Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆଇପିଏଲ ୨୦୨୧ରେ ଉଡିଲା ଚେନ୍ନାଇର ବିଜୟ ବାନା, କେକେଆରକୁ ୨୭ ରନରେ ହରାଇ ଚତୁର୍ଥ ଥର ଚାମ୍ପିଅନ
  • ||
  • ପଞ୍ଜାବ କଂଗ୍ରେସର ଅଧିନାୟକ ରହିବେ ସିଦ୍ଧୁ, ରାହୁଲଙ୍କୁ ଭେଟିବା ପରେ ଫେରାଇ ନେଲେ ଇସ୍ତଫା ପତ୍ର
  • ||
  • ସିଙ୍ଘୁ ବର୍ଡରରେ ଜଣେ ନିହଙ୍ଗଙ୍କ ଆତ୍ମ ସମର୍ପଣ, ଯୁବକଙ୍କ ହତ୍ୟାର ୧୫ ଘଣ୍ଟା ପରେ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା ପ୍ରଥମ ଅଭିଯୁକ୍ତ
  • ||
  • ପଣ୍ଡାଲ ଉପରେ ହୋଇଥିବା ଆକ୍ରମଣ ମଧ୍ୟରେ ବାଂଲାଦେଶ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଭାରତକୁ ଦେଲେ ଏହି ପରାମର୍ଶ
  • ||
  • ପୁଞ୍ଛରେ ଯବାନ-ଆତଙ୍କବାଦୀ ମୁହାଁମୁହିଁ, ୫ଦିନରେ ୭ ଯବାନ ସହିଦ: ରାଜପଥ ବନ୍ଦ, ଅପରେସନ୍ ଜାରି
  • ||
  • ଅକ୍ଟୋବର ୨୧ରୁ ଏକାଦଶ, ୨୫ରୁ ଖୋଲିବ ଅଷ୍ଟମ ଶ୍ରେଣୀ: ଗଣଶିକ୍ଷା ମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ୨୫୦ ଲିଟର ଦେଶୀ ମଦ ଜବତ, ୫ ଗିରଫ
  • ||
  • ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା: ଯୁବକଙ୍କ ଗଳା କାଟି ବିଭତ୍ସ ହତ୍ୟା, କାରଣ ଅସ୍ପଷ୍ଟ
  • ||
  • ତେଲକୋଇ ରେଞ୍ଜରେ ହାତୀ ଆତଙ୍କ : ଘଉଡାଇଲା ବେଳେ ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ ଚାଷୀ
  • ||
  • ସାଇକେଲରେ ଯାଉଥିଲେ କକା-ପୁତୁରା, ଟାଣି ଆଣି ଦଳିଦେଲା ହାତୀ
  • ||

ଶ୍ୟାମଳ ତ୍ୱଚାକୁ ନେଇ ଅଶ୍ଳୀଳ ମନ୍ତବ୍ୟ ବିରୋଧରେ ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କଲେ ଟିଭି ଅଭିନେତ୍ରୀ

3/07/2021 at 12:25 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୦୩/୦୭: ବଙ୍ଗଳୀ ଟିଭି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶ୍ରୁତି ଦାସ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ତାଙ୍କ ଶ୍ୟାମଳ ବର୍ଣ୍ଣକୁ ନେଇ ଅନେକ ସମୟରେ କରାଯାଉଥିବା ଅଶ୍ଳୀଳ କମେଣ୍ଟ୍ ପାଇଁ କୋଲକାତା ପୋଲିସ ନିକଟରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି । ବଙ୍ଗୀୟ ସିରିଏଲ “ତ୍ରିନୟନୀ” ସହିତ ୨୦୧୯ ରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିବା ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦାସ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଗତ ଦୁଇ ବର୍ଷ ଧରି ତାଙ୍କ ଚର୍ମ ରଙ୍ଗକୁ ନେଇ ଅଶ୍ଳୀଳ କମେଣ୍ଟ ଦିଆଯାଉଛି କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ଆଉ ସହ୍ୟ କରିପାରିବେ ନାହିଁ କାରଣ ତାଙ୍କ ଉପରେ ଅଧିକ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଆକ୍ରମଣ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି ।

‘ଦେଶର୍ ମାଟି’ ରେ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିବା ଦାସ, ପିଟିଆଇକୁ କହିଛନ୍ତି, ‘ପ୍ରାରମ୍ଭରେ ସମସ୍ତେ ମୋତେ ଟ୍ରୋଲ୍ସକୁ ଅଣଦେଖା କରିବାକୁ କହିଥିଲେ ଏବଂ ମୁଁ ତାହା କରିଥିଲି। କିନ୍ତୁ ସମୟ ସହିତ ଏହା ଖରାପ ହୋଇଗଲା । ମୋର ପ୍ରଥମ ଟିଭି ସିରିଏଲ ‘ତ୍ରିନୟନୀ’ର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକଙ୍କ ସହିତ ମୁଁ ରିଲେସନରେ ଅଛି ଏବଂ ଘୃଣାକାରୀ ସେନା ଏହା ଜାଣିବା ପରେ ମୋ ଚରିତ୍ର ଏବଂ ପ୍ରତିଭାକୁ ପ୍ରଶ୍ନ କରିବା ସହିତ ଅଶ୍ଳୀଳ କମେଣ୍ଟ ଦେବା ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି। ମୁଁ ଭାବୁଛି ଯଦି ମୁଁ ସେମାନଙ୍କୁ ଅଧିକ ଅଣଦେଖା କରେ, ତେବେ ଏହା ସେମାନଙ୍କୁ ଏହି ଘୃଣା ଜାରି ରଖିବାର କାରଣ ହୋଇଯିବ।’

ଏହି ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ କରାଯାଉଛି ବୋଲି କୋଲକାତା ପୋଲିସର ଜଣେ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି । ସେ କହିଛନ୍ତି, କୋଲକାତା ପୋଲିସର ସାଇବର ଶାଖାକୁ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶ୍ରୁତି ଦାସଙ୍କ ଇମେଲ ଜରିଆରେ ଅନଲାଇନ୍ ଦୁର୍ବ୍ୟବହାର ସମ୍ପର୍କରେ ଅଭିଯୋଗ ଆସିଛି । ଅଭିନେତ୍ରୀ ତାଙ୍କ ଅଭିଯୋଗରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ୨୦୧୯ ଠାରୁ ତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଏଭଳି କମେଣ୍ଟ ଦିଆଯାଉଛି । ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଦିଆଯାଇଥିବା କିଛି କମେଣ୍ଟର ସ୍କ୍ରିନସଟ୍ ମଧ୍ୟ ସେ ପଠାଇଛନ୍ତି ।

ଅଭିନେତ୍ରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଟିଭି ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଅନେକ ଲୋକ ତାଙ୍କ ଚର୍ମର ରଙ୍ଗ ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ ଆଲୋଚନା କରିଥିଲେ । ପ୍ରଡକ୍ସନ୍ ୟୁନିଟ୍ ର କିଛି ଲୋକ ଏପରି କହିଥିଲେ ଯେ ଯଦି ତାଙ୍କୁ ପ୍ରଥମ ସିରିଏଲରେ ସଠିକ୍ ଭାବରେ ମେକଅପ୍ କରାଯାଇନଥାନ୍ତା ତେବେ ତାଙ୍କୁ ଦ୍ୱିତୀୟ ସୁଯୋଗ ମିଳି ନଥାନ୍ତା ।

   Related Posts