Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କରୋନାର ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣରେ ବୃଦ୍ଧି, ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୪୩୮୯୩ ନୂଆ ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଅପରେସନ ଅଲ୍ଆଉଟ୍ : ସେନା ଗୁଳିରେ ୨ ଆତଙ୍କୀ ନିହତ, ବନ୍ଧୁକ ଓ ଗୁଳି ଜବତ
  • ||
  • ବିହାର ନିର୍ବାଚନ : ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ପାଇଁ ମତଦାନ ଆରମ୍ଭ, ୭୧ଟି ଆସନରେ ଚାଲିଛି ଭୋଟିଂ
  • ||
  • ନଭେମ୍ବରରୁ ପର୍ଯ୍ୟଟକଙ୍କ ପାଇଁ ଖୋଲିବ ଶିମିଳିପାଳ ବ୍ୟାଘ୍ର ପ୍ରକଳ୍ପ
  • ||

କପଡ଼ା କିଣିବାକୁ ଯାଇଥିବା ମହିଳାଙ୍କୁ ଦୋକାନୀ ଓ ସେଲସ ବୟ ମିଶି କଲେ ଦୁଷ୍କର୍ମ

19/12/2018 at 4:13 PM

ସୀତାପୁର ୧୯/୧୨ :  କପଡ଼ା କିଣିବାକୁ ଯାଇଥିବା ମହିଳାଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ । ଏହିଘଟଣାରେ ସଂପୃକ୍ତ ଆଉ କେହି ନୁହଁନ୍ତି; ନିଜେ ଦୋକାନୀ ଓ ଦୋକାନରେ ଥିବା ସେଲସ୍ବୟ ।

 ଗରାଖ ଇଶ୍ଵର  ବୋଲି କହୁଥିବା ବ୍ୟବସାୟ ପ୍ରତିଷ୍ଠାନମାନେ ଯଦି ଏଭଳି ବ୍ୟବହାରମହିଳାଙ୍କ ଉପରେ କରିନ୍ତି, ତାହେଲେ କେଉଁ ବିଶ୍ଵାସରେ ମହିଳାମାନେ ଦୋକାନଦାରଙ୍କ ଉପରେ ଭରସା କରିବେ।

ଏହିଭଳି ସଂବେଦନଶୀଳଘଟଣା ଘଟିଛି ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ସୀତାପୁର ଅଂଚଳରେ । ଜଣେ ଆଦିବାସୀ ମହିଳା ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମର ହୋଇଛନ୍ତିଶିକାର ।

ପୀଡ଼ିତା ମହିଳାଜଣକ କହିଛନ୍ତି,ସେମାନେ କେବଳ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ କରିନାହାଁନ୍ତ, ମାରପିଟ କରିବାସହ ଧମକଚମକ ମଧ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି । ମହିଳାଙ୍କକହିବା ଅନୁସାରେ, ସେ ଲୁଗା କିଣିବାକୁ ଦୋକାନକୁ ଯାଇଥିଲେ । ଲୁଗା କିଣିସାରି ଫେରିବାପରେ ଦୋକାନୀଓ ସେହି ଦୋକାନରେ କାମ କରୁଥିବା ଆଉ ଦୁଇଜଣ ସେଲସ ପିଲା ତାଙ୍କ ପଛେପଛେ ଆସିଥଲେ। ସେ ଘରକୁ ଆସିବାପରେ ତାଙ୍କୁ ଜୋରଜବରଦସ୍ତ ଜଣେ ପରେ ଜଣେ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲେ । ଏବାବଦରେ କାହାକୁ କହିଲେ ଜୀବନରୁମାରିଦେବାକୁ ବି ଧମକ ଦେଇଛନ୍ତି । ସେ ପ୍ରତିବାଦ କରିବାରୁ ମାଡ଼ ମାରିଥିବାର ଅଭିଯୋଗ ବି ଆଣିଛନ୍ତି।

ମହିଳାଙ୍କ କହିବା ଅନୁସାରେତାଙ୍କ ସ୍ଵାମୀ ଗୋଟେ ମିଛ ମାମଲାରେ ଜେଲରେ ଅଛନ୍ତି । ସେ ଏକୁଟିଆ ରହିଥିବା ଜାଣି ଏଭଳି କରିଛନ୍ତିବୋଲି ମହିଳା ତାଙ୍କ ଏତାଲାରେ ଦର୍ଶାଇଛନ୍ତି । ସେ ମଧ୍ୟ ଆହୁରି କହିଛନ୍ତି, ପୋଲିସରେ ଏହିକଥା ଜଣାଇବାପରେଆହୁରିଥରେ ଧମକ ମିଳିଛି । ଜୀବନରୁ ମାରିଦେବାର ଧମକ ଦେଇଥିବାରୁ ପୋଲିସର ସାହାର୍ଯ୍ୟ ଲୋଡ଼ିଛନ୍ତିମହିଳା ।

   Related Posts