Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବ୍ରିଟେନ୍‌ ପରେ ଆଉ ଗୋଟିଏ ଦେଶ କଲା ବଡ଼ ଘୋଷଣା, ଆସନ୍ତା ସପ୍ତାହରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବ ଟିକାକରଣ
  • ||
  • କମୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ଲୋକଙ୍କ ମନରୁ ଦୂର ହେଉଛି କରୋନା ଭୟ, ଆଉ ୬୬୦ ସଂକ୍ରମିତ ହେଲେ ଆରୋଗ୍ୟ
  • ||
  • ସମ୍ମାନ ରଖିଲା ଭାରତ, ଶେଷ ଦିନିକିଆରେ କଙ୍ଗାରକୁ ୧୩ ରନରେ ଦେଲା ମାତ୍, ୨-୧ରେ ସିରିଜ୍ ଜିତିଲା ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ଶବ ସତ୍କାର ପାଇଁ ଗାଁ ମଶାଣୀରେ ମିଳୁନି ଜାଗା, ୨୪ ଘଣ୍ଟା ହେଲା ଗାଁ ଦାଣ୍ଡରେ ପଡିଛି ମୃତଦେହ
  • ||
  • ଜୟପୁର : ଆତ୍ମସମର୍ପଣ କଲେ ମହିଳା ମାଓବାଦୀ, ହାର୍ଡକୋର ମାଓବାଦୀ ରାମକ୍ରିଷ୍ଣାର ଥିଲା ଅଙ୍ଗରକ୍ଷୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ୧୧୨ ଡାଏଲ କରନ୍ତୁ, ମିଳିବ ସବୁ ଜରୁରୀ ସେବା ଓ ସହାୟତା : ନୂଆ ଏକକ ପୋଲିସ ହେଲ୍ପ ଲାଇନ୍ ନମ୍ବର ଘୋଷଣା କଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • କଟକ : ‘ସ୍କୁଲ ଫି’ ଧାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଆଇନ ନାହିଁ’- ହାଇକୋର୍ଟରେ ଏଭଳି ତଥ୍ୟ ରଖିଲେ ସରକାର
  • ||
  • ୩ ଦିନିଆ ରିମାଣ୍ଡରେ ଯିବେ ଅଭୟକାନ୍ତ ପାଠକ: ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ଭିଜିଲାନ୍ସ କୋର୍ଟ ଦେଲେ ଅନୁମତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : କମିଲା କରୋନା ପରୀକ୍ଷା ଦର, ଏଣିକି ୪ଶହ ଟଙ୍କାରେ ହେବ କୋଭିଡ୍ RT-PCR ଟେଷ୍ଟ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ଜମିବାଡ଼ି ବିବାଦକୁ ନେଇ ଗୋଷ୍ଠୀ ସଂଘର୍ଷ, ୪ ଆହତ
  • ||

ଭଲ ନାହିଁ କି ମା-ଝିଅଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ? ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶ୍ବେତା ତିଓ୍ବାରୀଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବିଷ ଓଗାଳିଲେ ତାଙ୍କ ଝିଅ ପଲକ

16/05/2020 at 7:50 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୧୬/୫: ଛୋଟ ପରଦାର ସବୁଠୁ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶ୍ବେତା ତିଓ୍ବାରୀ ଏବେ ନିଜ ପର୍ସନାଲ୍ ଳାଇଫକୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛନ୍ତି। ଯୋଗ୍ୟ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ମାମଲାରେ ପୁଣି ଥରେ ଶ୍ବେତାଙ୍କୁ ଭାଗ୍ୟ ସାଥ ଦେଲା ନାହିଁ। ସେ ନିଜ ଦ୍ବିତୀୟ ସ୍ବାମୀ ଅଭିନବ କୋହଲିଙ୍କଠୁ ପୂରାପୂରି ଅଲଗା ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି। ଦୁଇ ପିଲାଙ୍କ ଦାୟିତ୍ବ ସେ ଏକା ଉଠାଉଛନ୍ତି। ନିକଟରେ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ଶ୍ବେତା ତିଓ୍ବାରୀ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଝିଅ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିଥିଲେ ଏବଂ ପରସ୍ପରର ରହସ୍ୟ ଖୋଲିଥିଲେ।

୧୯ବର୍ଷର ଝିଅ ପଲକଙ୍କୁ ନେଇ ଶ୍ବେତା ସବୁବେଳେ ଚିନ୍ତାରେ ଥାଆନ୍ତି,ଯାହା ସ୍ବାଭାବିକ। ଶ୍ବେତା କହିଛନ୍ତି ଯେ ଲକଡାଉନରେ ପଲକ ନିଜ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହ ଫେସ୍ ଟାଇମ୍ ଏବଂ ଚାଟିଂରେ ସବୁବେଳେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହୁଥିଲେ। କିନ୍ତୁ କିଛି ଦିନ ହେଲା ତାଙ୍କ ମନ ଏଥିରୁ ପୂରାପୂରି ଭରି ଯାଇଛି ଏବଂ ସେ ଏବେ ତାଙ୍କ ସହ ସମୟ ବିତାଉଛନ୍ତି। ମାଙ୍କ କଥା ଶୁଣି ପଲକ କହିଥିଲେ ଯେ ଶ୍ବେତା ଏବେ ତାଙ୍କ ଉପରେ ଲୁଚି ଛପି ନଜର ରଖୁଛନ୍ତି। ପଲକ ଯେତେବେଳେ ୧୫ବର୍ଷର ଥିଲେ ସେତେବେଳେ ଶ୍ବେତା ଭାବୁଥିଲେ ଯେ ସେ ପଲକଙ୍କୁ ସ୍ନାପଚ୍ୟାଟ୍ ବ୍ୟବହାର କରିବାକୁ ଦେବେ କି ନାହିଁ। ଏହା ପରେ ସେ ତାଙ୍କ ଝିଅଙ୍କ ଉପରେ ନଜର ରଖିବାକୁ ନିଜର ଫେକ୍ ଆକାଉଣ୍ଟ୍ କରିଥିଲେ ଏବଂ ସେଥିରେ ନିଜ ଝିଅକୁ ଯୋଡ଼ିଥିଲେ।

ପଲକ କହିଥିଲେ ଯେ ଏହି ଆକାଉଣ୍ଟ ଶ୍ବେତା ତାଙ୍କ ବର୍ଷକର ସାନ ଭାଇ ରିୟାଂଶ କୋହଲିଙ୍କ ନାଁରେ କରିଥିଲେ। ଶ୍ବେତା କହିଥିଲେ ଯେ ତାଙ୍କୁ ଏହାର ପାସଓ୍ବାର୍ଡ଼ ମନେ ରହୁନଥିଲା ତେଣୁ ସେ ସିମ୍ପଲ୍ ଆକାଉଣ୍ଟ ଏବଂ ପାସଓ୍ବାର୍ଡ଼ କରିଥିଲେ।

ସେହିପରି ଦେଖିବାକୁ ଗଲେ ମା-ଝିଅଙ୍କ ବଣ୍ଡିଂ ଅଲଗା ପ୍ରକାରର। ଉଭୟଙ୍କୁ ପରସ୍ପରର ବେଷ୍ଟ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ଭଳି ଦେଖାଯାଇଥାଏ। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ମଧ୍ୟ ଉଭୟଙ୍କ ଫଟୋ ଖୁବ୍ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଥାଏ।  

   Related Posts