Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭାରତୀୟ ଶିକ୍ଷୟିତ୍ରୀଙ୍କ ପାକିସ୍ତାନ ପ୍ରେମ, ଷ୍ଟାଟସ୍ ଦେଲେ ‘ଆମେ ମ୍ୟାଚ୍ ଜିତିଗଲୁ’
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୪୩୩ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ସୀମାପୁରୀରେ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା : ଘରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ, ୪ ମୃତ
  • ||
  • ଏବର୍ଷ ରାଜ୍ୟରେ ହାଡଭଙ୍ଗା ଶୀତ, ଅଧିକ ଦିନ ଥରାଇବ
  • ||
  • ସିଆରପିଏଫ କ୍ୟାମ୍ପରେ ରାତି ବିତାଇଲେ ଶାହ, ଯବାନଙ୍କ ସହ କଲେ ରାତ୍ରି ଭୋଜନ
  • ||
  • ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ମାମଲା : ବିଜେପି ପକ୍ଷରୁ ୧୨ ଘଣ୍ଟିଆ ସମ୍ବଲପୁର ବନ୍ଦ, ସେପଟେ ଡିଜିପି ଅଫିସ ଘେରାଉ କରିବ କଂଗ୍ରେସ
  • ||

ବାପା-ମା’ଙ୍କ ଛାଡପତ୍ରକୁ ନେଇ କହିଲେ ଝିଅ ଶୃତି ହାସନ, ’ମୁଁ ବହୁତ ଖୁସି ସେମାନେ ଅଲଗା ହୋଇଗଲେ’

25/05/2021 at 1:38 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୫/୦୫: ଅଭିନେତା କମଲ ହାସନ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ସାରିକାଙ୍କ ପ୍ରେମ କାହାଣୀ ବିଷୟରେ ସମସ୍ତେ ଜାଣନ୍ତି । ଯଦିଓ ଉଭୟଙ୍କର ପ୍ରେମ ବିବାହ ହୋଇଥିଲା କିନ୍ତୁ ସେମାନଙ୍କ ବିବାହ ଅଧିକ ଦିନ ରହିପାରି ନଥିଲା । ବିବାହର ୧୬ ବର୍ଷ ପରେ ସାରିକା ଏବଂ କମଲ ଅଲଗା ହୋଇ ଯାଇଥିଲେ । ଅବଶ୍ୟ ଦୁହେଁ ଅଲଗା ହୋଇଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ସେମାନେ ଶୃତି ଏବଂ ଅକ୍ଷରାଙ୍କୁ ଉଭୟ ବାପା-ମାର ସ୍ନେହ ଦେଇଥିଲେ । ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଶୃତି ହାସନ ତାଙ୍କ ବାପା-ମାଙ୍କ ଅଲଗା ହେବା ବିଷୟରେ ଖୋଲାଖୋଲି ଭାବେ କହିଛନ୍ତି।

PunjabKesari

ଶୃତି କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ବାପା-ମା ଅଲଗା ହୋଇ ଯାଇଥିଲେ, ସେ ଦୁଃଖୀ ନଥିଲେ ବରଂ ଖୁସି ଥିଲେ। ଏକ ଇଣ୍ଟରଭ୍ୟୁରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ କହିଛନ୍ତି, ‘ମୁଁ ଦୁହିଁଙ୍କ ନୂଆ ଜୀବନ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ନେଇ ଉତ୍ସାହିତ ଥିଲି। ମୁଁ ଖୁସି ଯେ ସେମାନେ ଅଲଗା ହୋଇଗଲେ କାରଣ ମୁଁ ଅନୁଭବ କରେ, ଯେତେବେଳେ ଦୁଇ ଜଣ ଏକାଠି ରହିବାକୁ ସକ୍ଷମ ନୁହଁନ୍ତି ତେବେ କୌଣସି କାରଣ ସେମାନଙ୍କୁ ଏକାଠି ରଖିପାରିବ ନାହିଁ । ସେମାନେ ବହୁତ ଭଲ ବାପା-ମା । ମୁଁ ମୋ ବାପାଙ୍କ ନିକଟତର ।‘

PunjabKesari

ଶୃତି ଆହୁରି କହିଛନ୍ତି, ‘ମୋ ମା’ ମୋ ଜୀବନର ଏକ ଅଂଶ। ସେ ଦୁହେଁ ଜଣେ ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ ବ୍ୟକ୍ତି କିନ୍ତୁ ଏକାଠି ସେ ସେପରି ନଥିଲେ । ସେମାନଙ୍କର ଏକାଠି ରହିବା ସେମାନଙ୍କର ଉତ୍ତମତାକୁ ନଷ୍ଟ କରୁଥିଲା । ଯେତେବେଳେ ସେମାନେ ଅଲଗା ହେଲେ ମୁଁ ବହୁତ ଛୋଟ ଥିଲି । ଏହା ବହୁତ ସହଜ ଥିଲା ଏବଂ ଆମେ ସମସ୍ତେ ବହୁତ ଖୁସି ଥିଲୁ। ‘

ଶୃତି ୨୦୦୯ ମସିହାରେ ଫିଲ୍ମ ‘ଲକ୍’ ରୁ ବଲିଉଡରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିଲେ। ଏହା ପରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ‘ଡି-ଡେ’, ‘ରମିଆ ଭାସ୍ତଭଇୟା’, ‘ଗବର ଇଜ୍ ବ୍ୟାକ୍’, ‘ୱେଲକମ୍ ବିକି’ ଭଳି ଫିଲ୍ମରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ। ଆଗାମୀ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ ସେ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ସଲାର୍ ଫିଲ୍ମରେ ନଜର ଆସିବେ । ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ପ୍ରଭାସ ତାଙ୍କ ସହ ନଜର ଆସିବେ।

   Related Posts