକି ଅପେକ୍ଷା କରିଥିଲେ? ଏହି କାରଣରୁ ଶ୍ୱେତା ତିୱାରୀଙ୍କୁ କୋର୍ଟ ଜାମିନ ପ୍ରଦାନ କରିଛନ୍ତି। ଜାଲିଆତି ପାଇଁ ବାନ୍ଦ୍ରା କୁର୍ଲା କମ୍ପ୍ଲେକ୍ସ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ଅଭିନବ ଶ୍ୱେତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଥିଲେ।

ଏକ ଇଣ୍ଟରଭ୍ୟୁରେ ଅଭିନବ କୋହଲି କହିଥିଲେ ଯେ ଶ୍ୱେତା ତାଙ୍କ ପୁଅକୁ ତାଙ୍କଠାରୁ ଦୂରକୁ ନେବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି। ଅଭିନେତ୍ରୀ ତାଙ୍କ ଜାଲିଆତି ଦସ୍ତଖତ କରି ରେୟାନ୍ସଙ୍କ ୟୁକେ ଭିସା ପାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ। ଅଭିନବଙ୍କ କହିବା ଅନୁଯାୟୀ ଶ୍ୱେତା ତାଙ୍କ ପୁଅକୁ ଆମେରିକା କିମ୍ବା ବ୍ରିଟେନକୁ ନେବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି।

   Related Posts