Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୯ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୩୯୧ ମୃତ
  • ||
  • ଓ୍ୱାଙ୍ଖଡେ ଟେଷ୍ଟରେ ମୁହାଁମୁହିଁ ହେବେ ଭାରତ ଓ ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ : ଫେରିଲେ ବିରାଟ, ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ ରୋମାଞ୍ଚକର ଫାଇଟ୍
  • ||
  • ପାଟଣା ରେଞ୍ଜରେ ହାତୀ ଆତଙ୍କ, ନଷ୍ଟ କରୁଛନ୍ତି ପାଚିଲା ଧାନ
  • ||
  • ଓଡିଶାରେ ବିରଳ ଘଟଣା : ଯୁବକଙ୍କ ପେଟରୁ ବାହାରିଲା ଭ୍ରୂଣ, ୫ ଘଣ୍ଟାର ଅପରେସନ ପରେ ବାହାର କଲେ ଡାକ୍ତର
  • ||
  • ଚିନ୍ତା ବଢାଇଲା ଓମିକ୍ରନ, ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକାରେ ଲକଡାଉନ୍: ଭାରତରେ ମଧ୍ୟ ସ୍ଥିତି ସାଂଘାତିକ
  • ||
  • ଓଡିଶାରେ ଘସି ହୋଇଯିବ ଜଓ୍ୱାଦ ! ଉପକୂଳରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା, ୯୦ କିମି ବେଗରେ ବହିବ ପବନ
  • ||
  • ଚୋରା କାରବାରରେ ନାବାଳକ : ନବମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରଙ୍କ ବ୍ୟାଗରୁ ମିଳିଲା ୨ କେଜି ଅଫିମ
  • ||

ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁରଙ୍କ ବ୍ଲାକ ଏଣ୍ଡ ହ୍ବାଇଟ୍‌ ଆଉଟ୍‌ଫିଟ୍ ପୋଜ୍ ଭାଇରାଲ… ଫ୍ୟାନ୍ସ ଦିୱାନା

20/12/2019 at 3:18 PM

ମୁମ୍ବାଇ୨୦|୧୨: ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁର ବଲିଉଡର ଜଣେ ଏମିତି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଯିଏ ୨୦୧୮ ଓ ୨୦୧୯ ମସିହାରେ ବ୍ୟାକ୍‌ ଟୁ ବ୍ୟାକ୍‌ ହିଟ୍‌ ଫିଲ୍ମରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି। ଚଳିତ ବର୍ଷ ଶ୍ରଦ୍ଧା ଛିଛୋରେ, ସାହୋ, ସ୍ତ୍ରୀ ଭଳି ସଫଳ ଫିଲ୍ମରେ ଅଭିନୟ କରି ବେଶ ଲୋକପ୍ରିୟତା ହାସଲ କରିଛନ୍ତି। ୨୦୧୦ ମସିହାରେ ହିନ୍ଦି ସିନେମା ଜଗତରେ ପାଦ ଦେଇଥିବା ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁର ଆଜିକାଲି ବେଶ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରୁହନ୍ତି।

୨୦୧୩ ମସିହାର ଆଶିକୀ ଫିଲ୍ମ ସୁପରହିଟ୍‌ ହେହ ପରେ ଶ୍ରଦ୍ଧା ଲୋକଙ୍କ ଦିଲ୍‌ରେ ରାଜ କରିବାକୁ ଲାଗିଲେ।ତେବେ ୨୦୨୦ ମସିହାରେ ଶ୍ରଦ୍ଧା ବରୁନ ଧୱନଙ୍କ ସହ’ଷ୍ଟ୍ରୀଟ୍‌ ଡ୍ୟାନସର ୩ଡି’ରେ ନଜର ଆସିବେ। ନିକଟରେ ଫିଲ୍ମର ଟ୍ରେଲର ରିଲିଜ୍‌ ହୋଇଛି।ଡ୍ୟାନ୍ସ ନିଶା ଓ ଦେଶଭକ୍ତିର କାହାଣୀ ଉପରେ ଅଧାରିତ ଏହି ଫିଲ୍ମର ଟ୍ରେଲର ୟୁଟ୍ୟୁବରେ ଧମାଲ କରୁଛି। ରେମୋ ଡିସୁାଙ୍କର ନିର୍ଦ୍ଦେଶନାରେ ନିର୍ମିତ ହୋଇଥିବା ଏହି ଫିଲ୍ମ ରିଲିଜ ହେବାକୁ ନେଇ ଦର୍ଶକ ଉତ୍ସାହିତ ଅଛନ୍ତି।ବରୁନ ଓ ଶ୍ରଦ୍ଧାଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ନୋରା ଫତେହି ମଧ୍ୟ ନିଜର ଆସିବେ।

ନିକଟରେ ‘ଷ୍ଟ୍ରୀଟ୍‌ ଡ୍ୟାନସର ୩ଡି’ର ଏକ ପ୍ରମୋସନରେ ଶ୍ରଦ୍ଧାଙ୍କ ଲୁକ୍‌ ଖୁବ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି। ଏହି ଡ୍ରେସରେ ଶ୍ରଦ୍ଧା ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଲାଗୁଥିଲେ।ତାଙ୍କର ଏହି ବ୍ଲାକ ଏଣ୍ଡ ହ୍ବାଇଟ୍‌ ଡ୍ରେସର ଗେଟ୍‌ ଅପ୍‌ ଦେଖି ଦର୍ଶକ ତାଙ୍କ ଦିୱାନା ହୋଇଛନ୍ତି। ‘ଷ୍ଟ୍ରୀଟ୍‌ ଡ୍ୟାନସର ୩ଡି’ ସହ ଶ୍ରଦ୍ଧା ବାଗି ୩ରେ ମଧ୍ୟ ଅଭିନୟ କରିବେ। ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ଶ୍ରଦ୍ଧାଙ୍କ ବିପକ୍ଷରେ ଅଭିନେତା ଟାଇଗର ଶ୍ରଫ ନଜର ଆସିବେ।

   Related Posts