Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଟେଷ୍ଟ ପରେ ଓ୍ବାନ୍‌ ଡେ’ ସିରିଜ୍‌ କବ୍‌ଜା କଲା ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା, ଦ୍ବିତୀୟ ଦିନିକିଆରେ ଟିମ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆ ୭ ଓ୍ବିକେଟରେ ଧରାଶୟୀ, ଭାରତ ୨୮୭/୬(୫୦ ଓଭର), ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ୨୮୮/୩ (୪୮.୧ଓଭର)
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଶୁକ୍ରବାର ସୁସ୍ଥହେଲେ ୧୦,୩୯୦ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୨୬୧୦ଜଣ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ହରଭଜନ ସିଂହ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ନିଜକୁ କଲେ ଆଇସୋଲେଟ୍‌
  • ||
  • ଚୋରା ବାଲି କାରବାରରୁ ହତ୍ୟା, ଶ୍ରମିକଙ୍କ ଉପରେ ଚଢାଇଦେଲେ ଟ୍ରାକ୍ଟର !
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୦ ହଜାର ତଳକୁ ଖସିଲା ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୯୮୩୩ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୮୭୨୯୫ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଶିବାଡ ଘାଟିରେ ଓଲଟିଲା ଇସପାତ୍, ୮ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଶୁକ୍ରବାରଠୁ ଲିଭିବ ଅମର ଯବାନ ଜ୍ୟୋତି : ୫୦ ବର୍ଷ ତଳେ ଶୁଭାରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ଇନ୍ଦିରା ଗାନ୍ଧୀ
  • ||
  • ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପ୍ : ଖେଳସୂଚୀ ଜାରି କଲା ଆଇସିସି, ଏହି ତାରିଖରେ ଭାରତ-ପାକିସ୍ତାନ ମହା ମୁକାବିଲା
  • ||
  • ଦ୍ୱିତୀୟ ଦିନିକିଆରେ କମ୍ ବ୍ୟାକ୍ କରିବ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ! ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ବିପକ୍ଷରେ ସିରିଜ୍ ବରାବର ଲକ୍ଷ୍ୟ
  • ||

ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁରଙ୍କୁ ହେଲା ଏହି ଭୟଙ୍କର ରୋଗ, ଜାଣନ୍ତୁ କଣ

24/09/2019 at 11:35 AM

ମୁମ୍ବାଇ୨୪|୯: ବରିଷ୍ଠ ଅଭିନେତା ତଥା ବଲିଉଡ ଖଳନାୟକ ଶକ୍ତି କପୁରଙ୍କ ଝିଅ ଶ୍ରଦ୍ଧା ୧୯୮୭ ମସିହା, ମାର୍ଚ୍ଚ ୩ ତାରିଖ ମହାରାଷ୍ଟ୍ରରରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିଲା। ଅଭିନୟ ସହ ଭଲ ଗୀତ ମଧ୍ୟ ଗାଆନ୍ତି ଏହି ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ। ୨୦୧୦ ମସିହାରେ ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁର ହିନ୍ଦି ସିନେମା ଜଗତରେ ପାଦ ଦେଇଥିଲା।

ତିନ୍‌ ପତି ଫିଲ୍ମରେ ବ୍ରିଫ ରୋଲରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ ଶ୍ରଦ୍ଧା। ୨୦୧୧ ମସିହାରେ ଲଭ କା ଦି ଏଣ୍ଡରେ ଶ୍ରଦ୍ଧା ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ। ୨୦୧୩ ମସିହାରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଥିବା ଆଶିକୀ ଫିଲ୍ମ ସୁପରହିଟ୍‌ ହେଲା ପରେ ଶ୍ରଦ୍ଧା ଲୋକଙ୍କ ଦିଲ୍‌ରେ ରାଜ କରିଥିଲେ। ଏବେ ବ୍ୟାକ୍‌ ଟୁ ବ୍ୟାକ୍‌ ଦୁଇଟି ସୁପରହିଟ୍‌ ଫିଲ୍ମ ଛିଛୋରେ ଓ ସାହୋରେ ଅଭିନୟ କରିଥିବା ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶ୍ରଦ୍ଧା ଗତ କିଛି ବର୍ଷରୁ ଏକ ରୋଗରେ ଆକ୍ରାନ୍ତ ହୋଇଛନ୍ତି।

ଶ୍ରଦ୍ଧା କେଉଁ ରୋଗର ଶୀକାର ହୋଇଛନ୍ତି ସେ ନିଜେ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି। ନିକଟରେ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ଶ୍ରଦ୍ଧା କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଗତ ୬ ବର୍ଷରୁ ସେ ଏଂନଜାଇଟି (Anxiety) ରୋଗରେ ପୀଡିତ ଅଛନ୍ତି। ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ତାଙ୍କୁ ଜଣା ନଥିଲା ଏନଜାଇଟୀ କାହାକୁ କୁହାଯାଏ। ଲମ୍ବା ସମୟ ଯାଏଁ ଶ୍ରଦ୍ଧା ଏହି ବିଷୟରେ ଜାଣିପାରୁନଥିଲେ।

ଆଶିକୀ-୨ ଫିଲ୍ମ ପରଠୁ ସେ ଏହି ରୋଗରେ ଆକ୍ରାନ୍ତ ହୋଇଛନ୍ତି। ତାଙ୍କୁ କଷ୍ଟ ହେଉଥିଲା ହେଲେ ଟେଷ୍ଟ କରିବା ପରେ ଡାକ୍ତରୀ ରିପୋର୍ଟରେ କୌଣସି ରୋଗ ସାମ୍ନାକୁ ଆସୁନଥିଲା। ଏହା ଅଦ୍ଭୁତ ଥିଲା ସତ ହେଲେ ତାଙ୍କୁ ଅନେକ କଷ୍ଟ ହେଉଥିଲା। ତାପରେ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ସହ ପରାମର୍ଶ ପରେ ଜାଣିଥିଲେ ଯେ, ତାଙ୍କର ଏନଜାଇଟି ସିଣ୍ଡ୍ରମ ରହିଛି ।

   Related Posts