Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଲକ୍ଷ୍ମୀପୁର ହିଂସାର ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଆଶିଷ ମିଶ୍ରାଙ୍କୁ ଡେଙ୍ଗୁ, ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • କମୁଛି ତାପମାତ୍ରା, ଦାରିଙ୍ଗିବାଡିରେ ୧୧ ଡିଗ୍ରୀକୁ ଖସିଲା ପାରଦ
  • ||
  • ସୁପର ସଣ୍ଡେରେ ସୁପର ମୁକାବିଲା : ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପରେ ଭାରତ-ପାକିସ୍ତାନ ହାଇଭୋଲଟେଜ୍ ଫାଇଟ୍
  • ||

ଭ୍ୟାକେସନ୍ ରେ ଯାଉଥିବା ସେଲିବ୍ରିଟିଙ୍କ ଉପରେ ଭଡକିଲେ ଶୃତି ହାସନ

21/04/2021 at 11:32 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୧/୦୪: ଆଜିକାଲି ଅନେକ ବଲିଉଡ ସେଲିବ୍ରିଟି ଗୋଟିଏ ପରେ ଗୋଟିଏ ଭ୍ୟାକେସନ୍ ରେ ଯାଉଥିବାର ଦେଖାଯାଉଛି । ଅନେକ ଲୋକ ସେମାନଙ୍କର ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ମଧ୍ୟ ଫଟୋ ସେୟାର କରୁଛନ୍ତି । କେତେବେଳେ କେହି ସେଲିବ୍ରେଟର ବିକିନି ଫଟୋ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି, ତ ଆଉ କେତେବେଳେ ପୁଲ୍ ରେ ଡ୍ୟାନ୍ସ କରୁଥିବା ଭିଡିଓ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ନିକଟରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶୃତି ହାସନ ମହାମାରୀ ସମୟରେ ଭ୍ୟାକେସନ୍ ରେ ଯାଉଥିବା ସେଲିବ୍ରେଟମାନଙ୍କ ଉପରେ ଅସନ୍ତୋଷ ପ୍ରକାଶ କରିଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଏଥି ସହିତ ସେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ବଡ଼ ଉପଦେଶ ମଧ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି ।

ବଢୁଥିବା କରୋନା ମାମଲାକୁ ନେଇ ଶୃତି ହାସନ ଚିନ୍ତା ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି । ଏଥି ସହିତ ବଲିଉଡର ସେଲିବ୍ରେଟମାନେ ଭ୍ୟାକେସନ୍ ରେ ଯିବା ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି । ସେ ଏକ ଇଣ୍ଟରଭ୍ୟୁରେ  କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ କାହାର ବିଚାର କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ନାହିଁ କିନ୍ତୁ ସେ ଅନୁଭବ କରୁଛନ୍ତି ଯେ ଦେଶରେ ଏପରି ଦୁଃଖଦ ପରିବେଶ ଥିବାବେଳେ କିଛି ଲୋକ ଭ୍ୟାକେସନ୍ ରେ ଯାଉଛନ୍ତି ।

ସେ ଏହି ଇଣ୍ଟରଭ୍ୟୁରେ କହିଛନ୍ତି- ‘ମୁଁ ଖୁସି ଯେ ସେମାନେ ଛୁଟିଦିନ ପାଳନ କରୁଛନ୍ତି, ତାଙ୍କର ଏହି ଅଧିକାର ଅଛି । ମୁଁ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଭାବେ ଅନୁଭବ କରୁଛି ଯେ ଏହା ଉଚିତ୍ ସମୟ ନୁହେଁ ଯେତେବେଳେ ଆପଣ ବିନା ମାସ୍କରେ ପୁଲ୍ କୁ ଯିବେ । ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ ଏହା ଏକ କଷ୍ଟକର ସମୟ ଏବଂ କିଛି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ । ଶୃତି କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯେତେବେଳେ ସେ ମହାମାରୀକୁ ନେଇ ଚିନ୍ତିତ ଥିଲେ, ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କୁ ପାଗଳ ବୋଲି ଭାବୁଥିଲେ । ସେ କହିଛନ୍ତି ‘ଯେତେବେଳେ ଲୋକମାନେ ସାଧାରଣ ଜୀବନକୁ ଫେରୁଥିଲେ, ମୁଁ ଏହା ବିଷୟରେ ସର୍ବଦା ସତର୍କ ଥିଲି ଏବଂ ମୁଁ ଭାବୁ ନାହିଁ ଯେ ଲୋକମାନେ ଏହାକୁ ପସନ୍ଦ କରୁଥିଲେ ‘।

   Related Posts